مرجع پارسی MyBB
[برای 1.6] پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: آرشیو (https://community.mybbiran.com/forum-128.html)
+--- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی (https://community.mybbiran.com/forum-129.html)
+---- انجمن: مای بی بی نسخه 1.6 (https://community.mybbiran.com/forum-83.html)
+----- انجمن: پوسته های MyBB 1.6 (https://community.mybbiran.com/forum-85.html)
+------ انجمن: پوسته های رایگان (https://community.mybbiran.com/forum-106.html)
+------ موضوع: [برای 1.6] پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران (/thread-2206.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - هنگامه - ۱۳۸۹/۱۱/۴

سلام
سعی کردم اين قالب رو نصب کنم ولی با خطای زير مواجه شدم؟ علت چيه و چطور بايد رفع ش کنم؟
خطا(ها)ی زیر رخ داده است:

•MyBB نتوانست پوسته ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - Mr.Pooya - ۱۳۸۹/۱۱/۴

(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۱۳:۳۹ عصر)هنگامه نوشته است: سلام
سعی کردم اين قالب رو نصب کنم ولی با خطای زير مواجه شدم؟ علت چيه و چطور بايد رفع ش کنم؟

•MyBB نتوانست پوسته ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.

سلام.

شما باید فلدر عکس های پوسته رو توی فلدر Image هاستتون آپلود کنید سپس فایل .xml رو از توی پنل ادمین قسمت قالب ها و پوسته ها و وارد کردن یک پوسته فراخوانی کنید. احتمالاً یا کد های قالب رو دستکاری کردید یا اگر هم به کد ها دست نزدید یکی از مراحل رو اشتباه رفتید چون قالب مشکلی ندارد و سالم است.

موفق باشید.

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - هنگامه - ۱۳۸۹/۱۱/۴

(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۱۸:۳۴ عصر)Mr.Pooya نوشته است:

سلام.

شما باید فلدر عکس های پوسته رو توی فلدر Image هاستتون آپلود کنید سپس فایل .xml رو از توی پنل ادمین قسمت قالب ها و پوسته ها و وارد کردن یک پوسته فراخوانی کنید. احتمالاً یا کد های قالب رو دستکاری کردید یا اگر هم به کد ها دست نزدید یکی از مراحل رو اشتباه رفتید چون قالب مشکلی ندارد و سالم است.

موفق باشید.

من فايل قالب رو از همينسايات دانلود کردم و سعی کردم آپلود کنم که با پيغام خطا مواجه شدم. سعی می کنم راه حل شما روهمامتحان کنم.
در ضمن من از همن اول که انجمن رو نصب کرده اونو به ورژن 1.6.1 ارتقا دادم . امکان داره که اين قالب با .ورژن 1.6.1 مشکل داشته باشه؟

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - Mr.Pooya - ۱۳۸۹/۱۱/۴

(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۳۹:۵۱ عصر)هنگامه نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۱۸:۳۴ عصر)Mr.Pooya نوشته است:

سلام.

موفق باشید.

من فايل قالب رو از همينسايات دانلود کردم و سعی کردم آپلود کنم که با پيغام خطا مواجه شدم. سعی می کنم راه حل شما روهمامتحان کنم.
در ضمن من از همن اول که انجمن رو نصب کرده اونو به ورژن 1.6.1 ارتقا دادم . امکان داره که اين قالب با .ورژن 1.6.1 مشکل داشته باشه؟

اکثر قالب های این سایت برای نسخه 1.6 هستند ولی شما تیک گزینه تطبیق نسخه را نادیده بگیر را بزنید مشکلی پیش نمیاد. حتماً تیک این گزینه را بزنید چون در غیر اینصورت قالب نصب نمیشه.

موفق باشید.

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - هنگامه - ۱۳۸۹/۱۱/۷

(۱۳۸۹/۵/۱۶، ۱۲:۰۶:۱۸ عصر)peymanpbl نوشته است: با سلام و احترام

من دو مشكل در اين ميبينم كه اميدوارم حل بشه

در تصوير كه پيوست شده قرار دادم (كادرهاي قرمز)

مشكل اول :
ميخوام يه بخشي در كنار راهنما كه با لوگو يكي شده ايجاد كنم به اسم بازي آنلاين كا امكان پذير نيست
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

مشكل دوم :
كادر قرمز دوم كه شامل تست 1 و تست 2 و تست 3 ميشن
كنار تست 2 و 3 يه علامت كاما يا ،‌ هست كه در تست 1 نيست اين شامل ناهماهنگي موضوعات ميشه

ممنون ميشم اگه احتياج به راهنمايي هستش كه بفرماييد درست كنم
اگه هم مشكله برطرف كنيد تا شروع كنيم به استفاده

با تشكر

نمونه عكس

سلام من اين قالب رو ميخام ولی نسخه ای که نصب کردم 1.6.1 هست و اين قالب با نسخصه 1.6.1 سازگار نيست و نصب نميشه. البته من اينطور فکر ميکنم. کسی ميتونه کمک کنه؟

سلام ، من اين قالب رو ميخام ولی نسخه ای که نصب کردم 1.6.1 هست و اين قالب با نسخصه 1.6.1 سازگار نيست و نصب نميشه. البته من اينطور فکر ميکنم. کسی ميتونه کمک کنه؟

[b]

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - Mr.Pooya - ۱۳۸۹/۱۱/۷

(۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۳:۲۷:۰۵ عصر)هنگامه نوشته است: سلام من اين قالب رو ميخام ولی نسخه ای که نصب کردم 1.6.1 هست و اين قالب با نسخصه 1.6.1 سازگار نيست و نصب نميشه. البته من اينطور فکر ميکنم. کسی ميتونه کمک کنه؟

سلام ، من اين قالب رو ميخام ولی نسخه ای که نصب کردم 1.6.1 هست و اين قالب با نسخصه 1.6.1 سازگار نيست و نصب نميشه. البته من اينطور فکر ميکنم. کسی ميتونه کمک کنه؟

[b]

سلام.
قالب کاملاً سالم هست برای 1.6.1 تیک گزینه تطبیق نسخه را نادیده بگیر را بزنید مشکلی پیش نمیاد و آپلود میشه.

موفق باشید.

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - هنگامه - ۱۳۸۹/۱۱/۹

سلام.
لطفا يکی به انجمن من نگاه کنه و مو راهنمايی کنه.
من ميخام يه لينکاضافه علاوه بر لينگهای: صفحه اصلی، ليست اعضا،جستجو، و راهنمايی _ به نام وب سايت بهشتيان به انجمن اضافه کنم که اين لينک متصل بشه به صفحه اصلی سايت (www.beheshtiyan.net).
راهنمايی هايی توی همين تاپيک بود که خوندم و جای لينک رو توی هدر سايت مشخص کردم ولی بلد نيستم که چطور اين لينک رو به مکان مشخص شده متصل کنم. لطفا راهنمايی کنيد.

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - Mr.Pooya - ۱۳۸۹/۱۱/۹

برای لینک دادن از کد زیر استفاده کنید:

کد:
<a href="آدرس لینک">

به جای آدرس لینک آدرس سایت مورد نظر را بنویسید.

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - هنگامه - ۱۳۸۹/۱۱/۹

(۱۳۸۹/۱۱/۹، ۰۱:۱۳:۱۳ صبح)Mr.Pooya نوشته است: برای لینک دادن از کد زیر استفاده کنید:

کد:
<a href="آدرس لینک">

من يه خط به شکل زير بايد اضافه کنم

<area shape="rect" coords="814,124,899,156" href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php" alt="" >

اگه امکان داره اين کد رو برام اصلاح کنيد. در ضمن من نمی دونم که مکانی رو که توی هدر برای (وب سايت بهشتيان ) انتخاب کردم چطوری و با چه اعداد و ارقامی مشخص کنم. لطفا يه نگاه به هدر انجمن بندازيد و اگه تونستيد اين اعدا رو برام جايزگزين کنيد

RE: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران - Mr.Pooya - ۱۳۸۹/۱۱/۹

(۱۳۸۹/۱۱/۹، ۰۱:۳۱:۳۶ صبح)هنگامه نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۹، ۰۱:۱۳:۱۳ صبح)Mr.Pooya نوشته است: برای لینک دادن از کد زیر استفاده کنید:

کد:
<a href="آدرس لینک">

من يه خط به شکل زير بايد اضافه کنم

<area shape="rect" coords="814,124,899,156" href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php" alt="" >

اگه امکان داره اين کد رو برام اصلاح کنيد. در ضمن من نمی دونم که مکانی رو که توی هدر برای (وب سايت بهشتيان ) انتخاب کردم چطوری و با چه اعداد و ارقامی مشخص کنم. لطفا يه نگاه به هدر انجمن بندازيد و اگه تونستيد اين اعدا رو برام جايزگزين کنيد

خودتون باید با اون اعداد کمی بازی کنید تا به مکان مورد نظر برسید.

کد:
<area shape="rect" coords="814,124,899,156" href="آدرس سایت مورد نظر" alt="توضیح سایت مورد نظر" >

کمی با اعداد بالا بازی کنید مکان اون دکمه رو راحت بدست می آورید.
موفق باشید.