مرجع پارسی MyBB
ویروسی شدن پلاگین بانک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: نسخه MyBB 1.8 (https://community.mybbiran.com/forum-149.html)
+--- انجمن: مشکلات عمومی (https://community.mybbiran.com/forum-175.html)
+--- موضوع: ویروسی شدن پلاگین بانک (/thread-21606.html)

صفحه‌ها: 1 2

ویروسی شدن پلاگین بانک - hamzeh12hh - ۱۳۹۸/۵/۵

سلام
مدتی قبل پلاگین بانک روی سایت من کلا فایل هاش از طرف سیستم امنیتی هاستینگ ب عنوان فایل ویروسی شناخته می شد و بلافاصله توسط فایروال پسوند دیگه ای ب فایل های اجرایی داده می شد ک باعث باز نشدن انجمن میشد..
از طرفی چون از طرف میزبانی برای جلوگیری از ابیوز هشدار داده شد و مجبور شدیم پلاگین رو حذف کنیم!
البته روی انجمن های دیگه هم این مشکل رو دیدم..
اگه امکانش هست لطفا یک پلاگین مشابه معرفی کنید و ترجیحا اوپن هم باشه
ممنون

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - MISTER - ۱۳۹۸/۵/۶

روی یه هاستینگ دیگه تست کردید؟

اگه ممکنه فایل هاشو بزارید کل پلاگین رو تا روی هاست و انجمن های دیگه تست کنیم

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - hamzeh12hh - ۱۳۹۸/۵/۷

متاسفانه پلاگین اوپن نیست و لایسنس روی سرور فروشنده اجرا میشه
ب کدهای اصلی پلاگین دسترسی نداریم و روی هاست دیگه هم نمیشه تست کرد مگه اینکه دوباره هزینه بپردازم
پشتیبانی هم دیر انجام میشه و عملا ب کار من نمیاد

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - میدوری - ۱۳۹۸/۵/۹

(۱۳۹۸/۵/۷، ۲۲:۴۶:۴۱ عصر)hamzeh12hh نوشته است: متاسفانه پلاگین اوپن نیست و لایسنس روی سرور فروشنده اجرا میشه
ب کدهای اصلی پلاگین دسترسی نداریم و روی هاست دیگه هم نمیشه تست کرد مگه اینکه دوباره هزینه بپردازم

درود بر شما , ویروسی نیست , چون کدگذاری شده سرور ویروس تشخیص میدهد , جستجو کنید همین پلاگین دیکود شده و البته غیر مجاز موجود است (چون فریاد رسی نیست) دانلود کنید و استفاده کنید

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - mypgr.ir - ۱۳۹۸/۵/۱۳

(۱۳۹۸/۵/۹، ۱۱:۲۳:۳۰ صبح)میدوری نوشته است:
(۱۳۹۸/۵/۷، ۲۲:۴۶:۴۱ عصر)hamzeh12hh نوشته است: متاسفانه پلاگین اوپن نیست و لایسنس روی سرور فروشنده اجرا میشه

درود بر شما , ویروسی نیست , چون کدگذاری شده سرور ویروس تشخیص میدهد , جستجو کنید همین پلاگین دیکود شده و البته غیر مجاز موجود است (چون فریاد رسی نیست) دانلود کنید و استفاده کنید

اگر مشکلی در Mybb  (وردپرس و زبان های برنامه نویسی )داشتید در انجمن آماده پاسخگویی هستم.

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - hamzeh12hh - ۱۳۹۸/۶/۲۵

(۱۳۹۸/۵/۹، ۱۱:۲۳:۳۰ صبح)میدوری نوشته است: درود بر شما , ویروسی نیست , چون کدگذاری شده سرور ویروس تشخیص میدهد , جستجو کنید همین پلاگین دیکود شده و البته غیر مجاز موجود است (چون فریاد رسی نیست) دانلود کنید و استفاده کنید

نسخه دیکد شده رو پیدا نکردم میشه لینکشو بدین؟

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - میدوری - ۱۳۹۸/۶/۲۵

(۱۳۹۸/۶/۲۵، ۰۹:۵۴:۴۱ صبح)hamzeh12hh نوشته است:
(۱۳۹۸/۵/۹، ۱۱:۲۳:۳۰ صبح)میدوری نوشته است: درود بر شما , ویروسی نیست , چون کدگذاری شده سرور ویروس تشخیص میدهد , جستجو کنید همین پلاگین دیکود شده و البته غیر مجاز موجود است (چون فریاد رسی نیست) دانلود کنید و استفاده کنید

نسخه دیکد شده رو پیدا نکردم میشه لینکشو بدین؟
درود بر شما , آقای زنگنه فعال شدند میتوانید از خودشان دستورات لازم برای رفع مشکل را بگیرید . Heart

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - Mohammad-Za - ۱۳۹۸/۶/۲۶

لطفاً لیست فایل‌هایی که پس‌وند suspected دارند را ارسال کنید.

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - hamzeh12hh - ۱۳۹۸/۶/۲۶

الان پلاگین رو ندارم ولی فک میکنم همه فایل ها ب محض اجرا با مشکل مواجه میشه

RE: ویروسی شدن پلاگین بانک - hamzeh12hh - ۱۳۹۸/۶/۳۰

(۱۳۹۸/۶/۲۵، ۱۲:۰۵:۲۳ عصر)میدوری نوشته است: درود بر شما , آقای زنگنه فعال شدند میتوانید از خودشان دستورات لازم برای رفع مشکل را بگیرید . Heart

اگه امکانش هست لینکش رو بدید لطفا
ممنون از شما