هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش گذاشتن اسلاید شو زیبا و سبک
با درود به دوستان خوب
از اونجا که من تا به امروز از اطلاعات و راهنمایی دوستان و اساتید استفاده کردم این آموزش رو میزارم شاید مفید باشه .

من سایت های ایرانی و خارجی زیادی رو گشتم تا یک اسلاید شو اچ تی ام ال خوب پیدا کنم اما در نهایت بهترین روشی که گیرم اومد و تو سایت خودم استفاده کردم یک سایت ایرانی بود که اسلاید شو درست می کنه بصورت آنلاین . آدرس سایت اینجاست ببینید :
http://www.webkaran.com/slideshow_generator.html

روش کار هم اینه که شما تصاویر مد نظر خودتونو تو یک پوشه روی هاست خودتون آپلود کنید و آدرس لینک تصاویر رو مرحله دوم سایتی که تو بالا آدرسشو دادم قرار می دید و می تونید مسیر هم برای اون تصویر بدین که بازدید کننده با کلیک روی تصویر به مسیر دلخواه شما منتقل بشه . بقیه مراحل هم واضح و ساده است در نهایت به شما یک کد اچ تی ام ال میده که می تونید تو پلاگین اعلانات و یا آمار پیشرفته و هر پلاگینی که اچ تی ام ال بشه گذاشت قرار بدین . نتیجه بسیار عالی و زیبا میشه . من خودم در ابتدا از پلاگین اعلانات استفاده می کردم اما برای اینکه صفحه اصلی سایت سبک بشه از پلاگین اطلاع رسان استفاده کردم . آدرس انجمن من تو امضام هست البته چون شما بعنوان مهمان وارد میشید اسلاید شو برای شما قابل مشاهده نیست که من اسکرین شات می زارم اینجا براتون اما به نظر من تست کنید این روش رو واقعا معرکه است !
امیدوارم به درد شما بخوره این آموزش ساده و مبتدیانه . اساتید باید ببخشن منو بیشتر ازین بلد نبودم .

[تصویر:  13537558401.png]
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۶:۰۲:۴۵ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۷:۰۶:۳۸ عصر) ، میدوری (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۸:۴۳:۲۱ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۹/۵، ۱۰:۰۳:۳۴ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۶:۱۳:۱۹ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۲۲:۴۷:۰۸ عصر) ، mirzanejad (۱۳۹۲/۶/۵، ۱۷:۰۹:۳۰ عصر) ، Qasemi1985 (۱۳۹۵/۹/۷، ۲۳:۰۴:۰۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اسلاید شو زیبا برای نمونه کارهای شما what? 0 2,352 ۱۳۹۱/۶/۱۱، ۱۸:۲۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: what?

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان