هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
سلام . من چک کردم و سالمه

شما اگه مدیر باشید و هنوز ارسالی نداشته باشید سپاس نشون نمیده اما اگه با نام کاربری دیگه ای ثبت نام کنیدو چک کنید میبینید که دکمه سپاس نشون میده !
امان از این سپاسAngry
۳۴ صفحه تاپیک رو خوندم. بعد از ارتقا به 1.6.8 (البته از 1.6.4 یکی یکی اومدم تا 1.6.8) الان سپاس حسابی قاطی کرده. نسخه 3.9.1 هم نصبه. چند بار همفعال و غیر فعال کردم و فایلها رو هم ریختم:
- دکمه سپاس در پست بیت نشون داده میده ولی نوار تشکر زیر پست ها نشون داده نمیشه (همون که نوشته سپاس شده توسط). وقتی دکه سپاس رو هم میزنم لود میشه و اون لحظه زیر پست نشون میده که سپاس شدده توسط ... ولی اگه صفحه رفرش بشه یا خلاصه بعدا باز کنیم دوباره هیچی شون داده نمیشه.

- زیر اسم پروفایل کاربر در پست ها عبارتهای تعداد سپاس و تعداد سپاس شده میاد ولی عددها کاملا اشتباه هست و چندین بار هم بازشماری سپاس رو زدم ولی درست نشد. مثا کاربری که ۵۰۰ سپاس داشته شده ۸۱ سپاس!!! یا مثلا خیلیها رو صفر کرده.

ضمنا uninstall هم تا الان نکردم. لطفا راهنمایی کنید دوستان عزیز. خیلی واسم مهمه. از دیتابیس هم قبل از این به روز رسانی ها بک اپ دارم و اگه نیاز هست جداول سپاس رو میتونم برگردونم.
نقل‌قول: امان از این سپاس
۳۴ صفحه تاپیک رو خوندم. بعد از ارتقا به 1.6.8 (البته از 1.6.4 یکی یکی اومدم تا 1.6.8) الان سپاس حسابی قاطی کرده. نسخه 3.9.1 هم نصبه. چند بار همفعال و غیر فعال کردم و فایلها رو هم ریختم:
- دکمه سپاس در پست بیت نشون داده میده ولی نوار سپاس زیر پست ها نشون داده نمیشه (همون که نوشته سپاس شده توسط). وقتی دکه سپاس رو هم میزنم لود میشه و اون لحظه زیر پست نشون میده که سپاس شدده توسط ... ولی اگه صفحه رفرش بشه یا خلاصه بعدا باز کنیم دوباره هیچی شون داده نمیشه.

- زیر اسم پروفایل کاربر در پست ها عبارتهای تعداد سپاس و تعداد سپاس شده میاد ولی عددها کاملا اشتباه هست و چندین بار هم بازشماری سپاس رو زدم ولی درست نشد. مثا کاربری که ۵۰۰ سپاس داشته شده ۸۱ سپاس!!! یا مثلا خیلیها رو صفر کرده.

ضمنا uninstall هم تا الان نکردم. لطفا راهنمایی کنید دوستان عزیز. خیلی واسم مهمه. از دیتابیس هم قبل از این به روز رسانی ها بک اپ دارم و اگه نیاز هست جداول سپاس رو میتونم برگردونم.
شما چرا از آموزش ارتقا ء مستقیم استفاده نکردید !
http://community.mybbiran.com/thread-10491.html
احتمالا در بروز رسانی ها برخی فایل ها تغییر نکردن
شاید هم متغییر سپاس در پست بیت نباشد که وقتی سپاس ثبت میشود آنرا نمایش نمیدهد چک کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

(۱۳۹۱/۳/۱۴، ۰۸:۲۳:۱۰ صبح)hossein72 نوشته است:
نقل‌قول: امان از این سپاس
- دکمه سپاس در پست بیت نشون داده میده ولی نوار سپاس زیر پست ها نشون داده نمیشه (همون که نوشته سپاس شده توسط). وقتی دکه سپاس رو هم میزنم لود میشه و اون لحظه زیر پست نشون میده که سپاس شدده توسط ... ولی اگه صفحه رفرش بشه یا خلاصه بعدا باز کنیم دوباره هیچی شون داده نمیشه.

شما چرا از آموزش ارتقا ء مستقیم استفاده نکردید !
http://community.mybbiran.com/thread-10491.html
احتمالا در بروز رسانی ها برخی فایل ها تغییر نکردن
شاید هم متغییر سپاس در پست بیت نباشد که وقتی سپاس ثبت میشود آنرا نمایش نمیدهد چک کنید

چند روزی است که سرور اصلی MYBB هک شده و امکان دانلود سیستم Merge وجود نداشت و دوستان دیگر هم در همین فروم توصیه کرده بودن که یکی یکی آپگرید کنم. فعلا همه ۹۸٪ فروم داره درست کار میکنه.
پلاگین سپاس مشکلش بدتر از چیزی هست که میگینو همه این چیزا رو چک کردم. توی postbit و postbi classic کدهای مربوطه قرار داره و templateها رو هم قبل از ارتقا توی نوت++ کپی کرده بودم و با اون هم چک کردم. postbit کلاسیک هیچ فرقی با حالت قبل از ارتقا ء نداره. ضمنا تعداد سپاس ها هم کاملا به هم ریخته. چطور میتونم این مشکلات رو حل کنم؟ مشکل پیچیده تر از چیزی هست که شما فرمودید.
سلام دوستان
لطفا کمک کنید
کم این پلاگین را نصب کردم و سپس دوباره ان را نصب کردم یا ابدیت کردم پلاکین را
حالا فایل های جدید جایگزین فایل های قبلی شده
و وقتی که بر روی دکمه تشکر کلیک می کنم این پیغام را می ده
an Error had occured please contact administrator
پلاگین را حذف کردم و دوباره نصب کردم
دوباره همین خطا را میده
این هم لینک دمو
http://honer.ir/home/forum/showthread.php?tid=11
(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۱:۱۳:۰۲ صبح)padidehco نوشته است: سلام دوستان
لطفا کمک کنید
کم این پلاگین را نصب کردم و سپس دوباره ان را نصب کردم یا ابدیت کردم پلاکین را
حالا فایل های جدید جایگزین فایل های قبلی شده
و وقتی که بر روی دکمه سپاس کلیک می کنم این پیغام را می ده
an Error had occured please contact administrator
پلاگین را حذف کردم و دوباره نصب کردم
دوباره همین خطا را میده
این هم لینک دمو
http://honer.ir/home/forum/showthread.php?tid=11

منم همین مشکل رو دارم مراحل بالا رو انجام دادم اما باز فایده نداره
دوستان خواهش می کنم مشکل من رو هم حل کنید. دکمه سپاس نشون داده میشه ولی نوار زیر پست ها که میگه سپاس شده توسط:... نمیاد. وقتی دکمه سپاس رو میزنم یه لحظه نوار ظاهر میشه ولی اگه صفحه رفرش بشه دوباره نمیاد. تعداد سپاس ها رو هم کاملا اشتباه میشماره. یعنی تعداد سپاس شده ها و سپاس کرده های هر کاربر کاملا به هم ریخته در صورتی که جداول این پلاگین در دیتابیس درست هستن.
جالبه هیچکس نمیتونهه این مشکل ارور "TypeError: table is null رو حل کنه من دوباره فایلهای پلاگین سپاس رو اپلود کردم بدون اینکه از پنل ادمین حذفش کنم اما باز همون مشکل رو داره و حتی توی چت روم هم نمیشه هیچ پیامی بفرستی .. لطفا مدیران عزیز یک راح حل برا این موضوع پیدا کنند داد کاربرام دراومده
درود
من تا حدودی چک کردم اگر کد مورد نظر که گفته وجود داشته باشه و باز این مشکل را داشته باشید
مشکل میتونه از تداخل پلاگینها باشه
توی فروم خودمم همین مشکل را با یک پلاگین داشتم که مجبور به غیر فعال کردن ان شدم
پلاگین چت باکس
http://community.mybbiran.com/thread-1833-lastpost.html
بود حالا شاید مشکل شما هم از همین پلاگین باشه Heart
غیر فعالش کنیدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

با سلام من پلا گین چت باکس رو هم غیر فعال کردم درست نشد چون همزمان با سپاس از کار افتاده بود
رفتم و از قسمت headerinclude این کد [/php]<script type="text/javascript" src="jscripts/thx.js"></script>[php] رو حذف کردم درست شد اما یک مشکل داره سپاس رو که میزنی صفحه رفرش میشه و سپاس اضافه میشه ایا راهی هست که درست بشه ؟

من یک چیزی متوجه شدم هر چیزی که روش کلیک میکنی و مینویسه درحال بارگذاری کار نمیکنه مثلا همین سپاس یا پاسخ سریع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان