هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست)
درود
این پلاگین یکم بازه زمانی طول کشید معذرت میخواهم سرم شلوغ بود Blush
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: PostImage
[تصویر:  info.png] عملکرد: ایجاد یک فضا زیر پست برای اپلود فایل از اپلود سنتر سایت خودتونExclamation
[تصویر:  user.png] نویسنده: Prtik
[تصویر:  user.png] ترجمه: doodoo mybbiran
ویرایش: doodoo mybbiran
[تصویر:  photos.png] نمونه: داخل پوشه میباشد
قابلیت: میتوانید بدون احتیاج به لینک دیگه در انجمن و در اپلود سنتر سایت خود فایل قرار دهید
نکته ها:
1_اگر از این لینک استفاده کنید بهتر نیتیجه میگیرید چون تست شده ولی شما هم میتوانید از اسکریپ های دیگه هم استفاده کنید http://community.mybbiran.com/thread-104...tpost.html
2_فایل پلاگین را باز کنید سپس کد زیر را
کد php:
http://xxx.com 
به نام انجمن خود تغییر بدهید
3_اینو بزرگ مینوسم چون دیشب خیلی سوختم دیدم یکی همین ویرایش را انجام داده و گزاشته این پلاگین برای فروش AngryAngry
4_ عزیزم sheikhlar13 صبح شما هم بخیر تا 4 سر کار بود اومدم سریع اومدم اینجا تا خلف وعده نکرده باشمBlushHeart

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   mybbiran.com.zip (اندازه: 136.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 460)
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۷:۲۴:۱۹ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۸:۳۲:۲۱ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۹:۵۱:۵۴ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۱:۱۵:۰۹ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۳۶:۳۴ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۴۳:۲۲ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۴:۴۲:۱۲ عصر) ، aaaaaaaayay (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۲۳:۵۴:۵۸ عصر) ، nikaComputer (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۲۳:۵۶:۱۸ عصر) ، memare-ahvaz (۱۳۹۱/۲/۲۲، ۱۱:۰۰:۱۷ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۷:۲۱ عصر) ، metti (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۳:۴۶:۵۸ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۰:۵۸:۱۴ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۴:۲۹:۱۳ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۱۲:۵۹:۱۷ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۴/۶، ۰۷:۵۹:۵۶ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۱:۰۸:۲۱ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۱۸:۴۵:۱۰ عصر) ، vakilmodafe (۱۳۹۲/۴/۳، ۱۷:۴۶:۴۹ عصر) ، siyavash (۱۳۹۲/۵/۷، ۱۴:۴۸:۴۴ عصر) ، bi_ta (۱۳۹۲/۱۰/۱۱، ۲۳:۰۲:۱۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۱۰:۴۷:۴۳ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۱۶:۰۷:۳۶ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۵/۸، ۰۰:۲۶:۲۸ صبح)
ممنون آقا فقط یه چیزی من دارم نسخه 1.5 CF Image Hosting را ترجمه میکنم این که دیگه فرق نمیکنه از کدوم استفاده کنیم؟
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
روی هر دو سازگاری دارهWinkBlush
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۹:۱۸:۳۵ صبح)
دو دو جان ، بنده شوخی کردم ، شما همیشه به کاربران لطف داشتید خود من خیلی از مشکلاتم توسط شما و چند تن از پاسخگویان حل شده است . و همچنین کاربران عادی Heart

بابت این کار هم واقعا سپاسگزارم .
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۴/۳، ۱۷:۵۴:۳۴ عصر)
داداش اگه نمونه و بیرون می زاشتی بیشتر ممنونت میشدم ... !
پاسخ
من تست کردم ، دقیقا یک لینک زیر پست اضافه میکند که اگر روی ان کلیک کنیم به اپلود سنتر مان میرود و میتوانیم فایل را اپلود کنیم

اما من فایل را آپلود میکنم لینک نمیدهد این اخطار را میدهد

403 Forbidden - You do not have permission to access this area.

و اینکه چگونه در ارسال سریع پیشرفته هم قرار بدهیم
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۰۰:۵۵ عصر)sheikhlar13 نوشته است: من تست کردم ، دقیقا یک لینک زیر پست اضافه میکند که اگر روی ان کلیک کنیم به اپلود سنتر مان میرود و میتوانیم فایل را اپلود کنیم

اما من فایل را آپلود میکنم لینک نمیدهد این اخطار را میدهد

403 Forbidden - You do not have permission to access this area.

و اینکه چگونه در ارسال سریع پیشرفته هم قرار بدهیم
درود
عزیزم منم شوخیدم
این مشکل مربوط به اسکریپ هست فرایند نصب فکر کنم درست نکردید
برای این موضوع متغییر میتونه دستی وارد بشه وایسید بزارید ببینم شاید بتونم یک کارایی کنم که دیگه متغییر دستی وارد نکنید
WinkBig Grin

(۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۴۵:۰۸ عصر)funset 2 نوشته است: داداش اگه نمونه و بیرون می زاشتی بیشتر ممنونت میشدم ... !
فضایی که برای اپلود به گروه کاربری ما گزاشتند افتضاح پایین با دریای پلاگین این حجم کم نمیتونم اینکار کنم به مدیران بگید زیاد کنند من رو چشم براتون میزارمHeart

کد دستی
$postimage
iدستی بگذارید من هوک دادم و... ولی اضافه نشد جالب بودHuhConfusedHeart
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۱۷:۰۱ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۴۹:۲۵ عصر)
دوستان کمی صبر کنن من1.5 رو فارسی کردم در حال رفع اشکال هستم براتون قرار میدم تست کردم موقع آپلود دیگه ارور نمیداد

آقایه سوال من پلاگین رو نصب کردم آدرش رو هم درست کردم ولی وقتی میزنم اپلود تصویر رو میره به این آدرس:
http://upload.digidan.ir/%D8%A7%D9%86%DA...%3Ffid%3D4

در صورتی که باید به این آدرس بره که بدون مشکل بتونه تصاویر رو آپ کنه
http://upload.digidan.ir/
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۴۹:۳۶ عصر)
درود عزیزم ممنونم ولی شما ادرس را درست وارد نکردید
برای نمونه اپلود در یکی از موضوعات من ادرس به این صورت میشه
http://parsariya.com/upload/index.php?mo...3Ftid%3D61
درود
.....

پاسخ
این پلاگین مانند یک لینک عمل میکند
من الان مثلا لینک اپلود سنتر را در ادیتور قرار دادم و وقتی ادیتور را میزنم زیرش لینک پالود سنتر است و کلیک میکنم به آپلود سنتر میرود دقیقا همین کار پلاگین

اگر میشد مثلا همان ادیتور اپلود کرد خوب میشد یعنی گزینه Browse در همان ادیتور باشد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان