هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک مشکل بزرگ
cpanel ==> myphp admi
جودویل که خراب شده ریپیر کنید
پاسخ
یک منوی کشویی هست . اول repair رو انتخاب و اعمال کنید و سپس optimaize رو انتخاب و مجددا اعمال کنید
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطcaren (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۰:۵۷:۰۸ صبح)
کنترل پنل من دایرکت ادمینه و این گزینه های که گفتید من داخلش ندیدم خواهش میکنم کمک کنید
پاسخ
ربطی به نوع پنل نداره
شما وارد کنترل پنل هاست که بشید قسمتهای مختلفی رو میبینید. یکیش phpMyAdmin هست که معمولاً مثل تصویر زیر هست:
[تصویر:  phpmyadmin-cpanel.jpg]

اگه نتونستین پیداش کنید ctrl+f روبزنید و phpMyAdmin رو وارد کنید. پیدا میکنه براتون
پیدا که کردین وارد بشین و دیتابیس مربوط به انجمنتون رو انتخاب کنید.
یه فهرست از کل جدولها میاد. پایین همشون check all هست. روش کلیک کنید تا کل جدلوهاتون انتخاب بشن
روبروی گزینه check all یه جعبه انتخاب هست. از توی جعبه repair رو انتخاب کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطcaren (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۱:۳۸:۴۱ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۷:۳۱:۱۲ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۱:۲۶:۲۹ صبح)Cancer9003 نوشته است: ربطی به نوع پنل نداره
شما وارد کنترل پنل هاست که بشید قسمتهای مختلفی رو میبینید. یکیش phpMyAdmin هست که معمولاً مثل تصویر زیر هست:
[تصویر:  phpmyadmin-cpanel.jpg]

اگه نتونستین پیداش کنید ctrl+f روبزنید و phpMyAdmin رو وارد کنید. پیدا میکنه براتون
پیدا که کردین وارد بشین و دیتابیس مربوط به انجمنتون رو انتخاب کنید.
یه فهرست از کل جدولها میاد. پایین همشون check all هست. روش کلیک کنید تا کل جدلوهاتون انتخاب بشن
روبروی گزینه check all یه جعبه انتخاب هست. از توی جعبه repair رو انتخاب کنید

خیلی ممنون درست شد ممنونم از راهنمایتون
پاسخ
 سپاس شده توسطIran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۷:۳۰:۱۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان