هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] افزونه پست اول در تمام صفحات First Post On All Pages
سلام به دوستان عزیز

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پست اول در تمام صفحات First Post On All Pages
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: ChangUonDyU
[تصویر:  d.png] معرفی: 24-1-2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: -
[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003
[تصویر:  info.png] عملکرد: نخستین پست هر موضوع را در بالای تمام صفحات آن موضوع نشان می دهد.
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها در هاست و فعالسازی از پنل مدیر کل
[تصویر:  photos.png] نمونه: دمو آنلاین

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   First Post On All Pages 1.1 - MyBBIran.com.zip (اندازه: 2.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 287)
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۱۹:۱۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۲۳:۵۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۲۸:۱۹ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۳۸:۵۹ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۵۶:۴۳ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۴:۴۹:۵۴ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۶:۲۹:۵۷ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۰:۴۰:۴۸ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۲:۲۹:۵۹ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۲:۵۸:۰۶ عصر) ، lord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۲۹:۱۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۰۳:۰۰:۴۰ صبح) ، nokte (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۶:۴۹:۳۴ عصر) ، ahadzadeh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۲۵:۴۸ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۶:۳۷:۱۸ عصر) ، moh3nia (۱۳۹۱/۶/۲۱، ۲۲:۴۵:۲۹ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۴، ۰۰:۴۹:۴۲ صبح) ، میدوری (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۱۴:۲۴:۴۷ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۲۲:۲۲:۴۶ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۲۸:۲۵ عصر) ، سموجک (۱۳۹۳/۶/۱۵، ۱۴:۵۶:۳۱ عصر)
http://www.tarane-soraha.com/forum/forum-6.html

درود

این پلاگین فعال کردم این انجمن با مشکل مواجه شده ارور 503 ، بقیه انجمن ها مشکلی ندارن! ، غیر فعال حذف هم کردم درست نشد!! چیکار کنم Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطahadzadeh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۲۵:۵۳ عصر)
ممنون من فعال کردم و به خوبی هم کار کرد.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۱۷:۲۷ عصر) ، ahadzadeh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۲۵:۵۷ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۲:۵۲:۲۸ عصر)ms83 نوشته است: http://www.tarane-soraha.com/forum/forum-6.html

درود

این پلاگین فعال کردم این انجمن با مشکل مواجه شده ارور 503 ، بقیه انجمن ها مشکلی ندارن! ، غیر فعال حذف هم کردم درست نشد!! چیکار کنم Huh

بررسی کردم بدون مشکل باز شد. اینترنت وضعیت مناسبی نداره ممکنه گاهی مشکل بوجود بیاد. من 5 دقیقه یبار برای باز کردن سایتها مشکل دارم. یا باید چند دقیقه صبر کنم یا مودم رو خاموش و روشن کنم تا مشکل برطرف شه.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۲۸:۰۶ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۵۳:۴۱ عصر)
مرسی خیلی به درد خورد فقط یه چیزی من میخوام چند تا از تاپیک هارو این مدلی کنم.این جا تو تنظیماتش کل اون انجمن مثلا سرگرمی رو اینجوری میکنه
یکی میشه بگه چیکارش کنم؟؟؟
پاسخ
فقط باید موضوعات رو تو یه انجمن جدا قرار بدین از نظر تنظیمات چنین امکانی وجود نداره فعلاً نویسنده هم که فکر کنم اصلاً قصد بروزرسانی ندارهBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۰۶:۱۵:۲۹ صبح)
ای بابا..این جوری که یه خورده نافرم میشه
ولی بازم پلاگین به درد بخوریه.من دنبالش بودم اما کاش بشه فقط واسه یه تاپیک به خصوص این کارو کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,784 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان