هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگینExtra File Chatbox
درود
این اسم شاید برای بعضی ها اشنا باشد
دیدم این پلاگین در حال حاضر دارد به صورت های غیر استاندارد پارسی شده که اصلا مطلوب نیست و بر روی انجمن بعضی از دوستان اثر منفی داشته و اینکه این پلاگین به خوبی در مای بی بی معرفی نشده
به خودم جرات کردم که این تاپیک را برای دوستان قرار بدهم
Heart
عملکرد : ایجاد چت در صفحه اصلی برای کاربران
[تصویر:  user.png] نویسنده: ChangUonDyU
[تصویر:  user.png] ترجمه: حامد رمزی
فعالسازی: از طریق کنترل پنل مدیر کل فعال کردن پلاگین
نکتات:
به نظر بنده بهترین چت موجود حال حاضر
این کد را زیر کد {$header} موجود در قالبها قالب مورد نظر ایندیکس قرار دهید
کد php:
{$changfcb
CHMOD تمامی فایلهای .txt را بر روی 777 قرار دهید
بروز رسانی 21/3/1391
بروزرسانی: 1391/12/1

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   [MyBB][EN]ChangUonDyU - Extra File Chatbox 3.6.0.zip (اندازه: 24.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 837)
.zip   [MyBB][EN]ChangUonDyU - Extra File Chatbox doodoo.zip (اندازه: 24.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 308)
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۱۱:۰۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۱۲:۰۲ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۲:۳۸:۱۶ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۶:۰۸:۵۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۰:۱۹:۱۰ صبح) ، reptal (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۵۵:۴۹ عصر) ، gerashboys (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۶:۲۱:۲۰ صبح) ، ahora7 (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۳:۰۵:۱۶ صبح) ، LOVE FOR ALL (۱۳۹۱/۲/۳۰، ۰۱:۴۷:۲۹ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۵:۰۴:۴۰ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۷:۳۸:۵۲ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۵:۳۶:۲۸ صبح) ، baxe_loool (۱۳۹۱/۳/۳۰، ۲۲:۵۸:۰۹ عصر) ، the wolf (۱۳۹۱/۴/۲، ۰۷:۴۲:۱۷ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۱/۴/۶، ۰۸:۳۴:۲۷ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۴/۲۸، ۰۳:۵۴:۱۴ صبح) ، funjok (۱۳۹۱/۵/۲۷، ۱۷:۱۳:۵۳ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۱/۶/۱، ۱۱:۴۶:۳۷ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۰۴:۲۰:۴۶ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۶، ۱۹:۰۰:۱۰ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۱۵، ۲۲:۳۵:۱۸ عصر) ، hakimalireza (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۳:۵۴:۲۸ عصر) ، mking (۱۳۹۱/۸/۸، ۰۹:۴۷:۵۷ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۶:۰۳:۲۲ عصر) ، s.h1469 (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۸:۱۷:۵۰ عصر) ، isouda (۱۳۹۱/۱۱/۲۲، ۱۶:۱۷:۴۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۳:۲۹:۵۴ عصر) ، gool.A (۱۳۹۲/۳/۱۶، ۱۸:۰۱:۵۴ عصر) ، استاد (۱۳۹۲/۳/۱۶، ۱۸:۵۸:۴۲ عصر) ، Hojjat70 (۱۳۹۲/۴/۹، ۱۲:۰۴:۲۰ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۲:۱۲:۱۰ عصر) ، soheilgh (۱۳۹۲/۶/۷، ۱۱:۱۴:۳۱ صبح) ، irancook (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۲۲:۰۹:۰۴ عصر) ، adel3d (۱۳۹۲/۱۲/۲۲، ۰۸:۴۱:۰۵ صبح) ، M.nestor (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۵:۵۴:۳۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۳، ۱۹:۵۳:۰۸ عصر) ، MR.XpR (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۵۹:۰۱ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۳:۳۳:۵۷ عصر) ، hasan2014 (۱۳۹۳/۱۱/۱۶، ۱۰:۵۱:۳۶ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۳، ۲۱:۴۷:۳۲ عصر)
باسلام
ضمن تشکر از ارسال مفید شما ، بنظر من جای چندتا اسکرین شات توی این ارسال خالیه ... اگه میتونستی اسکرین شات بزاری عالی میشد Heart
پاسخ
ممنونم اضافه شد دوست منHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطalirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۴:۲۴:۳۳ صبح)
نقل‌قول: درود : قسمتی رو که شات گذاشتم رو از کجا غیر فعال کنم ؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
به تنظیماتش برو و لینک فایل chatbox رو که تو هاستت هست کامل بزار http://www.yoursite.com/chatbox
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۴:۳۰:۰۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۴:۳۶:۱۳ صبح)
درود : دوستان از کدوم قسمت میتونم راست چینش کنم ؟ و اون قسمتی که انگلیسی هست رو میخوام فاسی کنم لطفا راهنمایی کنید .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
برای پارسی کردن اون متن باید به مسیر chatbox/tools.php برین. اونجا قسمت note رو ویرایش کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۵۱:۳۱ عصر) ، mking (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۱:۱۸:۰۰ صبح)
با تایپ کلمه /notice متن مورد نظر هم میتونی عوضش کنی اگه میخوای نباشه خالی بزن همونو Heart
در ضمن chatbox/tools.php رو آخر ادرستون تایپ کنید رمز همشون 123456 هست هر کی نصب کرده بره از قسمت chatbox/config.php از هاست رمز تولز رو عوض کنه Heart یکی بیاد میتونه تو قسمت notice هرچی دلش میخواد تایپ کنه Smile
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۳۹:۵۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۵۱:۲۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۲۳:۴۱:۳۲ عصر) ، ahora7 (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۲:۰۱:۴۶ صبح)
درود Heart

من این خیلی وقت نصب کردم و استفاده میکنم ، فقط با رنگ پیش فرض متن مشکل دارم چجوری میتونم عوضش کنم تو استایل کد رنگ مشابه بود عوض کردم درست نشد Huh
پاسخ
سلام

پلاگین آمار پیشرفته فعال هست رو انجمن و کار میکنه
ولی وقتی پلاگین چت رو فعال میکنم ، پلاگین آمار پیشرفته مشکل پیدا میکنه

اینم شات :

[تصویر:  bv2asr2fipmowt4uxc7g.png]

هیچی نشون نمیده

اگه lastpost رو وردارم نشون میده پست مد نظر رو

چیکارش کنم هنوز کسی مشکل منو حل نکرده
arsamari91, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان