هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متن ارور های رایج
ضروریه

کسی نمیدونه؟
پاسخ
تورو خدا......

هرچی گشتم نبود
پاسخ
سلام
من این مشکل رو دارم
در پایین کل صفحه ها این میاد مممنننون میشم کمکم کنید

404 Not Found
The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

اینم لینک انجمن که ببینید www.almasia.ir/forum/
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۳۱:۳۰ صبح)farshaad نوشته است: سلام
من این مشکل رو دارم

404 Not Found
The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

من دیدم چیزی پایین صفحه نبودHeart
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۳۳:۴۱ صبح)hossein72 نوشته است: احتمالا این مشکل به سرور شما برمیگرده به سرور خود گزارش بدید

چیزی پایین سایت نبود اقا حسینConfused
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۳۱:۳۰ صبح)farshaad نوشته است: سلام
من این مشکل رو دارم

404 Not Found

دوست من برای کاربران میهمان نشون نمیده وقتی وارد میشی نشون میده .
ممنون میشم کمک کنید.
باتشکر
پاسخ
ترجمه ارورتون اینه

نقل‌قول: فن آوری های LiteSpeed ​​مسئول محتویات این وب سایت نیست!
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۴۲:۲۱ صبح)farshaad نوشته است: دوست من برای کاربران میهمان نشون نمیده وقتی وارد میشی نشون میده .
ممنون میشم کمک کنید.
باتشکر

پلاگين اطلاع از پيام خصوصي به صورت آژاكس يا پلاگين ديگه اي كه فايلي رو به صورت آژاكس لود كنه رو نصب كردي ؟

اگر پلاگين اطلاع از پيام خصوصي رو نصب كردي ببين فايل pm.php رو به درستي و توي روت انجمن آپلود كردي ؟

اگر هم پلاگين ديگري به صورت آژاكس صفحه اي از فايلي رو لود ميكرد ببين اون فايلي رو كه لود ميكنه رو درست آپلود كردي؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfarshaad (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۴:۰۶:۴۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۵۵:۰۱ صبح)mamaly12h نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۴۲:۲۱ صبح)farshaad نوشته است: دوست من برای کاربران میهمان نشون نمیده وقتی وارد میشی نشون میده .
ممنون میشم کمک کنید.
باتشکر

پلاگين اطلاع از پيام خصوصي به صورت آژاكس يا پلاگين ديگه اي كه فايلي رو به صورت آژاكس لود كنه رو نصب كردي ؟

اگر پلاگين اطلاع از پيام خصوصي رو نصب كردي ببين فايل pm.php رو به درستي و توي روت انجمن آپلود كردي ؟

اگر هم پلاگين ديگري به صورت آژاكس صفحه اي از فايلي رو لود ميكرد ببين اون فايلي رو كه لود ميكنه رو درست آپلود كردي؟

من پلاگین اطلاع از پيام خصوصي به صورت آژاكس رو نصب کرده بودم حذف کردم واون ارور دیگه نمیاد
حالا این ارور میاد
Generated in 0.0760369 seconds (79.61% PHP / 20.39% MySQL)
SQL Queries: 91 / Global Parsing Time: 0.0373108 / Memory Usage: 5 MB
PHP version: 5.3.8 / Server Load: 2.12 / GZip Compression: Disabled
[advanced details]

در ضمن من انجمنو با یهدومین دیگه نصب کردم تازگی هم دومین اصلی و اوردم رو انجمن
دومین قبلی رو حذف کردم چطوری همه چی انجمنو به دومین جدید تغییر بدم ممنون میشم ج بدین.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۴:۰۵:۲۶ صبح)farshaad نوشته است: من پلاگین اطلاع از پيام خصوصي به صورت آژاكس رو نصب کرده بودم حذف کردم واون ارور دیگه نمیاد
حالا این ارور میاد
Generated in 0.0760369 seconds (79.61% PHP / 20.39% MySQL)
SQL Queries: 91 / Global Parsing Time: 0.0373108 / Memory Usage: 5 MB
PHP version: 5.3.8 / Server Load: 2.12 / GZip Compression: Disabled
[advanced details]

در ضمن من انجمنو با یهدومین دیگه نصب کردم تازگی هم دومین اصلی و اوردم رو انجمن
دومین قبلی رو حذف کردم چطوری همه چی انجمنو به دومین جدید تغییر بدم ممنون میشم ج بدین.

اون اررور نيست . Debug هست كه شامل اطلاعاتي از سرور و نسخه PHP و ... هست.

كه فقط براي مدير كل انجمن نمايش داده ميشه.

اگر نخواستي اونو نشون بده طبق تاپيك زير عمل كن:
http://community.mybbiran.com/thread-344.html

(پيشنهاد نكردم حذف كني . اگر خودت خواستي حذفش كن . يه عده حذف ميكنن و يه عده حذفش نميكنن و يه عده كلاً كاري به كارش ندارن :دي)

واسه بخش دوم سوالتون هم كه اگر فقط تغيير دامنه داده باشيد و تغيير هاست نداده باشيد :

فايل زير رو باز كنيد و دامنه قبلي رو find و با دامنه جديد replace كنيد. در مورد دو تنظيم آدرس انجمن bburl و دامنه كوكي cookiedomain با دقت بيشتر اين تغيير دامنه رو اعمال كنيد.
فايل : inc/settings.php

بعد وارد پنل ادمين » پيكربندي و تنظيمات بشيد و از تنظيم General Configuration آدرس انجمن و آدرس كوكي ها رو طبق دامنه جديد تغيير بديد.
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۵:۵۳:۵۶ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۶:۰۲:۴۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۹:۵۰:۲۲ صبح) ، farshaad (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۱۳:۳۳:۴۰ عصر)
سلام میدونم جای این پست اینجا نیس یعنی جایی رو پیدا نکردم که تو اون قسمت بزنم.
من چطوری صفحه اصلی INDEX انجمن ویرایش کنم؟
یا یه عکس گوشه تالار بذارم؟؟؟؟؟؟؟
یا مثلاً اینجارو ویرایش کنم
سردر
جستجو
لیست اعضا
سالنامه
راهنما
حامیان

ممنون میشم ج بدین با تشکر.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان