هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
درود
برای تغییر نحوه نمایش زیر انجمن ها و مشاهده به صورت ستونی به یکی از دوصورت زیر عمل کنید (روش اول راحت تر و مناسب تر است):

1- کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth3

کد زیر را جایگزین کد قبلی کنید:
کد php:
<div style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div

مقدار 50% = 2 ستون
مقدار 25% = 4 ستون

2- شیوه دیگر که در لود سریع تر است:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth3

کد زیر را جایگزین کد قبلی کنید:
کد php:
<div class="mysubforum1">{$statusicon} <a href="{$forum_url}title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div

سپس به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > global.css > ویرایش پیشرفته > کد زیر رو به آخر کد ها اضافه کنید:
کد php:
.mysubforum1{

float:right;

width:50%;

overflow:hidden;

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطAzot (۱۳۸۸/۶/۲۷، ۱۲:۰۵:۵۷ عصر) ، ojooobe (۱۳۸۸/۶/۲۷، ۱۹:۳۶:۲۶ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۷/۲۶، ۲۰:۰۸:۰۲ عصر) ، kamiyar (۱۳۸۸/۸/۷، ۱۵:۵۷:۳۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۰۰:۱۳:۴۷ صبح) ، masoud4 (۱۳۸۸/۸/۱۷، ۲۳:۵۹:۱۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۷، ۱۷:۴۳:۳۱ عصر) ، kiannml (۱۳۸۸/۹/۶، ۲۰:۵۶:۲۰ عصر) ، r_ezatpanah (۱۳۸۸/۱۰/۴، ۱۹:۰۲:۴۴ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۰/۲۸، ۰۰:۰۱:۴۲ صبح) ، reza77203 (۱۳۸۸/۱۱/۱۳، ۱۶:۵۴:۴۱ عصر) ، Mamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۲۸، ۱۴:۴۳:۰۹ عصر) ، mnz (۱۳۸۹/۱/۱۴، ۱۸:۵۴:۰۰ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۱/۱۷، ۰۱:۳۱:۲۳ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۲۲، ۲۲:۱۳:۱۶ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۴/۱۲، ۰۰:۳۶:۲۵ صبح) ، tarrahan (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۱:۵۲:۵۲ صبح) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۵:۳۵:۵۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۳:۱۰:۵۵ عصر) ، jetext (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۵:۵۳:۳۲ عصر) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۴، ۰۴:۵۴:۲۳ صبح) ، mnouri (۱۳۸۹/۶/۸، ۲۳:۵۶:۱۸ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۸، ۱۲:۲۱:۵۱ عصر) ، soroosh (۱۳۸۹/۸/۲، ۰۵:۵۵:۳۷ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۱۹:۰۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۱۹:۱۷:۲۰ عصر) ، parsilu (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۱۸:۴۸:۵۳ عصر) ، tokkistar (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۲۱:۳۶ صبح) ، senator (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۲۰:۴۷:۰۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۲۲:۲۸:۴۰ عصر) ، esmaili2039 (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۰:۳۲:۲۷ صبح) ، falaknaz (۱۳۸۹/۱۱/۸، ۰۸:۰۹:۴۳ صبح) ، saeedhunter (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۸:۵۷:۲۰ عصر) ، mansour (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۹:۳۷:۱۲ عصر) ، hcrespo119 (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۹:۳۷:۰۶ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۲۰:۰۵:۵۲ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۸:۳۱:۰۰ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۲۱:۱۳:۰۰ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۵:۵۳:۰۸ صبح) ، psycho (۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۲:۲۸:۰۹ عصر) ، alireza013 (۱۳۸۹/۱۲/۱۵، ۱۵:۴۱:۰۷ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۷:۱۶:۰۹ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۰۰:۴۶:۱۲ صبح) ، i-engs (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۰۹:۴۰:۰۹ صبح) ، yahova (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۰:۵۲:۳۳ صبح) ، hosebr (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۲۱:۳۲:۵۹ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۹:۴۱:۰۱ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۲:۵۹:۵۹ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۱، ۱۴:۳۰:۳۲ عصر) ، ivan (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۱۶:۱۷:۱۲ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۹:۴۶:۰۳ صبح) ، moro1374 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۲۱:۱۵:۵۵ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۲۰:۰۵:۳۲ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۹:۵۶:۱۹ عصر) ، bambo600 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۴:۲۹:۲۱ عصر) ، Ardeshir (۱۳۹۰/۴/۵، ۰۱:۵۹:۱۴ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۹، ۰۰:۲۰:۲۴ صبح) ، bahram (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۱۳:۳۶:۱۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۰۱:۳۷:۴۰ صبح) ، riches2011 (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۲:۰۸:۴۷ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۲۳:۲۶:۵۹ عصر) ، simjim (۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۷:۲۶:۵۶ عصر) ، hamid18 (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۱:۵۲:۳۴ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۱۲:۱۳:۱۶ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۳:۴۵:۰۵ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۱۴:۱۵:۰۹ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۲:۱۱:۳۷ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۱، ۱۹:۰۹:۵۹ عصر) ، golchamani (۱۳۹۰/۷/۸، ۲۰:۱۱:۰۳ عصر) ، kurd (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۳:۴۱:۱۸ عصر) ، mjafari27 (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۱۳:۲۹:۵۷ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۲:۱۸:۴۰ صبح) ، persianshik (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۸:۱۴ صبح) ، mohamad7824 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۴:۲۴:۵۰ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۰:۰۶:۵۵ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۲۳:۴۰:۱۵ عصر) ، shadanak (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۵۶:۵۶ عصر) ، larneg (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۲۹:۲۶ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۸:۰۸:۴۲ صبح) ، sadraei (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۱۲:۵۶:۵۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۰۶:۰۵:۰۰ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۵:۲۸:۰۱ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۲۵:۱۸ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۲۹، ۰۳:۱۷:۵۰ صبح) ، imanclassic (۱۳۹۱/۵/۱۰، ۱۵:۲۶:۰۴ عصر) ، mansour1 (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۹:۰۳:۲۵ صبح) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۷:۱۷:۵۳ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۶/۲، ۰۸:۲۶:۳۰ صبح) ، haika (۱۳۹۱/۶/۱۰، ۰۷:۴۸:۱۵ صبح) ، Zebel Khan (۱۳۹۱/۶/۱۳، ۲۱:۵۱:۳۷ عصر) ، sheitoonak (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۷:۲۸:۳۶ عصر) ، funjok (۱۳۹۱/۸/۴، ۲۳:۲۰:۲۶ عصر) ، moohiol (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۱:۰۰:۰۹ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۱:۰۵:۲۱ صبح) ، Mohsen Neo (۱۳۹۱/۱۱/۱۰، ۲۳:۱۳:۱۶ عصر) ، aquila (۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۰۲:۵۰:۳۸ صبح) ، quester (۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۰۹:۵۱:۵۵ صبح) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۲۵، ۰۱:۰۵:۲۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۶، ۱۰:۵۳:۴۶ صبح) ، istgah51 (۱۳۹۲/۳/۲۱، ۱۳:۴۴:۰۲ عصر) ، pixto7 (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۱۳:۵۴:۵۵ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۷، ۱۱:۵۴:۴۰ صبح) ، سموجک (۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۲۲:۰۸:۵۴ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۵:۱۴:۱۷ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۳/۴/۲۳، ۱۰:۵۳:۲۴ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۱۰، ۲۱:۰۴:۳۳ عصر) ، sara20 (۱۳۹۴/۲/۲۰، ۱۵:۲۳:۴۵ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۱:۵۷:۱۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۷/۱/۲۹، ۱۶:۱۶:۳۲ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-254...tml#pid602
هر دو روش رو تست کردم. انجمن ها حالت لینک بودن خودشون رو از دست می دن
ali-reza از March 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطaidin (۱۳۹۰/۶/۱۲، ۰۰:۰۵:۱۱ صبح)
دسترسیتون ارسال کنید تا در اولین فرصت درست کنم
 سپاس شده توسطDiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۲۰ عصر)
درود
کد ها را باید ابتدا در نت پد کپی کرده سپسا دوباره از نت پد به محل مورد نظر کپی کنید.

سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۱۹:۳۹ عصر) ، DiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۲۳ عصر) ، hcrespo119 (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۹:۳۷:۰۳ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۵:۵۳:۳۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۲:۳۵:۱۱ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۲:۲۱:۰۶ عصر) ، yasinrubik (۱۳۹۱/۴/۲، ۰۵:۵۳:۱۰ صبح)
سلام دوستان
من هرکاری کردم نتونستم زیر مجموعه ها رو ستونی کنم !

از هر دو روش هم استفاده کردم ولی نشد !

اینم آدرس فرومم : http://xdownload.gigfa.com

باید کدها رو عینا کوپی کنیم یا به جای forum_url باید آدرس سایتو بنویسیم ؟

میشه کمکم کنید ؟
mahyar1386 از April 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطDiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۲۵ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۲۰:۰۶:۰۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۲:۰۵:۲۶ صبح)ali-reza نوشته است: http://community.mybbiran.com/thread-254...tml#pid602
هر دو روش رو تست کردم. انجمن ها حالت لینک بودن خودشون رو از دست می دن

هرچی & nbsp ; هست با فاصله جایگیزن کن مشکلت حل میشه
sadeghi از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطDiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۲۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۰۳:۱۴:۵۵ صبح)
این قسمت که نوشته ( و 1 بیشتر. ) چطوری درست کنم که این نباشه همون خود زیر ستون باشه
khadem از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطDiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۲۹ عصر) ، larneg (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۳۷:۵۵ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۵، ۰۲:۳۱:۳۰ صبح)khadem نوشته است: این قسمت که نوشته ( و 1 بیشتر. ) چطوری درست کنم که این نباشه همون خود زیر ستون باشه
جستجو کنید!

سپاس شده توسطkhadem (۱۳۸۹/۵/۹، ۰۵:۴۳:۱۷ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۲۰:۱۲ عصر) ، DiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۳۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۲:۳۵:۲۷ صبح)
حالا چجوری میشه ریر انجمن ها رو شبیه این کرد لینکش هست چون من این قالب رو که نصب کردم اینجوری ستونی بود از اولش حالا چجوری میشه شبیه عکس زیر بشه.
شما سوالات تکراری می پرسید.
چرا یک باز آموزش ها و مسایل سایت را پیگیری نمی کنید؟ Exclamation

سپاس شده توسطDiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۰:۴۱:۳۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۲:۳۵:۴۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان