هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
(۱۳۹۰/۹/۲، ۱۱:۴۷:۲۶ صبح)majid1605 نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۸، ۰۳:۳۴:۱۳ صبح)majid1605 نوشته است: من وقتی این پلاگین رو فعال می کنم توی قسمت تنظیمات مشکل زیر وجود داره
روی لینکهای آخرین ارسالهای آمار پیشرفته هم کلیک می کنم صفحه سفید میاد .

[تصویر:  9dqvvtlwk1t3lvsvzkxk.png]

یه فکری به حال ما بکنید هر کاری میکنم مشکل پابرجاست توی لوکال هیچ مشکلی ندارم فقط توی هاسته

یه فکری به حال این مشکل ما بکنیدHuh

پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۵، ۰۲:۲۹:۳۹ صبح)rainboy نوشته است: سلام ببخشید من این پلاگین رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا نوار ابزارش نمیاد چندین بارم نصب کردم و آپلود کردم حتی هر دو نسخه رو امتحان کردم ولی نشد و نوار ابزارش نمیاد لطفا کمکم کنید که باید چیکار کنم
با تشکر از شما دوستانHeartBig Grin

اینم آدرس انجمن

http://sarzaminebarani.zio.ir/

تنظيمات » یادداشت های پروفایل

"نمایش ادیتور BBCode؟" رو فعال كنيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۵، ۰۷:۰۷:۴۲ صبح) ، rainboy (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۰:۰۲:۵۱ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۴، ۰۳:۴۴:۵۹ صبح)hossein72 نوشته است:
نقل‌قول: توی اینجا کسی جواب گو نیست

کسی نمی دونه چطوری پلاگین یادداشت رو میشه به سمت راست منتقل کرد

چرا نباشه وقت کافی نیسته عزیز Tongue

خوب برو به کنترل پنل مدیریت >> قالب ها >> قالب مورد نظر >> member_profile >>Member Templates>>
متغییر {$footer} رو بذار به این صورت بین آخرین کدها ی member_profile و اگر جای دیگه هم این متغییر بود مثلا چند خط بالاتر پاکش کن تا 2 تا نشه Wink
</table>
{$comments_index}
{$footer}
</body>
</html>

مرسی از پاسختون

ولی همین جور که دوستمون گفت با این روش پلاگین یادداشت تمام عرض میشه من می خوام در سمت راست تا وسط عرض صفحه باشه و برای سمت چپ هم پلاگین اضافه کردن دوستان رو بزارم

مثل این عکسی که دوستمون گذاشتن

[تصویر:  orrg9tn8pnebac6tz1t4.gif]
پاسخ
دوست عزیز به انجنتون اومدم ضاهرا شما هنوز کاری رو که گفتم انجام ندادین یادداشت سمت چپ بو اگر دوست دارید هر جای پروفایلی قرار بگیره متغییر {$footer}

رو جابجا کنWink
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۵، ۱۰:۵۹:۰۰ صبح)mrt نوشته است: مرسی از پاسختون

ولی همین جور که دوستمون گفت با این روش پلاگین یادداشت تمام عرض میشه من می خوام در سمت راست تا وسط عرض صفحه باشه و برای سمت چپ هم پلاگین اضافه کردن دوستان رو بزارم

قسمت زير را در قالب member_profile پيدا كنيد و متغير پيام هاي پروفايل را به بعد يا قبل از آن اضافه كنيد.

کد:
<br />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td colspan="2" class="thead"><strong>{$lang->users_contact_details}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td class="trow1"><strong>{$lang->homepage}</strong></td>
<td class="trow1">{$website}</td>
</tr>
{$sendemail}
<tr>
<td class="{$bgcolors['pm']}"><strong>{$lang->pm}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['pm']}"><a href="private.php?action=send&amp;uid={$memprofile['uid']}">{$lang->send_pm}</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['icq']}"><strong>{$lang->icq_number}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['icq']}">{$memprofile['icq']}</td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['aim']}"><strong>{$lang->aim_screenname}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['aim']}"><a href="javascript:;" onclick="MyBB.popupWindow('misc.php?action=imcenter&amp;imtype=aim&amp;uid={$uid}', 'imcenter', 450, 300);">{$memprofile['aim']}</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['yahoo']}"><strong>{$lang->yahoo_id}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['yahoo']}"><a href="javascript:;" onclick="MyBB.popupWindow('misc.php?action=imcenter&amp;imtype=yahoo&amp;uid={$uid}', 'imcenter', 450, 300);">{$memprofile['yahoo']}</a></td>
</tr>
<tr>
<td class="{$bgcolors['msn']}"><strong>{$lang->msn}</strong></td>
<td class="{$bgcolors['msn']}"><a href="javascript:;" onclick="MyBB.popupWindow('misc.php?action=imcenter&amp;imtype=msn&amp;uid={$uid}', 'imcenter', 450, 300);">{$memprofile['msn']}</a></td>
</tr>
</table>

متغير و عبارت مربوط به پيام هاي پروفايل :

کد:
<!-- ProfileComments -->{$comments_index}<!-- /ProfileComments -->
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۱:۱۵:۳۲ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۱:۳۱:۱۷ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۲:۲۴:۲۵ عصر) ، s2s2x (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۴:۴۱:۱۰ عصر)
واسه من این خطا رو می ده چرا ؟!!!!!!!!!!!!!!!

errorHandler->error
/inc/plugins/games.php 494 header
/inc/class_plugins.php 101 games_index
/index.php 25 pluginSystem->run_hooks
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cheshmac/domains/cheshmack.com/public_html/forum/inc/languages/persian/profilecomments.lang.php:1) - Line: 495 - File: inc/plugins/games.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/plugins/games.php 495 header
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cheshmac/domains/cheshmack.com/public_html/forum/inc/languages/persian/profilecomments.lang.php:1) - Line: 496 - File: inc/plugins/games.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/games.php 496 header
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cheshmac/domains/cheshmack.com/public_html/forum/inc/languages/persian/profilecomments.lang.php:1) - Line: 497 - File: inc/plugins/games.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/games.php 497 header
/index.ph
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۵، ۰۳:۳۰:۲۸ صبح)majid1605 نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲، ۱۱:۴۷:۲۶ صبح)majid1605 نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۸، ۰۳:۳۴:۱۳ صبح)majid1605 نوشته است: من وقتی این پلاگین رو فعال می کنم توی قسمت تنظیمات مشکل زیر وجود داره
روی لینکهای آخرین ارسالهای آمار پیشرفته هم کلیک می کنم صفحه سفید میاد .

[تصویر:  9dqvvtlwk1t3lvsvzkxk.png]

یه فکری به حال ما بکنید هر کاری میکنم مشکل پابرجاست توی لوکال هیچ مشکلی ندارم فقط توی هاسته

یه فکری به حال این مشکل ما بکنیدHuh

HuhHuhHuh
پاسخ
HuhHuhHuhHuh
پاسخ
از این پلاگین استفاده کردم که متاسفانه ادیتور پیشرفته براش ظاهر نمیشه، چطور میتونم از ادیتور پیشرفته استفاده کنم؟
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
سرچ میکردی پست های قبل رو متوجه میشدی عزیز

از قسمت تنظیمات [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:heart:
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,312 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,428 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,995 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,570 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,704 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,820 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 14,007 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,474 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,171 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان