هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] رفع بسیاری مشکلات از ادیتور پیشرفته Advanced WYSIWYG
درود

دوستانی که ادیتور Advanced WYSIWYG را نصب دارید و مشکلاتی مثل:

- کار نکردن دکمه نقل قول چند گانه
- کار نکردن دکمه حذف سریع
- کار نکردن دکمه گزارش ارسال
- کار نکردن پاسخ سریع پیشرفته اژاکس

را دارند برای رفع همه این مشکلات در کنترل پنل مدیر کل به مسر زیر رفته:

میزکار مدیرکل - قالب ها و پوسته ها - قالب های سراسری - wysiwyg_quickreply

کد زیر را به اخر کدها اضافه کنید

کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thread.js"></script>

از ادیتور پیشرفته لذت ببرید [تصویر:  rnziv6bqatnxdjv2sd.gif]

[تصویر:  mwew18tkm4zh2ulsltl.png]

منبع : MyBBIran
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۰۵:۳۶ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۴۶:۳۹ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۰۰:۳۵:۱۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۸، ۱۰:۵۴:۴۹ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۸، ۱۱:۴۷:۰۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۱، ۱۲:۴۳:۳۲ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۲۱:۱۵:۳۴ عصر) ، Royaei (۱۳۹۱/۳/۱۱، ۰۷:۲۳:۲۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۲۲:۲۶:۵۹ عصر)
دوست گرامی من از ادیتور پاسخ سریع پیشرفته استفاده میکنم، برای همین این پلاگین رو نمیتونم باهم در آن واحد داشته باشم چون ارور میده ، برای همین پاسخ سریع رو نصب کردم میشه بگی این کد ها رو برای پاسخ سریع باید کجا بزارم؟
فکر کنم مشکل نبودن دکمه های نوع ویرایش گر کُد خوان که دو تا حرف A بزرگ بودن به همین خاطر هست.
اگه میشه محل گذاشتن کدها برای پاسخ سریع پیشرفته رو هه بگید ممنون میشم
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۳۱:۵۶ عصر)Srbija نوشته است: دوست گرامی من از ادیتور پاسخ سریع پیشرفته استفاده میکنم، برای همین این پلاگین رو نمیتونم باهم در آن واحد داشته باشم چون ارور میده ، برای همین پاسخ سریع رو نصب کردم میشه بگی این کد ها رو برای پاسخ سریع باید کجا بزارم؟
فکر کنم مشکل نبودن دکمه های نوع ویرایش گر کُد خوان که دو تا حرف A بزرگ بودن به همین خاطر هست.
اگه میشه محل گذاشتن کدها برای پاسخ سریع پیشرفته رو هه بگید ممنون میشم

اگر میخوای این را نصب کنی باید پلاگین ادیتور قبلی و پلاگین پاسخ سریع پیشرفته را غیر فعال کنی

این ادیتور خودش کامل هست و بصورت پیشفرض پاسخ سریع پیشرفته داره . وقتی این رو نصب میکنی نیازی به هیچ پلاگین جانبی دیگری برای اضافه کردن پاسخ سریع پیشرفته نیست
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۵۲:۵۶ عصر)
نقل‌قول: من از ادیتور پاسخ سریع پیشرفته استفاده میکنم، برای همین این پلاگین رو نمیتونم باهم در آن واحد داشته باشم

سلام ، ولی من دارم در آن واحد استفاده میکنمBig Grin

از کنترل پنل ، پیکربندی پاسخ سریع و پیشرفته رو ویرایش کنید تیک ادیتور پیشرفته رو بردارید درست میشه
نقل‌قول: این ادیتور خودش کامل هست و بصورت پیشفرض پاسخ سریع پیشرفته داره . وقتی این رو نصب میکنی نیازی به هیچ پلاگین جانبی دیگری برای اضافه کردن پاسخ سریع پیشرفته نیست

اگه این کار کنن ، کادر شکلها نمیاد Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۵۱:۳۸ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۵۴:۵۹ عصر)
نقل‌قول: این ادیتور خودش کامل هست و بصورت پیشفرض پاسخ سریع پیشرفته داره . وقتی این رو نصب میکنی نیازی به هیچ پلاگین جانبی دیگری برای اضافه کردن پاسخ سریع پیشرفته نیست
ولی من قبلاً از همین پلاگین استفاده میکردم ، بازم اون دوتا دکمه بالا سمت راست که مربوط به نوع ویرایشگر هست که کُد میخونه رو بازم نداشتم، کلی هم این در و اون در زدم ولی کسی نتونست کمک کنه.
شاید این راهی که شما میگید امکان پذیر باشه. حتماً امتحان میکنم و اگه نشد دوباره مزاحم میشم.

نقل‌قول: از کنترل پنل ، پیکربندی پاسخ سریع و پیشرفته رو ویرایش کنید تیک ادیتور پیشرفته رو بردارید درست میشه
دوست عزیزم میشه مسیر دقیق رو لطف کنی بهم بگی؟
به این عکس نگاه کن ، من دو قسمت ویرایش پاسخ سریع پیشرفته فقط 2 تا گزینه دارم که نمیدونم شما منظورت کدومش هست؟

[تصویر:  nxlht52obl1irwg6oqn2_thumb.jpg]
We Are Basketball
پاسخ
منظورم امکانات ادیتور بود ، شرمنده گزینش و یادم رفته بود
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۷:۰۶:۳۲ عصر)
امکانات ادیتور رو باید از کجا ویرایش کنم؟
We Are Basketball
پاسخ
نیاز نیست ویرایش کنید ، منظورم اینه تیکشو بردارید ، غیر فعالش کنید ، همین

پاسخ
آقا پلاگین پاسخ سریع پیشرتفه رو غیر فعال و به جاش همون پلاگین ادیتور پیشرفته رو نصب کردم ولی بازم مشکل حل نشد

حتماً عکس رو ببینید. . .

http://www2.bazinama.com/img/files/59gda...y4gv8y.jpg

حتی بعد از نصب این پلاگین اون قسمتی رو که گفتید تو قالب های سراسری بازم نیست. . .
نمیدونم چرا ظاهر نمیشه اون قسمت! Huh
We Are Basketball
پاسخ
برادر این پلاگین خودش یه سری تنظیمات داره ، که باید انجام بدی ، اگه سختته دسترسی بده درستش کنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان