هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل رفع مشکل نظرسنجی در مای بی بی به دو روش
با سلام خدمت اعضای خوب مای بی بی ایران

در این آموزش قصد دارم یکی از مشکلاتی که کاربران در انجمن های خود دارند رو حل کنیم . مشکل بخش نظرسنجی انجمن ها

روش دوم : حل مشکل به وسیله تنظیمات قالب

در این روش همونطور که گفتم توسط دوستمون Iriborad در مای بی بی قرار داده شده بود این مشکل را حل می کنیم البته من تا حالا این روش رو تست نکردم اما روش :

ابتدا به قسمت کنترل پنل مدیریت رفته و در قسمت قالب ها (Templates) روی قالب انتخاب شده انجمن خود کلیک کنید و وارد تنظیمات قالب شوید سپس Show Thread را گسترش دهید (بازکنید روی آن کلیک کنید) سپس از موارد گسترش یافته روی showthread_poll در قسمت تنظیمات و یا Option کلیک کنید سپس روی گزینه باز گردانی به حالت اصلی (اورجینال) که با عبارت انگلیسی Revert to original نمایش داده می شود کلیک کنید حال مشاهده خواهید کرد که نظر سنجی شما به درستی کار می کند.

موفق باشید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۹:۵۳:۰۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۲۰:۲۹:۲۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۲۳:۳۳:۴۰ عصر) ، msamoodi (۱۳۹۰/۸/۲۹، ۱۵:۴۴:۰۳ عصر) ، fathipours (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۷:۰۵:۰۳ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۹:۰۱:۳۹ صبح) ، yeganeh64 (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۰۱:۵۶:۳۶ صبح) ، Salma (۱۳۹۱/۲/۶، ۱۵:۲۲:۵۴ عصر) ، 2error (۱۳۹۱/۳/۷، ۱۰:۱۸:۴۵ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۰:۲۲:۲۱ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۰۱:۱۳:۴۱ صبح) ، siav (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۰۰:۱۰:۰۵ صبح) ، kamyar2 (۱۳۹۳/۴/۲۱، ۱۶:۳۱:۴۲ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۴/۲۱، ۱۸:۰۴:۴۵ عصر)
فایل polls.php ممکنه تو هر نسخه متفاوت باشه پس رش اول به کل اشتباهه.
باید فایل مربوط به نسخه آپلود بشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmmmahdavi (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۲۳:۲۱:۴۸ عصر)
نه اتفاقا من خودم با همون روش اول مشکل انجمن خودم رو حل کردم برای نسخه 1.6.4 از همین فایل php که مربوط به نسخه 1.6.3 هستش استفاده کردم هیچ مشکلی نیست

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۲۳:۳۴:۰۴ عصر)
روش دوم مشکل رو حل کرد واقعا ممنون Heart
[تصویر:  Forum%28Ad%29.jpg]
پاسخ
سلام من وقتی میخوام در نظرسنجی ها شرکت کنم .

نمیشه وارد یه صفحه میشه که خالیه

Sd-sports.ir
پاسخ
روش اول که نشد روش دوم هم این فایلی که میگین اونجا نیست

ممنون با روش دوم حل شد
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۲/۱۹، ۰۳:۵۳:۳۶ صبح)
آقا دمت گرم روش دوم خیلی بهتر بود
مشکل منم حل شد
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۷، ۱۰:۵۷:۰۳ صبح)
دستت درد نکنه مشکل منم حل شد.
پاسخ
آقا مرسی عاااالی بود دمت گرم داداش
khayyamforum.ir
پاسخ
کامیار جان اسپم ممنوعه عزیزBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان