هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدوم کار تو منابع بیشتر صرفه جویی می کنه ؟
سلام دوستان خوبم

من پارسال از تندیس وب هاست خریدم و از همون موقع افتادم تو هچل و یوزرها که تعدادشون بالا میره همش ارور max user connection میده و باهاشون کلی مذاکره کردم اما اینا میگن که سرور ما برای سایت های پربازدید کارایی نداره و ...

با ذکر این مقدمه من یه چت روم Pro chat rooms نصب کردم و سوال اساسیم اینه :

بنظرتون این چت روم استفاده از منابع دیتابیپس و سرور رو کاهش میده اگه من کاربرام رو بکشونم اینجا تا اینجا صحبت کنن یا اینکه تاثیری نداره و یا حتی استفاده بیشتر هم میشه بابت ای جکس بودنش و مشکل بیشتر میشه ؟ چون الان کاربرا بیشترین استفاده شون برای صحبت های روزانه هست و نه شرکت در ساتیر تاپیک های انجمن .

خواهشا نظرات کارشناسی خودتون رو لطف کنین تا بتونم تصمیم صحیح رو بگیرم

ممنونم
پاسخ
درود

اگر كاربرانتون بيشتر براي صحبت هاي روزانه يا چت به انجمن ميان مي تونيد اون ها رو به ساب داميني كه زديد و روي آن يك ET Chat نصب نموديد راهنمايي كنيد ، من خودم با ET Chat كار كردم اسكريپت بسيار ساده و كار آمدي هست ، در اون شما مي تونيد تعريف كنيد كه كلا 30 پست نمايش داده شود و بقيه حذف شود كه سرعت بالا مي ره و فشار زيادي روي ديتابيس نداره ، اسمش رو در داخل همين انجمن سرچ كنيد دوستان با خود MyBB ست هم كردند . البته واقعا سرور جالبي دارند كه اين مقدار رو نمي تونه ساپرت كنه .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطkabus (۱۳۹۰/۶/۲، ۱۷:۵۴:۵۵ عصر)
بنظر من به جای صرفه جویی در منابع ، منابعتون رو ارتقا بدین .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲، ۱۴:۰۸:۱۳ عصر)arianik نوشته است: بنظر من به جای صرفه جویی در منابع ، منابعتون رو ارتقا بدین .

متاسفانه سرور میگه ما تواناییبالاتر از این رو نداریم و هاست اختصاصی هم ندارن

باید صرفه جویی کرد

محمود جان ممنونمازت که پاسخ دادی و خیلی مفید هست توصیه ات ، اما تنها یه مشکل هست اونم اینکه منم ET chat رو نصب کردم اما از ظاهرش و امکاناتش خوشم نیومد راستیتش واسه همین pro chat رو نصبیدم
پاسخ
شما یک کار دیگر هم بکنید قسمت پرش به انجمن: را غیر فعال کنید این کار در منابع انجمن شما صرفه جوئی خواهد کرد.
پاسخ
نقل‌قول: متاسفانه سرور میگه ما توانایی بالاتر از این رو نداریم

معمولا تو این جور موارد شرکت ارائه دهنده هاست یا باید نیازهای شمارو تامین کنه یا اینکه شما میتونین از اکانت خود انصراف دهید و مابقی مبلغ شارژتون رو نسبت به زمان باقیمانده دریافت کنید . بعدا با یه هاستینگ قوی تر همکاری کنین .

ضمنا شما هم خوب میدونید که منع کردن کاربران از یک سری امکانات خاص و عمومی یه سایت ، کم کم باعث گرایش کاربران به سایتهای دیگه میشه و ضرر این موضوع بیشتر از هزینه ی جابجایی هاست میشه .

موفق باشین .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
سلام

سايت شما فعلا شرايط خوبي از لخاط بازديد و رنك داره پس اين موقعيت را از دست ندهيد

خيلي راحت ميتونيد با خريد يه هاست ديگه و انتقال اطلاعات همه مشكلات را حل كنيد

كاهش امكانات = كاهش كاربران = از دست دادن موقعيت فعلي = افسوس
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲، ۱۸:۲۵:۱۸ عصر)MSTF نوشته است: شما یک کار دیگر هم بکنید قسمت پرش به انجمن: را غیر فعال کنید این کار در منابع انجمن شما صرفه جوئی خواهد کرد.

دوستم از کجا باید انجام بدم اینکارو ؟

(۱۳۹۰/۶/۳، ۰۰:۲۲:۰۱ صبح)kingofpersia نوشته است: دوست عزیز به نظر بنده شما از هاست های بهتر می توانیداستفاده کنید ، ولی اگر می خواهید روی همین هاست ادامه فعالیت دهید شما می توانید از افزونه های فایرفاکس برای تعداد درخواست های(Request) یک صفحه استفاده کنید و خودتان مقایسه کنید.

می بخشین منظورتون رو متوجه نشدم از فایرفاکس و افزونه ها.....

(۱۳۹۰/۶/۳، ۰۱:۴۰:۵۹ صبح)xman68 نوشته است: سلام

سايت شما فعلا شرايط خوبي از لخاط بازديد و رنك داره پس اين موقعيت را از دست ندهيد

خيلي راحت ميتونيد با خريد يه هاست ديگه و انتقال اطلاعات همه مشكلات را حل كنيد

كاهش امكانات = كاهش كاربران = از دست دادن موقعيت فعلي = افسوس

دقیقا هم مشکل من همینه . من 6 7 ماه دارم جون می کنم که بازدیدم رو برسونم به 8000 در روز اما الان همش سایت داره قاطی می کنه . از این می ترسم که بقیه هاست های اشتراکی همین وضعیت یا بدتر رو داشته باشن و پول لازم برا سرور اختصاصی رو هم ندارم واسه همینه دنبال صرفه جوییم . همش داره ارور max-user-connection میده و حتی بعضی وقتا 20 نفر آنلاین دارم اما سایت ارور مکس یوزر کانکشن میده و هاست میگه برمیگرده به پلاگین ها اما من اکثر پلاگینا رو غیرفعال کردم و .... موندم توش
پاسخ
نقل‌قول: دقیقا هم مشکل من همینه . من 6 7 ماه دارم جون می کنم که بازدیدم رو برسونم به 8000 در روز اما الان همش سایت داره قاطی می کنه . از این می ترسم که بقیه هاست های اشتراکی همین وضعیت یا بدتر رو داشته باشن و پول لازم برا سرور اختصاصی رو هم ندارم واسه همینه دنبال صرفه جوییم . همش داره ارور max-user-connection میده و حتی بعضی وقتا 20 نفر آنلاین دارم اما سایت ارور مکس یوزر کانکشن میده و هاست میگه برمیگرده به پلاگین ها اما من اکثر پلاگینا رو غیرفعال کردم و .... موندم توش

دقيقا نمي دونم چي بگم ، خيلي بد هست كه يك شركت هاستينگ نتونه اين اكانت رو مي زباني كنه ، 8000 تا بازديد در روز چيزي به حساب نمياد كه بخواد در سرر اختصاصي يا مجازي مي زباني شود .Sleepy

....
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان