هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب جدید و زیبای Montakhab Red - Music Edition
Rainbow 
سلام!

همان طوریکه وعده داده بودم. قالب جدید Montakhab Red - Music Edition را برای انجمن های با موضوع موسیقی اخیراً ساخته ام و بطور هدیه برای استفاده شما قرار میدهم امید است که از استفاده آن لذت ببرید. (برای انجمن های با موضوعات دیگر هم قابل استفاده است. من فقط با این عنوان ساختم)

[تصویر:  MontakhabRMEpre.jpg]

نام:
Montakhab Red - Music Edition

طراح:
MSTF) Mustafa)

ورژن مای بی بی:
1.6.4

توضیحات:
این قالب با عرض داینمیک یا متغیر بر پایه ساختار قالب پیش فرض با اعمال بعضی تغیرات در ساختار آن ساخته شده و در طراحی آن نهایت کوشش برای همخوانی رنگ ها با همدیگر شده است. نکته که میخواهم عرض کنم اینست که بعضی از دوستان که چند ثانیه برای دانلود قالب و چند ثانیه هم برای نصب آن صرف میکنند شاید گمان کنند چند ثانیه هم صرف شده تا این قالب ساخته شود ولی حقیقتش هیچ قالبی که شما از آن به اندازه استفاده یک روز هم خوش تان بیاید یک شبه ساخته نشده بلکه چندین روز برای طراحی گرافیک و نمای آن با امتحان نمودن چندین نمونه رنگ بندی، گرافیک و ساختار متفاوت صرف شده تا نتیجه، کاری باشد که تا حد امکان از ظاهر جذابتری بر خوردار باشد. حالا قصدم تعریف قالبم نیست و قضاوت خوب یا ناخوب بودن آنرا به شما واگذار میکنم ولی درخواستم اینست که اگر قصد کردید که از این قالب استفاده کنید لطف نموده به هیچ عنوان جزئیات کاپی رایت آنرا حذف یا تغیر ندهید و این مراعات شما عامل تشویق و حمایت ماست و باعث خواهد شد تا بجای دل شکستگی از موضوع، انرژی بیشتری برای ساختن قالب های جدیدتر داشته باشم. Heart

.zip   Montakhab Red - Music Edition.zip (اندازه: 496.81 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,407)
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۸:۵۰:۰۱ عصر) ، Creeping Death (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۹:۱۲:۰۰ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۹:۳۰:۱۲ عصر) ، saleck (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۹:۳۳:۳۰ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۹:۵۴:۴۷ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۰:۰۲:۲۸ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۰:۵۶:۳۵ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۱:۵۳:۰۹ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۰:۱۱:۴۱ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۱:۵۹:۳۰ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۵/۲۵، ۱۹:۳۱:۰۷ عصر) ، zeoos328 (۱۳۹۰/۵/۲۵، ۲۳:۳۶:۲۹ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۴:۰۱:۲۸ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۵:۱۸:۳۵ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۰/۷/۷، ۲۰:۳۴:۲۵ عصر) ، الناز (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۵:۱۷:۴۱ عصر) ، mastermind (۱۳۹۰/۸/۱۱، ۱۴:۴۸:۱۰ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۰:۱۰:۱۲ صبح) ، heshi (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۰۸:۲۸:۲۹ صبح) ، astas (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۵:۳۷:۲۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۵:۵۰:۲۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۶:۴۸:۳۷ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۰:۰۵:۲۴ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۴:۵۳:۴۴ صبح) ، jojome (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۱:۱۰:۱۲ صبح) ، ultravictor (۱۳۹۰/۱۰/۱۱، ۱۴:۴۵:۰۹ عصر) ، shafiee (۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۰۴:۰۸:۲۹ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۶:۵۲:۳۸ عصر) ، حسام222 (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۰:۲۴:۴۵ صبح) ، adnan (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۶:۴۸:۳۶ صبح) ، pcramz (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۸:۴۰:۴۴ صبح) ، milwar (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۱:۳۸:۲۴ صبح) ، hamidxx (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۱۱:۳۹:۰۶ صبح) ، ebiii (۱۳۹۱/۵/۲۱، ۱۳:۳۴:۲۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۱، ۱۶:۳۹:۵۳ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۲۱:۳۳:۱۵ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۷:۳۲:۴۳ صبح) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۱:۲۰:۵۵ صبح) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۲۰:۳۸:۰۶ عصر) ، Iraj Mirza (۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۱:۰۹:۳۶ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۱/۱۲/۲، ۲۲:۱۶:۴۱ عصر) ، behnam22 (۱۳۹۱/۱۲/۹، ۲۲:۵۷:۱۴ عصر) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۲/۳۰، ۱۸:۰۴:۴۰ عصر) ، sinajoony (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۱۱:۱۹:۰۷ صبح) ، Pasargadema (۱۳۹۲/۴/۹، ۱۶:۴۰:۳۸ عصر) ، bmf7117 (۱۳۹۲/۶/۵، ۱۸:۱۸:۵۸ عصر) ، sodan (۱۳۹۲/۶/۱۸، ۱۹:۴۴:۴۰ عصر)
داداش مصطفی عزیز بازم مثل همیشه قالبات عالیه
رو لوکال نصبش کردم واقعا زیباست
واقعا ازت ممنونمHeart
یه خواهشی داشتم داداش
میخواستم ببینم میشه این رنگ قرمزها رو عوض کنی و اون رنگ آبی که تو قالب منتخبی که الآنم رو تالارم هست رو بذاری؟
خیلی خیلی ممنونتم داداشHeart
.:انجمن ویوا موزیک:.
forum.vivamusic.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطBB Baz (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۴:۵۴:۱۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۳:۳۰:۵۸ صبح) ، freeforum (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۱۸:۱۱:۴۴ عصر)
برای تغیر رنگ مشکلی نیست. شما بگو دقیقا رنگ کدام قسمت ها.
پاسخ
 سپاس شده توسطsaleck (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۰:۲۰:۰۴ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۰:۱۰:۰۶ صبح)
(۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۰:۲۸:۴۷ عصر)MSTF نوشته است: برای تغیر رنگ مشکلی نیست. شما بگو دقیقا رنگ کدام قسمت ها.

داداش الآن این قالب همین رنگای قرمزی که داره یعنی مخلوط قرمز و مشکی که هستش میخواستم اگه زحمتی نیست رنگ بندیش بشه مثل قالب منتخبی که تو لینک زیر گذاشتی
قالب منتخب

یعنی رنگای قرمزش تبدیل بشه به آبی این قالب که لینکشو گذاشتم یعنی بشه مخلوط آبی و مشکی
داداش دست گلت واقعا درد نکنه Heart
خیلی آقایی Heart
ممنون Heart
.:انجمن ویوا موزیک:.
forum.vivamusic.ir
پاسخ
خوبه من ورژن با رنگ بندی جدید را در انجمنم قرار میدهم اما این کار کمی زمان بر است و شاید تا سه روز دیگر آماده شود!
پاسخ
 سپاس شده توسطsaleck (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۸:۵۶:۲۷ صبح)
ورژن آبی در انجمن قرار گرفت!

Montakhab Blue - New Edition
پاسخ
 سپاس شده توسطsaleck (۱۳۹۰/۵/۲۵، ۱۰:۰۱:۲۰ صبح)
یعنی این قالبی که کلی وقت گذاشتم و ساختم اینقدر بد بود که لای تاپیک های گفتگو آزاد ماند و مفقود شد!
پاسخ
سلام

همه چیه این قالب خوبه فقط مشکلش اینه که اضافی لوگو رو از سمت چپ حذف میکنه. یعنی من اگه بخوام یه لوگو بزرگ بذارم که واسه مانیتور های بزرگ و مستطیل فیت بشه توی مانیتور های کوچیک و صفحه مربع از سمت چپ حذف میشه عکس.

حالا نمیشه یه کاری کرد که مثل خود عرض قالب ، عرض لوگو هم فیت بشه اتوماتیک ؟

این کدهاشه فکر کنم:
کد:
body {
    background: #1f5879 url(images/Montakhab/bodybackground.png);
    color: #000;
    text-align: center;
    line-height: 1.4;

font-family: Tahoma;
    font-size: 13px;
}

#container {
    background: #f5f5f5 url(images/Montakhab/cg4.png);
    width: 93%;
    color: #000;
    margin: auto auto;
    padding: 20px;
    text-align: right;
    -webkit-border-radius: 6px;
    -khtml-border-radius: 6px;
    -moz-border-radius: 6px;
    border-radius: 6px;
}

از راهنمایی کننده 10 تشکر ناقابل از 10 پست آخرش میشه.

ممنون
پاسخ
سلام

دقيقا مطمئن نيستم اما اگه عرض را به اينصورت وارد كني مشكل بايد حل بشه

width:930px

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطastas (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۱:۵۹:۵۸ صبح) ، bahmanjon (۱۳۹۳/۸/۳، ۱۴:۲۸:۰۰ عصر)
محمد درست میگه البته به خاطر زیاد شدن عرض فروم بهتره
width:960px
یا
width:980px
باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطastas (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۲:۰۰:۰۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow قالب جدید و زیبای Inspired Montakhab MSTF 71 53,003 ۱۳۹۳/۴/۲۹، ۱۳:۵۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان