هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین)
درود
بیس این قالب ، از پوسته قدیمی لیان پرتال هست که سعی شده تا حد امکان شبیه به پوسته مجید آنلاین طراحی بشه.
نمونه شبیه به این قالب رو دستمون AR@KST@R طراحی و در انجمن برای فروش قرار داده اند ، اما جا داره بگم ، ساختار این دو قالب کاملا متفاوت و همونطور که گفتم بیس این کار ، قالب قدیمی لیان پرتال هست.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

[تصویر:  photos.png] نمونه : پیوست شده است
قالب دارای دو نوع هدر می باشد که فایل PSD هر دو نوع هدر بهمراه قالب عرضه می گردد.

قیمت:5 هزار تومان (به درخواست دوستان هزارتومان قیمت کاهش یافت.قیمت قبلی 6 هزار تومان بود)
با امکان خرید آنلاین و تحویل آنی فایل پوسته (از طریق پرداخت آنلاین درگاه زرین پال).
جهت خرید قالب اینجا کلیک کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۵/۲، ۲۲:۱۳:۴۹ عصر) ، zibaie (۱۳۹۰/۵/۳، ۰۸:۰۴:۴۱ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۵:۳۲:۵۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۳:۳۴:۰۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۰:۳۴:۲۱ صبح) ، azadmol (۱۳۹۰/۵/۹، ۰۱:۴۹:۱۴ صبح) ، amin_blog (۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۹:۰۵:۲۲ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۶/۳، ۱۴:۲۰:۰۳ عصر) ، eternal (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۷:۰۰:۴۹ صبح) ، Iman-k (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۳:۱۵:۱۳ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۱۵:۵۰:۴۷ عصر) ، larneg (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۲۵:۰۷ عصر) ، prp-e (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۶:۰۵:۵۰ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۲:۳۵:۰۶ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۴:۰۹:۳۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۲۰:۰۴:۴۹ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۳۸:۱۱ عصر) ، reptal (۱۳۹۲/۳/۱۰، ۱۵:۱۸:۴۶ عصر)
در این عکس
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=4025
اطلاعات کاربر سمت راست هست ولی در قالب بالای پست هست چجوری می شه آورد سمت راست ؟
پاسخ
سرچ کنید
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۸:۳۵:۴۱ عصر)esmati نوشته است: سرچ کنید

من که چیزی پیدا نکردم می شه بگید با چه عنوانی سرچ کنم ؟
پاسخ
ستونی رو
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
پیداش کردم ، ممنون از راهنماییتون
پاسخ
ببخشید درستش عمودی بود از بس دربارشون پرسیدن ادم قاطی میکنهConfused
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۲۳:۱۷:۳۷ عصر)
سلام

میگم یه مسئله . می تونید یکم برام توضیح بدید کلا این قالب با نسخه ای که Arakstar طراحی کردن چه تفاوت هایی داره ؟ کلا میشه یه مقایسه بین این 2 تا نسخه بهم بدید ؟

پاسخ
دوست عزیز این که هنوز قیمتش 3000 تومان هست. فرمودید شده 2000 تومان.
ضمنا میشه تفاوت این قالب با ورژن 2 لیان رو هم بگید. من فقط میخوام یکیشو بگیرم. غیر از هدر و پس زمینه چه تفاوتهایی دارن؟ این قالب عرض صفحه رو کامل پر میکنه درسته؟ یعنی واسه مانیتورهای Wide هم به صورت تمام صفحه هست؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۵:۴۲:۰۲ عصر)armin3000 نوشته است: دوست عزیز این که هنوز قیمتش 3000 تومان هست. فرمودید شده 2000 تومان.
ضمنا میشه تفاوت این قالب با ورژن 2 لیان رو هم بگید. من فقط میخوام یکیشو بگیرم. غیر از هدر و پس زمینه چه تفاوتهایی دارن؟ این قالب عرض صفحه رو کامل پر میکنه درسته؟ یعنی واسه مانیتورهای Wide هم به صورت تمام صفحه هست؟
دوست عزیز ، قیمت در واقع 5000 بود که شد سه هزار تومان.
تقریبا تمام عرض هست.نمونه رو می تونید این جا ببینید :
http://www.lianportali.gigfa.com/
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,824 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده) alireza013 135 98,825 ۱۳۹۲/۱۱/۲۲، ۲۱:۳۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,181 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,590 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,497 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan
  قالب مای بی بی، به سبک مجیدآنلاین R. Najafi 0 3,348 ۱۳۹۱/۶/۳۰، ۲۰:۵۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: R. Najafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان