هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست انتقال و نصب MyBB در اين تاپيك
طي اين روزها دوستان درخواست هاي زيادي براي انتقال يا نصب انجمن ساز MyBB رو داشتند ، با ومود آموزشات خوبي كه عزيزان فعال انجمن قرار دادند باز شاهد اين بودم كه خيلي از جاها و خيلي از ميزبانان هاست براي دوستان انجمن رو به اشتباه انتقال مي دادند و با وجود سادگي كار باز خيلي از دوستان مشكلاتي رو با انتقال انجمن داشتند . به دليل اينك در انتقال انجمن يا حتي نصب آن بايد دسترسي كامل Cpanel و مديريت انجمن رو به كسي كه انجمن رو انتقال ميده داده شه پس از لحاظ امنيتي خيلي مهم هست كه چه كسي اين كار رو انجام داده باشه .

اين تاپيك رو براي دوستان و افرادي زدم كه مي خوان انجمن خودشون رو انتقال بدن يا به هر نصوي با نصب انجمن سازشون مشكل دارند ، مي تونن مشكل يا درخواست خودشون رو در اين تاپيك مطرح كنند تا من يا دوستان ديگه به درخواست ها پاسخ بدن ، به اين شكل پراكندگي تو كار پيش نمياد ، و كل در خواست در يك پست و 1 ارسال پيام خصوصي تموم مي شه .

البته سعي داشته باشيد قبل از هر كاري آموزشاتي كه دوستان از قبل آماده كردند رو مطالعه كنيد و طبق اون كار رو پيش بريد ، اگر نتونستيد بعد در خواست خودتون رو در اين تاپيك مطرح كنيد تا رسيدگي بشه . اميدوارم كه با اين طرح مشكل عزيزان رفع بشه .

يك سري آموزشات مرتبط با موضوع :‌

- آموزش نصب MyBB
- آموزش انتقال انجمن (انتقال هاست)

موفق و پيروز باشيد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۴۰:۴۹ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۴۳:۰۲ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۴۵:۲۳ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۵۴:۲۷ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۵۵:۰۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۱۱:۵۷:۰۸ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۱۲:۳۶:۲۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۱۸:۴۲:۰۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۱۳:۱۲:۲۳ عصر)

لطفا مديران عزيز ارسال هاي با اين موضوع رو به اين تاپيك انتقال بدن . متشكر

....
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۱۲:۲۶:۰۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۱۸:۴۲:۰۸ عصر)
سلام دوستان
راستش من انجمنم منتقل کردم، اما خطاهای مختلفی پیش میاد، اولین و پر دردسرترینش لاگ این شدن هست که مسیر کوکی رو از فایل setting و مستقیم از phpmyadmin درست کردم ولی باز هم همون مشکل وجود داره. مشکل بعدی خطاهای مختلفی هست که بالای انجمن ظاهر میشه
اینم تصویری از خطاهای مختلفی که میاد
http://community.mybbiran.com/thread-543...l#pid38277
حالا وقت بررسی و رفع این مشکلات رو ندارم به همین دلیل کسی میتونه انجمنی رو برام منتقل کنه؟
لطفا شرایط رو به من بگید
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان