هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع دائمی مشکل ابعاد ادیتور برای تمامی قالب ها
Information 
سلام!

امروز بعد ار اینکه راست چین نمودن قالبی را برای MyBB به اتمام رساندم و بررسی نهای را میکردم، متوجه شدم که به! به! .. عرض این ادیتور که ماند . لذا تصمیم گرفتم تا این مشکل را بطور دایم حل کنم که به توفیق خدا موفق هم شدم. شما هم برای اینکه این مشکل را بطور دائمی برای تمامی قالب ها حل کنید نیازی به هیچ تغیرات اضافی نیست فقط کافی است که فایل های پیوست شده را دانلود و در هاست تان اپلود کنید و بس.

در ضمن اعتبار هم از یادتان نرود Wink

موفق باشید!

فایل های که جهت رفع مشکل بیرون زدگی صفحه متن ادیتور ویرایش شده اند عبارت اند از:

کد:
jscripts/editor.js
jscripts/editor_themes/*/stylesheet.css
jscripts/editor_themes/*/images/toolbar.gif

برای ادیتور پیش فرض MyBB

.zip   MyBB Default Editot.zip (اندازه: 21.61 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)

برای ادیتور پلاگین MyBB WYSIWYG Editor 1.0.3

.zip   MyBB WYSIWYG Editor 1.0.3.zip (اندازه: 30.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 22)

توجه:
دوستان توجه داشته باشید که فایل های پیوست شده تنها حاوی عکس ها و فایل های ویراش شده است نه تمام فایل های ادیتور بناً اگر میخواهید که فایل های قبلی را دستی پاک کنید، آن فایل های را پاک کنید که در فایل پیوست موجود است نه تمام دایرکتوری ادیتور را !
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۱۷:۴۹:۵۶ عصر) ، GIGBA (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۱۹:۲۹:۴۲ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۲۰:۳۴ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۴:۴۰:۴۶ عصر) ، arang (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۱۵:۲۹:۴۰ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۵:۲۶:۱۷ صبح)
درود

ولی عکس ها لود نمیشه Huh

[تصویر:  i159126_20111203184124.png]
ولی این کاملش هست که عکس را جایگزینی کردم که لود میشه Big Grin

منمنون از دوست عزیز ...

دوستان فایل های زیر را دانلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   MyBB WYSIWYG Editor 1.0.3.zip (اندازه: 52.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 15)
.zip   MyBB Default Editot.zip (اندازه: 46.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۲۰:۴۰ عصر) ، MSTF (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۴۵:۳۲ عصر)
نقل‌قول: GIGBA

دوست عزیز شما دابرکتوری فایل های قبلی را از هاست تان پاک کرده اید که نباید این کار میکردید چون فایل های پیوست شده تنها حاوی فایل های ویرایش شده است نه تمام فایل های ادیتور

در ضمن فایل های پیوست شده شما شامل عکس ها و stylesheet های ویرایش شده توسط من نمیگردد که استفاده از این فایل ها توسط کاربران باعث بروز مشکلات بیشتر خواهد شد. یا فایل های پیوست خود را اصلاح کنید یا هم بهتر اینست که کاملا پاک کنید تا باعث سردرگمی کاربران نگردد چون من در پست اول اضافه نمودم تا کابران باید چکار کنند تا به این مشکل بر نخورند.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان