هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] سپاس - Thanks
(۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۳:۴۰:۲۵ عصر)firstboy000 نوشته است:
(۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۲:۰۱:۲۳ عصر)84510980 نوشته است: حالا ما که این حرفای تخصصی رو نمی فهمیم چیکار کنیم؟!
Dodgy
تخصصی نیست برادر. Big Grin
آشنایی اولیه وبدار با اچ تی ام ال و سی اس اس هستش.اگر که موفق به انجام نشدید میتونید به شخصی که وارده سفارش بدید یا درخواست راهنمایی واضح تر و گام به گام کنید.که بنده سعی میکنم واضح همیشه توضیح بدم و گام به گام بودنش رو اگر درخواستی باشه میگیم.(گام هایی هم که میمونه اینه که مثلا این قالب توی کجا قرار داره و کجاهاش باید اضافه بشه یا کم بشه)

سلام

میشه برای من هم واضح تر توضیح بدید و گام به گام که بتونم دکمه سپاس رو درست کنم. Big Grin  من در قالب showthread اون استایل رو که مربوط به سپاس بود پیدا نکردم. در پست 22 فرمودید: http://community.mybbiran.com/thread-167...#pid132181

اگه میشه راهنماییم کنید که بتونم این دکمه رو برگردونم.

ضمناً در قالب های سراسری هم این 4 بخش رو دارم که مربوط به سپاس هست. آیا باید تغییراتی در اونها داده بشه؟

متشکرم
پاسخ
کد: http://dpaste.com/1M464NP (به علت مشکل با درج کد، موقتا از لینک مذکور استفاده نمایید.)

کد فوق را به قالب showthread (واقع در قالب ها و پوسته ها> قالب ها> قالب مورد نظر> Show thread Templates >و سپس قالب showthread) قبل از تگ </head> اضافه کنید و تغییرات لازم خودتون رو اعمال کنید.
قسمت بالایی برای خود دکمه(گردی، رنگ زمینه و...) و قسمت پایینی برای متن و آیکن دکمه سپاس هست.

بخش های گفته شده فعلا نه تغییراتی لازم ندارند.

پ ن: قالبتونو چک کردم تغییراتی اعمال شده که باعث شده استایل دکمه هاتون بپره، برای استفاده از استایل پیشفرض دکمه ها باید در قالب postbit و postbit_classic کنار کلاس های author_buttons و post_management_buttons(مجموعا 2 تگ) کلاس postbit_buttons رو اضافه کنید
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۳۰، ۱۸:۰۲:۱۱ عصر) ، nedaariania (۱۳۹۸/۵/۳۰، ۱۹:۱۸:۱۶ عصر) ، MISTER (۱۳۹۸/۵/۳۰، ۲۰:۲۸:۲۹ عصر)
خیلی ممنونم ازتون [تصویر:  rose.gif]

من کد رو در بخشی که فرمودید اضافه کردم.  اما هرچی تغییرات بهش دادم هیچ اتفاقی نیفتاد. گفتم عکس بذارم ببینید مکان قرارگیریش درسته؟

البته اون تغییرات رو برداشتم.

سپاس

پاسخ
(۱۳۹۸/۵/۳۰، ۱۹:۲۳:۲۴ عصر)nedaariania نوشته است: خیلی ممنونم ازتون [تصویر:  rose.gif]

من کد رو در بخشی که فرمودید اضافه کردم.  اما هرچی تغییرات بهش دادم هیچ اتفاقی نیفتاد. گفتم عکس بذارم ببینید مکان قرارگیریش درسته؟

البته اون تغییرات رو برداشتم.

سپاس

خیر محل قرار گیری صحیح نیست.
شما باید قبل از تگ هد بسته بذاریدش.
کد:
</head>
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۳۱، ۱۶:۰۹:۴۳ عصر) ، nedaariania (۱۳۹۸/۵/۳۱، ۱۷:۳۶:۴۹ عصر)
خیلی ممنونم

مدیر محترم firstboy زحمت کشیدن خودشون دکمه ها رو برام درست کردن و استایل پیشفرض دکمه ها رو هم برام برگردوندن
از ایشون و دوستانی که زحمت کشیدن و به سوالاتم دراین خصوص پاسخ دادن و منو راهنمایی کردن سپاسگزارم

متشکرم [تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif]

پاسخ
با سلام. عکس کنار دکمه سپاس نمایش نمیدهد. در پوشه ایمیج هم اپلود کردم .... مشکل از کجاست؟
پاسخ
اسکرین شات بدید
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
Lightbulb 
ُسلام وقت بخیر،

من در زمینه کار کردن با mybb  تازه کارم. ورژن mybb هم 1.8.21 هست و فعلا رو لوکال نصبش کردم.
این پلاگین رو نصب و فعال سازی که می کنم اولا دکمه سپاس رو نمیاره بعد هم که می خوام یوزر جدید ثبت کنم خطا میده که توی عکس پیوست هست.

پلاگین رو غیر فعال کردم و باز همین مشکل بود.
پلاگین رو حذف کردم دوباره اضافه کردم و نصب و فعال کردم باز همین مشکل هست. قابل ذکره همین پلاگین های دیگه غیرفعاله و فقط librarry 13 رو نصب کردم. پوسته هم default هست.

طبق سرچ به نظرم رسید مشکل از دیتابیس هاست رفتم توی دیتا بیس توی جدول های mybb_users ستون های thx, thxcount, thxpost  وجود داشت چون دیدم برخی کاربران گفتن باید این ستون ها توی جدول باشه.
فقط زمانی که میرم این ستون ها رو drop می کنم مشکل ثبت نام کاربر جدید برطرف می شه. نتونستم بفهمم مشکل از کجاست.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

مشکل حل شد. در جداول مقدار default برای این سه تا متغییر روی none تنظیم شده بود که تعریف کردم 0 باشه و درست شد. 

البته مثل برخی کاربران دیگه شکل داخل دکمه نمایش داده نمی شد که با تغییر پوسته حل شد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان