هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hoteditor for mybb1.6
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۰:۳۷:۴۴ عصر)ARVANT نوشته است: اینهاشش

ای ول
اوکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی شد
پاسخ
دوست عزیز میشه یه آموزش یکجا و مرتب بنویسید تا این ادیتور رو نصب کنیم.ویک فایل ثابت برای دانلود قرار بدید تا تکلیف کاربر های دیگه مشخص بشه چی دانلود کنه و چطور نصب کنه
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
Big Grinاین پست اول اپدیت شد فایلش ولی اول بدید مدیر نگاه بندازه خودش توی یه بخش مناسب قرارش بده .Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۷/۴، ۲۱:۰۴:۳۸ عصر) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۷/۴، ۲۱:۲۰:۲۳ عصر)
میشه یه توضیح مرتب و شماره بندی بگید تا طبق اون جلو برم من توضیحاتتون رو خوندم ولی گیج شدم
پاسخ
به نام خدا
ببین برادر

1-فولدر hoteditor را در صفحه اصلی فایل منیجر انجمنت آپلود کن
2- سر inc هم همین بلا را بیار
3- اون فایل هایی که توی فایل zip هست (html های که پهلوب hot editor و inc هست) را با notepad باز کن و محتویاتش را به جایی که باید انتقال بدی انتقال بده
for example:
editpost.html رو با نوت پد باز کن محتویاتشا کپ بزن و بیا اینجا
قالب ها/قالب مورد نظر/editpost.php/editpost
کدهای موجود را حذف کن و کدهایی که کپی کردی رو پیست کن .

تموم شد
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۷/۴، ۲۲:۲۹:۴۳ عصر)
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۲:۱۱:۲۵ عصر)S-ARM نوشته است: به نام خدا
ببین برادر

3- اون فایل هایی که توی فایل zip هست (html های که پهلوب hot editor و inc هست) را با notepad باز کن و محتویاتش را به جایی که باید انتقال بدی انتقال بده
for example:

تموم شد

تویه قسمت 2 سوال داشتم.اگر اون چییزی که شما میگید پس اینجوری فایل inc به طور کامل پاک و inc جدید جایگزین میشه.میشه این قسمت بیشتر توضیح بدید؟؟HuhHuh
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۲:۳۳:۰۸ عصر)q_azy نوشته است:
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۲:۱۱:۲۵ عصر)S-ARM نوشته است: به نام خدا
ببین برادر

for example:

تموم شد

ببین دادا
inc که توی پوشه فایل zip هست فقط توش یه قایل هست
موقعی که آپلود کردی رو سایتت فقط فایلی که توی zip هست جایگزین اون فایلی میشه که توی inc انجمنت هست و بقیه فایل های درون inc هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدند
تویه قسمت 2 سوال داشتم.اگر اون چییزی که شما میگید پس اینجوری فایل inc به طور کامل پاک و inc جدید جایگزین میشه.میشه این قسمت بیشتر توضیح بدید؟؟HuhHuh

پاسخ
تمام کار هایی رو که گفتین انجام دادم ولی تغییری حاصل نشدHuhHuhHuhHuhفایل رو که دانلود کردم هیچ پوشه ای به اسم inc وجود نداشت.فقط یه فایلی به نامclass_parser.php بود که توی inc ریختمش .گیج شدم نمیدونم اشتباه کارم کجاست؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۳:۱۵:۱۰ عصر)q_azy نوشته است: تمام کار هایی رو که گفتین انجام دادم ولی تغییری حاصل نشدHuhHuhHuhHuhفایل رو که دانلود کردم هیچ پوشه ای به اسم inc وجود نداشت.فقط یه فایلی به نامclass_parser.php بود که توی inc ریختمش .گیج شدم نمیدونم اشتباه کارم کجاست؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh

کدها را جایگزین که نکردی
قالب
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۳:۲۷:۱۱ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۷/۴، ۲۳:۱۵:۱۰ عصر)q_azy نوشته است: تمام کار هایی رو که گفتین انجام دادم ولی تغییری حاصل نشدHuhHuhHuhHuhفایل رو که دانلود کردم هیچ پوشه ای به اسم inc وجود نداشت.فقط یه فایلی به نامclass_parser.php بود که توی inc ریختمش .گیج شدم نمیدونم اشتباه کارم کجاست؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh

کدها را جایگزین که نکردی
قالب

انجام دادم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان