هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو ستونه کردن زیر انجمن ها در مای بی بی
با سلام
بنده مای بی قبلی را حذف کردم و مجددا نصب کردم . قبلا در انجمن آمزش دو ستونه کردن زیر انجمن ها بود ولی الان هر چه میگردم نیست .
لطفا راهنمایی کنید چطوری زیر انجمن ها را دو ستونه کنم و کدش چیه؟
البته یکی توی سایت بود که زرد رنگ هم هست ولی اصلا زیبا نیست و من فقط می خواهم در دو ستون منظم نمایش داده بشه و اینطوری پشت سر هم نیاد

با تشکر
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
آدرس انجمن در پروفایل و امضا لطفا!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
(۱۳۹۶/۱۲/۱۶، ۱۹:۵۱:۴۵ عصر)MISTER نوشته است: آدرس انجمن در پروفایل و امضا لطفا!

آقا این چه سیاست اشتباهیه که هر وقت سوال میپرسیم فقط دوست دارید لینک سایت خودتان را پایین انجمنمان ببینید؟
من از کاربران قدیمی شما هستمولی به دلیل پشتیبانی ضعیف شما واقعا از فارسی نویسی شما کوچ کردم قبلا اینگونه نبود

ای کاش مثل قبل که اولین بودید الان هم ضعف پشتیبانی خودتون و دلیل کوچ خیلی از ما از سیسم شما را قبول میکردید و فقط پاسخ سوال میدادید و انتخاب پشتیبان را به خودکاربران واگذار میکردید
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicb (۱۳۹۷/۱/۲۰، ۱۲:۵۵:۲۹ عصر)
کپی رایت و حق و زحمه دوستان مترجم هست!
اگه اینجا ضعیف هست و کوچ کردید ، لطفا سوال هاتونم از جایی بپرسید ک بهش کوچ کردید!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان