هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی و ویرایش انجمن با HTML 5
درود بر دوستان

از دوستان اگر کسی تو کاره  طراحی و ساخت هست که قالب انجمن رو بیاره روی Html 5  با یه سری تغییرات  پ.خ ارسال کنه قیمت توافقی!

اگر کسی دانش این کار رو نداره  پیام نده

با تشکر

پاسخ
سلام..
اینجا انجمن پشتیبانی مای بی بی هست ..
والا اطلاع کامل ندارم، ولی فک کنم برای تبدیل مای بی بی به قالب دگ باید برید پشتیبانی همون سرویس ..
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۱:۵۳:۳۳ عصر)MISTER نوشته است: سلام..
اینجا انجمن پشتیبانی مای بی بی هست ..
والا اطلاع کامل ندارم، ولی فک کنم برای تبدیل مای بی بی به قالب دگ باید برید پشتیبانی همون سرویس ..

دوست عزیز انجمن منم مای بی بی هست منتها من فقط یک قالب طراحی کردم طرح ویبولین هست اما سیستم مال مای بی بی فقط خواستم ببینم انجمن رو آوردن روی html 5 کسی بلده یا نه من فقط تا 4 میتونم بیارم منظور از html 5 بهبود نتایج سئو و گوگل هست انجمن های مای بی بی اکثرا روی html 1 کد نویسی شدن html 5  کاراییش بالاتره
پاسخ
میشه ی توضیح درباره html 5  بدید؟
شاید بتونم کمکی کنم و شاید چیز جدیدی یاد گرفتم ..
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
یه نگاه با تاپیک زیر بندازید:
http://community.mybbiran.com/thread-91.html
پاسخ
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۱:۵۹:۵۸ عصر)MISTER نوشته است: یه نگاه با تاپیک زیر بندازید:
http://community.mybbiran.com/thread-91.html

عرض به حضور آقا

وقتی یه سایت یا انجمنی بخواد روی html 5 طراحی شه یعنی همین قالب از اول میاد رو html 5 که خیلی کد ها تغییر میکنه توی html 5 به عنوان اصلی ترین هست

ویژگی های html5

میدونی دوست من زبان html5 بر خلاف شباهت آن با زبان های نشانه گذاری دیگر بر پایه SGML نمیشه اما به گونه ای طراحی شده است که با نشخه های قدیمی تر نیز سازگار می باشد. و ویژگی های مهمشم عبارته :
1-    حذف دستوراتی مانند center و font که در اچ تی ام ال 4 استفاده می شد به دلیل سازگار نبودن این دستورات با دستگاه های هوشمند.
2-    ارائه دستورات جالب برای طراحی تصویر در سایت مانند canvas
3-    تاکید بر روی استفاده از css جهت ریسپانسیو بودن سایت
4-    استفاده از ویدئو در سایت
5-    راحتی کاربر برای استفاده از اینترنت در گوشی های هوشمند و تبلت ها

یعنی به طور خلاصه و دوستانه یه جورایی کل قالب رو از اول میچینی میاری بالا سی اس اس هاش و غیره رو

و تگ های اچ تی ام ال 5 هم کلا فرق میکنن
پاسخ
متوجه شدم .. طراحان قالب باید پاسخگو باشن ..
بنظر من بگید ی قالب جدید روی اچ تی ام ال ۵ طراحی کنن با امکانات مد نظرتون اینجوری برای شما بهتر هم میشه چون دگ نیاز نیس از پلاگین زیاد استفاده کنید ..
پاسخ
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۲:۰۸:۵۳ عصر)MISTER نوشته است: متوجه شدم .. طراحان قالب باید پاسخگو باشن ..
بنظر من بگید ی قالب جدید روی اچ تی ام ال ۵ طراحی کنن با امکانات مد نظرتون اینجوری برای شما بهتر هم میشه چون دگ نیاز نیس از پلاگین زیاد استفاده کنید ..

البته تا 4 خودم میتونم نشد هم نشد
پاسخ
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۲:۱۱:۲۲ عصر)Develepor نوشته است:
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۲:۰۸:۵۳ عصر)MISTER نوشته است: متوجه شدم .. طراحان قالب باید پاسخگو باشن ..

و اگر شما تخصصتون توی مای بی بی باشه که یه جورایی چون کارکرد مجازی من محدوده میخواستم اگر کسی بود کل انجمن رو بهبود بده یعنی خطا گیری و یه سری امکانات و تغییرات

من شبا میتونم بیام امکانات و... اضافه کنم در حد توانم ..!
پاسخ
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۲:۱۲:۳۲ عصر)MISTER نوشته است:
(۱۳۹۵/۹/۲۷، ۲۲:۱۱:۲۲ عصر)Develepor نوشته است:

و اگر شما تخصصتون توی مای بی بی باشه که یه جورایی چون کارکرد مجازی من محدوده میخواستم اگر کسی بود کل انجمن رو بهبود بده یعنی خطا گیری و یه سری امکانات و تغییرات

من شبا میتونم بیام امکانات و... اضافه کنم در حد توانم ..!

خوبه !

پ.خ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان