هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پوسته ImAdige
اقا سلام
لطفا بفرمایید چگونه عرض قالب را عوض کنیم.چون معمولا تو  قسمت کانتینر این کار انجام میشه.ولی موفق نشدم ممنون میشیم توضیح دهید
پاسخ
آدرس انجمن توی پروفایل و امضا لطفا
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmontazeran (۱۳۹۴/۴/۱۸، ۲۰:۱۱:۲۰ عصر)
سلام نماز روزتون قبول  قالب خیلی خوبیه  فقط یک مشکل کوچیک داره که  اونم من تو سایتم پلاگن موزیک در پروفایل رو ایجاد کردن  این موزیک در قالب های قبلیم کار میکنه ولی تو  این قالب کار نمیکنه من خیلی این قلب رو دوست دارم چهر پنج تا قالب عوض کردم ولی این قالب به سبک سایت من میاد  و آخریش هم همین قالب رویا بود که مشکل سرعت داشت 
ممنون میشم که این مشکل من رو حل کنید
[تصویر:  ima_logo.png]
پاسخ
(۱۳۹۴/۴/۱۸، ۲۰:۱۴:۲۵ عصر)montazeran نوشته است: سلام نماز روزتون قبول  قالب خیلی خوبیه  فقط یک مشکل کوچیک داره که  اونم من تو سایتم پلاگن موزیک در پروفایل رو ایجاد کردن  این موزیک در قالب های قبلیم کار میکنه ولی تو  این قالب کار نمیکنه من خیلی این قلب رو دوست دارم چهر پنج تا قالب عوض کردم ولی این قالب به سبک سایت من میاد  و آخریش هم همین قالب رویا بود که مشکل سرعت داشت 
ممنون میشم که این مشکل من رو حل کنید

سلام دوستان خیلی گشتم تا این که این مشکل رو حل کردم گفتم شاید شما هم با این مشکل مواجه شدید 

اگر این متغیر رو در قسمت پرو فایلتون اضافه کنید مشکل نمایش ندادن  موزیک در پروفایل حل خواهد شد
پنل مدیریت- پوسته ها- قالب ها - قالب مورد نظر را انتخاب کرده و از لیست نمایش داده شده به قسمت     Member Templates و در نهایت    گزینه    member_profile  
 رو انتخاب کرده و در قسمت مورد نظر این کد رو وارد کنید
کد:
 {profilmuzigi$}

توجه داشته باشید قبل از اعمال هر گونه تغیرات در قسمت مورد نظر ابتدا از کلیه کد ها کپی بگیرید تا درز صورت بروز مشکل قالبتان خراب نشود
[تصویر:  ima_logo.png]
پاسخ
درود  سپاس از این قالب خوب  یه مشکل در مورد دکمه سپاس دارم اولا  میخام هم خوانی و شکل بقیه دکمه هاش بشه  بعد  وقتی دکمه سپاس رو میزنیم  ارور میده که شات میذارم  ممنون میشم راهنمایی کنید .

[تصویر:  Snap3_a2691.jpg]
[/url]
[url=http://p30today.com/]
پاسخ
قالب قشنگیه Angel
پاسخ
کپی رایت رو رعایت کنید ..
و از هاست رایگان استفاده نکنید!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
سلام قشنگه
دستت درد نکنه
پی اس دی فتوشاپشو ندااری؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان