هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگن گوگل سئو (Google SEO 1.6.8) پارسی ورژن جدید + آموزش نصب و تنظیمات
نام پلاگن : پلاگن گوگل سئو (Google SEO 1.6.8 )

ورژن : 1.6.8

[تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b] با استفاده از این پلاگین شما میتوانید انجمن خود را برای موتور های جستجو بهینه کنید . (ساخت نقشه برای انجمن , تغییر لینک ها , و قابلیت های دیگر....)

قابلیت جدید پلاگن : انتخاب صفحه دلخواه بعنوان صفحه نخست

تاریخ اپدیت : 8th August 2014

منبع : http://mods.mybb.com/view/google-seo 

سلام خدمت کاربران مای بی بی ایران من متخصص وب نویسی و ... نیستم ولی سئو سایت خیلی برام مهم هست ، امشب اخرین نسخه پلاگن سئو را از سایت مادر دانلود کردم و ان را با پارسی سازی نسخه قبل تطبیق دادم و قسمت های جدید رو ترجمه کردم ،

من این نسخه رو رو سایتم نصب کردم و خیلی ازش خوشم اومد گفتم برای شما عزیزان قرار بدم

اموزش نصب :

1 -  ابتدا پلاگن را ار ضمیمه دانلود کنبد آن را در روت انجمن اپلود کرده و سپس از حالت فشرده خارج کنید

2 - به قسمت مدیریت رفته و به بخش پلاگن ها مراجعه کرده  ، ابتدا پلاگن (12) PluginLibrary  و سپس پلاگن گوگل سئو (1.6.8) را نصب کنید

3 - بعداز نصب پلاگن به قسمت پلاگن های فعلا رفته و پلاگن گوگل سئو (1.6.8) را پیدا کرده (تصویر زیر)

[تصویر:  94414276333711655995.png]

4 - بر روی قسمت تنظیمات ( قسمت مشخص شده در تصویر بالا) کلیک کنید وارد صفحه دیگر می شوید ( تصویر زیر)

[تصویر:  44686288488671611997.png]
همه گزینه ها را روی " بله " قرار دهید

5 - به قسمت پیکر بندی > تنظیمات بروید و تنظیمات پلاگن را پیدا کنید (تصویر زیر)

[تصویر:  28612283579422293254.png]
6 - وارد تنظیمات "تنظیم آدرس ها در گوگل سئو (24 تنظیم)" شوید و  مانند تصویر زیر قسمت های تنظیمات را تغییر دهید و به سایر تنظیمات دست نزنید

[تصویر:  26120653614666218276.png]

تنظیمات را ذخیره کنید و به بخش پلاگن ها بر گردید و پلاگن گوگل سئو را پیدا کنید

7 - می بینید تعدادی کد در کادر سفیدی در قسمت پلاگن سئو  اضافه شده اند ( مانند تصویر زیر)

[تصویر:  31008224803185468318.png]

روی گزینه " اعمال تغییرات" کلیک کنید ، سپس یک کادر سبز رنگ مبنی بر موفقیت امیز بودن ظاهر می شود . در این مواقع که من بررسی کردم دو اتفاق احتمال داره رخ بده
1 - کد های بالا بصورت اتومانیک در فایل .htaccess ذخیره بشه و کار ما تمام بشه و قسمت پلاگن به شکل زیر در بیاید

[تصویر:  59588039944701957352.png]
در این صورت تبریک می گم تنطیمات و نصب با موفقییت به پایان رسیده است

2 - احتمال دره کد های بالا هم چنان در قسمت تنظیمات باقی مانده باشند که در این صورت باید آنها را بصورت دستی به فایل .htaccess اضافه کنیم برای این کار به شکل زیر عمل کنید

2 - 1 - به قسمت مدیریت هاست (دایرکت ادمین یا سی پنل ) رفته و وارد فایل منجر شوید و به روت انجمن بروید

2 - 2 - فایل .htaccess را پید کنید اگر نبود خودتان بسازید (تصویر زیر)

[تصویر:  40874797846684561649.png]

2 - 3 - کد های بالا را در درون این فای (در ابتدا یا انتها) قرار دهید (تصویر زیر)

[تصویر:  66582213589025011927.png]

حالا فایل را ذخیره کنید و به قسمت پلاگن ها برگشته و پلاگن گوگل سئو را پیدا کنید ، می بینید به شکل زیر تغییر کرده است

[تصویر:  82197926516532441425.png]

تبریک می گم تنظمات و نصب با موفقیت به پایان رسیده است

حالا به انجمن بر گردید و و برید موضوعی یا انجمنی را نگاه کنید بارز ترین تغییری که می ادرس ها تغییر کرده و فارسی شده اند که در سئو تاثیر زیادی داره

[تصویر:  77183484403999740798.png]

اگر مانند عکس بالا نشده بود کش مرور گر خود را خالی کنید و تست کنید درست میشه .

سایر تنظیمات هم خیلی واضع هستند خودتون امتحان کنید ، البته قسمت تگ ها خیلی برام مهم هست من اون قسمت رو دست کاری می کنم اگر به نتیجه رسیدم اموزشش روو همین جا می ذارم

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   persian Google SEO (1.6.8).zip (اندازه: 85.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 191)

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamadnasre (۱۳۹۳/۷/۸، ۰۰:۲۷:۱۰ صبح) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۷/۸، ۰۰:۴۱:۵۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۰:۰۱:۰۱ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۲:۲۵:۵۵ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۳/۷/۸، ۲۲:۴۳:۳۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۳/۷/۱۵، ۱۴:۵۳:۴۸ عصر) ، arsham (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۱۳:۴۲:۳۲ عصر) ، pershianweb (۱۳۹۳/۸/۳، ۱۹:۴۴:۴۹ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۳، ۱۹:۱۹:۴۹ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۳/۱۰/۲۰، ۰۳:۴۶:۵۱ صبح) ، hasan2014 (۱۳۹۳/۱۰/۲۲، ۲۲:۵۴:۵۷ عصر) ، sco1385 (۱۳۹۵/۱/۱، ۱۸:۲۵:۲۱ عصر) ، MISTER (۱۳۹۶/۷/۱۴، ۱۶:۴۰:۴۳ عصر)
خب با این تغیراتی که در بخش ادزس فارسی کردن ان شما قرمودین
که دیگه لینکهای سئو شده و ایندکس شده قدیمی در گوگل
404 میشه برادر
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۰:۰۰:۵۸ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۹، ۰۲:۰۲:۳۹ صبح)
(۱۳۹۳/۷/۸، ۰۰:۲۶:۵۱ صبح)mohamadnasre نوشته است: خب با این تغیراتی که شما قرمودین
که دیگه لینکهای سئو شده و ایندکس شده قدیمی در گوگل
404 میشه برادر

خب می تونی از تنظیمات پلاگن بخش "فعال کردن تنظیمات آدرس ها در گوگل سئو" رو فعال نکنی
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۰:۰۰:۵۶ صبح)
وقت بخیر
واسه من پیغام زیر رو میده!!

The selected plugin does not have to be activated

ضمنا این پلاگین هم اضافه شده
Hello PluginLibrary! (hello_pl.php)
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۱۳، ۲۱:۴۶:۲۲ عصر)84510980 نوشته است: وقت بخیر
واسه من پیغام زیر رو میده!!

The selected plugin does not have to be activated

ضمنا این پلاگین هم اضافه شده

Hello PluginLibrary! (hello_pl.php)

برا خود پلاگین گوگل سئو اینو می نویسه یا library?

library نیاز به نصب نداره
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۲:۴۷:۰۴ عصر)
ممنون
واسه library می نویسه. صاحب پلاگین خودش گفته اول اینو نصب کنید!
بعد تازه من بدون نصب اون سئو رو نصب کردم که واویلا بعد از گذروندن تمام مراحل بالا، روی هر موضوعی کلیک می کردم باز نمیشد و ایراد می گرفت. اصلاً متون خرچنگ قورباغه شده بود.
منم از خیرش گذشتم. اگر کمکم کنید که درستش کنم که خدا خیرتون بده و الا ای کاش درست بشه!  Undecided
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۱۴، ۲۳:۵۶:۳۳ عصر)84510980 نوشته است: ممنون
واسه library می نویسه. صاحب پلاگین خودش گفته اول اینو نصب کنید!
بعد تازه من بدون نصب اون سئو رو نصب کردم که واویلا بعد از گذروندن تمام مراحل بالا، روی هر موضوعی کلیک می کردم باز نمیشد و ایراد می گرفت. اصلاً متون خرچنگ قورباغه شده بود.
منم از خیرش گذشتم. اگر کمکم کنید که درستش کنم که خدا خیرتون بده و الا ای کاش درست بشه!  Undecided
دوست عزیز منظور از نصب پلاگین library همون اپلود فایل تو پوشه پلاگین ها هستش و دوباره میگم نیاز به نصب نداره
بعدش که اپلود کردی پلاگین گوگل سئو رو نصب کن
پاسخ
من جدید ترین لایبرری رو هم داخل پلاگن قرار دادم نسخه 12 با اپلود 3  پلاگن نصب مبشه ،یککی گوگل سئو ، یکی لایبرری و یکی هم hello که الکیه Cool
پاسخ
هیج کدوم علکی نیستن دوست من.اون hello که پلاگین پیشفرض مای بیبی هست واسه اینکه شما متوجه باشی قابلیت نصب پلاگین هم داره و یه جورایی مثه وردپرس هست.گوگل سئو و لایبری هم کاملا با هم در ارتباط هستن و به سئوی سایتتون کمک میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسطwle1036 (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۰۲:۰۰:۳۳ صبح)
خیلی ممنون بابت پلاگین
فقط یه سوال نقشه سایتی که گوگل سئو داده رو به گوگل معرفی کنیم؟
فقط همینو باید به گوگل معرفی کرد؟
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان