هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
(۱۳۸۹/۵/۳۱، ۲۲:۰۲:۳۱ عصر)Pars نوشته است: شما سوالات تکراری می پرسید.
چرا یک باز آموزش ها و مسایل سایت را پیگیری نمی کنید؟ Exclamation

به خدا پیگیری کرد نیست که نیست هرچی به ذهنم میرسید تایپ کردم تا بیاره ولی نیست خوب من چی کار کنم؟
حالا شما بفرمایید چجوری؟
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۷:۱۳:۵۰ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۶، ۰۹:۱۲:۳۷ صبح)
چرا جواب نمیدین همش میگین پیگیری کنین خوب یه لینکی بزارین خبر ... پیگیری کنیم دیگه Angry

همه که مثل شماها حرفه ای نیستن
من میخوام زیر منو انجمنم مثل این باشه

http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=1648

همه زیر منوها تو صفحه اول نمایش داده بشه نه اینکه 2 تا یا 4 تا نمایش داده بشه بقیه بره تو (و بیشتر ....)

راهنمایی کردن درباره این کار واقعا کار سختیه؟

تو انجمنم گشتم چیزی راجب این کار ندیدم اگر شماها دیدین لینکش رو بزارین لطفا خواهشاSadSadSadSadSadSadSad
مای بی بی انجمن ساز حرفه ای و زیبا در عین حال ساده و کاربردی

انجمن فروم استار

سپاس شده توسطmybb2011 (۱۳۸۹/۱۱/۱۴، ۱۴:۳۸:۲۰ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۷:۱۴:۲۶ عصر)
دوست عزيز اين اموزش فكر كنم يه 100 جا هستش Wink بگردي پيدا مي كني

كنترل پانل كاربري تنظيمات :» Forum Home Options
بعدش عدد
Subforums to show on Index listing رو بشتر كنيد
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطmybb2011 (۱۳۸۹/۱۱/۱۴، ۱۴:۳۸:۲۶ عصر) ، funjok (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۱۵:۵۷:۴۹ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۳:۵۰:۳۸ عصر) ، dizan (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۱۰:۵۷:۰۸ صبح) ، soshiant (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۰۰:۴۵:۴۸ صبح) ، behnoom (۱۳۹۰/۶/۳، ۱۹:۴۱:۴۴ عصر) ، mortezaokati (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۲:۱۳:۰۹ عصر) ، golchamani (۱۳۹۰/۷/۸، ۲۰:۱۸:۱۱ عصر) ، sinshin (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۳:۲۸:۰۷ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۱۵:۱۹:۲۲ عصر) ، larneg (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۴۱:۲۳ عصر) ، happyfun (۱۳۹۱/۵/۴، ۱۳:۳۹:۱۱ عصر) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۰:۱۵:۴۸ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۲:۳۸:۰۶ عصر)

درود

(با سپاس فراوان از plus به خاطر ارسال قبل)
RezaPTO عزیز:
لطفا ادب را رعایت کنید. این بار چون تازه وارد هستید اخطاری نمی گیرید!
این جا پشتیبانی رایگان MyBB است و به جرات می تونم بگم بیش از 90 % پرسش های شما از قبل پاسخ داده شده در انجمن موجود است.
اگر قرار باشد این چند نفری که وقت خود را صرف پاسخگویی می کنند به جای کاربرها، سوالات آن ها را در انجمن جستجو کنند می دانید چه زمانی لازم خواهد بود؟ علاوه بر آن چه قدر تاپیک تکراری؟

لینک زیر مربوط به پشتیبانی نسخه 1.6 می باشد:
http://community.mybbiran.com/forum-89.html
اگر در جایی به مشکل خورید و پاسخ آن را بعد از جستجو پیدا نکردید کافیست مطرح کنید.

پیروز باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۷:۰۶:۰۷ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۸/۲۳، ۱۸:۰۹:۱۳ عصر) ، مهندس دمیا (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۶:۲۲:۰۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۰۳:۳۰:۲۳ صبح) ، mymybb (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۸:۱۸:۱۶ صبح) ، سموجک (۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۲۲:۲۲:۲۸ عصر)
از plus واقعا ممنونم به خاطر کمکش انشالله خدا تورو واسه پدر مادرت و پدر مادرت رو واسه تو نگه دارهHeartHeartHeartHeart

از مدیریت محترم علیرضا نجفی

شرمندم شما درست میگین ولی شرایط من رو ندارین که هم چشام داره میزنه بیرون هم مغزم دچار عارضه شده از بس دنبال جواب سوالم تو فرومتون گشتم

20 تا پلاگین نصب کردم 20 تا آموزش رو رو فرومم تست کردم کلا مای بی بی رو حفض شدم ولی آخر به جواب سوالم نرسیدم واسه همین یه خورده شاکی شدمBlushBlush

شرمندم امیدوارم که ببخشین و دست تک تک افراد پشتیبان رایگان Mybb فارسی را میبوسم Big GrinHeartHeartHeart
مای بی بی انجمن ساز حرفه ای و زیبا در عین حال ساده و کاربردی

انجمن فروم استار

برای من ستونی میشه ولی از لینک بودن در میاد.درستش همینه یا کار من ایراد داره؟
فک کنم اگه لینک باشه بهتره. در ضمن وقتی گرد میکنمش دو بار نمایشش میده
اگه لینک نباشه که به درد نمیخوره .. بهتر بود همه پستهای این تاپیک رو میخوندی . از کدوم روش استفاده کردی ؟ شما قبل از کپی کردن توی نوت پد کپی کردی ؟ مشکلی که هست اینه که اگه توی نوت پد کپی نکنی یه سری "& nbsp ;" اضافه میشه که به هم میریزه ...
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۷:۳۶:۰۰ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۱:۴۹:۰۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۱، ۱۴:۳۵:۲۷ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۳:۵۱:۵۴ عصر) ، savvy (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۶:۰۳:۳۷ عصر)
کد php:
<div style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}>{$forum['name']}</a></div

کد php:
.mysubforum1{

float:center;

width:50%;

overflow:hidden;} 

کد ها رو به حالت بالا تغییر دادم و درست شد لینکش هم اومد
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۸:۱۸:۳۶ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۳:۵۱:۵۲ عصر) ، Zebel Khan (۱۳۹۱/۶/۱۳، ۲۱:۵۰:۵۳ عصر)
من زیر انجمن هام از هم فاصله گرفتند و درست نشدند.
میشه یه نگاهی به این انجمن من بندازید آدرسش تو امضام هست.

توی پیوستها لینکش رو قرار دادم اگه میشه یه نگاهی کنید بهم بگید منظورم اینه که الان انجمنم حالت اولشه تو این عکس اون حالتیه که میگم

http://up.iranblog.com/Files/114d8b87061a440b94e2.png
می تونی تغییرات دومی را نکنی همونی که پوسته را ویرایش می کنی میشه مثل این

.jpg   2.JPG (اندازه: 2.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 944)
میشهShy
 سپاس شده توسطYASAMANN (۱۳۹۱/۴/۱۶، ۱۰:۱۰:۴۹ صبح) ، majmouedar (۱۳۹۱/۵/۲۴، ۲۱:۳۰:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان