هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۲:۵۳:۴۱ عصر)saxon نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۱:۵۵:۵۵ صبح)amirestiri نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۱:۳۸:۴۷ صبح)saxon نوشته است: پرسش امنیتی به صورت پیشفرض قرار داره روی mybb
دیگه نیازی به پلاگین نداره...تازه چندتا جواب میتونی بذاری براش....فقط مشکلش اینه که چرا موقع ثبت نام نمایش نمیده؟
دوستان امتحان کردن؟

نشون میده..اگه نشون نداد...از طریق تنظیمات - نمایش اونو - بله کنید

نمایش که از اول روی بله بود نمیدونم چرا نشون نمیده
کلا حالت آجاکس انجمن به کلی از بین رفته(مثلا توی ورود یا پاسخ سریع) Huh
اگه کسی این مشکلو داره بگه ببینم مشکل از چیه
-----------------------------------

نقل‌قول: هاستینگ گفتن که

برای نسخه های بالاتر چه ورژن php مورد نیاز شماست؟
نسخه ی php 5.3.28 آخرین نسخه است برای منم همینه

1- تمامی پلاگین‌هایی که از AJAX استفاده می‌کنند باید به‌روز شوند. مثلاً ما در این‌جا پلاگین سپاس را به‌روزرسانی کرده‌ایم و برای عموم نیز منتشر کرده‌ایم.

2- لطفاً صفحه‌ی انجمنتان را به وسیله‌ی CTRL + F5 بارگذاری کنید سپس مشکل AJAX در ارسال پاسخ سریع را بررسی کنید. چرا که ممکن است فایل‌های JS قبلی هنوز در کش مرورگر شما وجود داشته باشند.

3-اگر مشکل برطرف نشد، بهتر است پلاگین‌ها را یکی - یکی غیرفعال کنید و مشکل را مجدداً بررسی کنید.

(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۲۳:۵۰ عصر)kordan نوشته است: مدیران اینجا اصلا پاسخگو نیستن چرا ؟ لطفا جواب سوال ها رو بدید ! الان به نظرتون آپگرید کنید خوبه یا صبر کنیم مشکلاتش برطرف بشه ؟ مشکلی پیش نمیاد بعد آپدیت ؟ من از ادیتور پیشرفته ای که خودتون برای 1.6 درست کردید استفاده میکنم اونو غیر فعال کنم و آپدیت کنم ادیتورم مشکلی براش پیش نمیاد ؟

من واقعاً نمی‌دانم چرا کاربران آموزش به‌روزرسانی را مطالعه نمی‌کنند.
شما باید پیش از به‌روزرسانی همه‌ی پلاگین‌ها را غیرفعال کنید.
تنها مشکلی که شما ممکن است برای به‌روزرسانی داشته باشید، برخی از پلاگین‌ها هستند که با نسخه‌ی 1.8 مطابقت ندارند که تیم ما درصدد به‌روزرسانی پلاگین‌های ضروری است.
هنگامی که شما انجمنتان را به‌روزرسانی کنید دیگر نیازی به ویرایش‌گر قبلی ندارید! این نسخه ویرایش‌گر WYSIWYG دارد!
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۲۸:۳۴ عصر)saxon نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۲۳:۵۰ عصر)kordan نوشته است: مدیران اینجا اصلا پاسخگو نیستن چرا ؟ لطفا جواب سوال ها رو بدید ! الان به نظرتون آپگرید کنید خوبه یا صبر کنیم مشکلاتش برطرف بشه ؟ مشکلی پیش نمیاد بعد آپدیت ؟ من از ادیتور پیشرفته ای که خودتون برای 1.6 درست کردید استفاده میکنم اونو غیر فعال کنم و آپدیت کنم ادیتورم مشکلی براش پیش نمیاد ؟

دوست عزیز شما یک بکاپ بگیرید مگه چقدر کار داره؟ Wink
من توی آپگرید هیچ مشکلی نداشتم و خیلی راحت قالبم بروزرسانی شد بدون دردسر.ولی یام رفته بود پلاگین هارو غیرفعال کنم
الان مشکلی که دارم از کار افتادن حالت آجاکس انجمنه
توی انجمن مرجع mybb.com گشتم کسی این مشکلو نداشت دارم پیگیری میکنم ببینم از چیه.

شما یک بکاپ بگیر با خیال راحت آپگرید کن

خب عزیزم میخوام ببینم اگه اینکارو کنم برای ادیتورم مشکلی پیش نمیاد چون خیلیا توی سایت مادر میگن صبر کنید خیلی مشکل داره ! قالب و اینا واسم مهم نیست چون خودم طراحی میکنم فقط میخوام بدونم از لحاظ مثلا فنی مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا همین ادیتور پیشرفته ای که نصبه رو 1.6 اگه آپدیت بشه خراب نمیشه و ارور نمیده مثلا متنی وارد نشده و اینجور مشکلا !
پاسخ
نقل‌قول: - تمامی پلاگین‌هایی که از AJAX استفاده می‌کنند باید به‌روز شوند. مثلاً ما در این‌جا پلاگین سپاس را به‌روزرسانی کرده‌ایم و برای عموم نیز منتشر کرده‌ایم.

2- لطفاً صفحه‌ی انجمنتان را به وسیله‌ی CTRL + F5 بارگذاری کنید سپس مشکل AJAX در ارسال پاسخ سریع را بررسی کنید. چرا که ممکن است فایل‌های JS قبلی هنوز در کش مرورگر شما وجود داشته باشند.

3-اگر مشکل برطرف نشد، بهتر است پلاگین‌ها را یکی - یکی غیرفعال کنید و مشکل را مجدداً بررسی کنید.

دوست عزیز من تمام راه ها رو رفتم مشکل باید از جای دیگه باشه
خودتون ملاحضه کنید http://forum.singleplayer.ir/showthread....pid=7#pid7
این جا حتی قسمتی که امتیاز موضوع داره و باید اجاکس باشه نیست نمیدونم چرا
 Undecided
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۳۳:۱۷ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۱:۳۸:۴۷ صبح)saxon نوشته است: پرسش امنیتی به صورت پیشفرض قرار داره روی mybb
دیگه نیازی به پلاگین نداره...تازه چندتا جواب میتونی بذاری براش....فقط مشکلش اینه که چرا موقع ثبت نام نمایش نمیده؟
دوستان امتحان کردن؟

1- تمامی پلاگین‌هایی که از AJAX استفاده می‌کنند باید به‌روز شوند. مثلاً ما در این‌جا پلاگین سپاس را به‌روزرسانی کرده‌ایم و برای عموم نیز منتشر کرده‌ایم.

تنها مشکلی که شما ممکن است برای به‌روزرسانی داشته باشید، برخی از پلاگین‌ها هستند که با نسخه‌ی 1.8 مطابقت ندارند که تیم ما درصدد به‌روزرسانی پلاگین‌های ضروری است.
هنگامی که شما انجمنتان را به‌روزرسانی کنید دیگر نیازی به ویرایش‌گر قبلی ندارید! این نسخه ویرایش‌گر WYSIWYG دارد!

محمد جان منظور من این بود که  بعد از آپگرید باید پلاگین ادیتور شما رو حذف کنم یا قبلش ؟ و بعد از اپگرید مشکلی واسه پست هایی که با ادیتور شما ارسال شده پیش نمیاد ؟
پاسخ
شما تمام پلاگین هارو غیر فعال کن
از نظر فنی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت Wink
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۳۹:۲۸ عصر)saxon نوشته است:
نقل‌قول: - تمامی پلاگین‌هایی که از AJAX استفاده می‌کنند باید به‌روز شوند. مثلاً ما در این‌جا پلاگین سپاس را به‌روزرسانی کرده‌ایم و برای عموم نیز منتشر کرده‌ایم.

دوست عزیز من تمام راه ها رو رفتم مشکل باید از جای دیگه باشه
خودتون ملاحضه کنید http://forum.singleplayer.ir/showthread....pid=7#pid7
این جا حتی قسمتی که امتیاز موضوع داره و باید اجاکس باشه نیست نمیدونم چرا
 Undecided

کاملاً واضح است که پوسته‌ی شما با نسخه‌ی 1.8 مطابقت ندارد و این مشکلات از پوسته‌ی شماست.
برای اطمینان، فایل mybb-theme.xml را از مسیر install/resources/ در بسته‌ی پارسی‌ساز MyBB 1.8 نصب کنید و مشکل را مجدداً بررسی نمایید.

(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۴۰:۳۴ عصر)kordan نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۳۳:۱۷ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
دوستان امتحان کردن؟

محمد جان منظور من این بود که  بعد از آپگرید باید پلاگین ادیتور شما رو حذف کنم یا قبلش ؟ و بعد از اپگرید مشکلی واسه پست هایی که با ادیتور شما ارسال شده پیش نمیاد ؟

خیر مشکلی به وجود نخواهد آمد.
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۶:۳۴ عصر) ، kordan (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۴:۰۴:۵۷ عصر)
خواهشن یکی کمکم کنه من اپدیت کردم بعد تو مرحله ی بروزرسانی هر چی رمز و نام کاربری رو وارد میکنم بازم میاد روی همون صفحه و جلوتر نمیره Sad
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۲:۰۴ عصر)bivafadl نوشته است: خواهشن یکی کمکم کنه من اپدیت کردم بعد تو مرحله ی بروزرسانی هر چی رمز و نام کاربری رو وارد میکنم بازم میاد روی همون صفحه و جلوتر نمیره Sad

آدرس به‌روزرسان را بدون www وارد کنید.
اگر بدون www وارد می‌کنید و مشکل وجود دارد، این بار www را به ابتدای آن اضافه کنید و مشکل را بررسی کنید.
مثلاً:
http://yoursite.com/install/upgrade.php
یا
www.yoursite.com/install/upgrade.php
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۶:۳۹ عصر)
سلام.
بسیار خوب ، کارِ ما در اومد  Big Grin 
الان یک سوال، این ورژن mybb ادیتور پیشفرضش شده sceditor بعد پلاگینی مثل یادداشت پروفایل با ادیتور پیشفرض 1.6 هماهنگ هست و با اون آجاکس میشه. الان وقتی ما آپدیت کنیم اون پلاگین چی میشه؟ با کدوم ادیتور کار میکنه؟ با sceditor کار میکنه؟ بعد آجاکسش هم کار میکنه؟

سپاس.  Blush

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۸:۴۲ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۴:۴۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۳:۵۲:۰۴ عصر)bivafadl نوشته است: خواهشن یکی کمکم کنه من اپدیت کردم بعد تو مرحله ی بروزرسانی هر چی رمز و نام کاربری رو وارد میکنم بازم میاد روی همون صفحه و جلوتر نمیره Sad

آدرس به‌روزرسان را بدون www وارد کنید.
اگر بدون www وارد می‌کنید و مشکل وجود دارد، این بار www را به ابتدای آن اضافه کنید و مشکل را بررسی کنید.
مثلاً:
http://yoursite.com/install/upgrade.php
یا
www.yoursite.com/install/upgrade.php

این دفعه اصلا گزینه ی بروزرسانی رو نیاورده میگه از اول نصب کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.8.27 MyBB Mohammad-Za 14 38,338 ۱۴۰۰/۱۲/۱۳، ۲۱:۴۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.26 MyBB Mohammad-Za 6 4,622 ۱۴۰۰/۴/۲۰، ۱۲:۲۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  انتشار نسخه‌ی 1.8.25 MyBB Mohammad-Za 0 1,300 ۱۳۹۹/۱۲/۱۹، ۲۱:۲۱:۴۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Merge System HOssE!N-B 0 1,121 ۱۳۹۹/۹/۲۰، ۱۶:۵۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  انتشار نسخه‌ی 1.8.24 MyBB Mohammad-Za 0 2,574 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۱:۲۲:۳۶ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Mohammad-Za 0 1,107 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۰:۴۶:۲۱ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.22 MyBB Mohammad-Za 19 16,042 ۱۳۹۹/۵/۳، ۱۶:۱۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.21 MyBB Mohammad-Za 13 9,541 ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۷:۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena
  انتشار نسخه‌ی 1.8.12 MyBB Mohammad-Za 19 43,507 ۱۳۹۸/۵/۲۳، ۰۰:۵۴:۱۲ صبح
آخرین ارسال: nedaariania
  انتشار نسخه‌ی 1.8.11 MyBB Mohammad-Za 2 19,542 ۱۳۹۸/۴/۲۳، ۱۵:۳۵:۱۱ عصر