هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من کاربر ادممین رو از مدیریت حذف کردم لطفا کمکم کنید نمیتونم وارد مدیریت بشم
سلام من کاربر ادمین رو از صفحه مدیریت انجمنم حذف کردم دیگه نمیتونم وارد صفحه مدیریت یبشم لطفا کمکم کنید
بکاپ رو برگردونید
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۴:۲۷:۰۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۴، ۱۰:۰۴:۳۰ صبح)
(۱۳۹۳/۶/۷، ۱۰:۲۵:۱۲ صبح)0000MILAD نوشته است: سلام من کاربر ادمین رو از صفحه مدیریت انجمنم حذف کردم دیگه نمیتونم وارد صفحه مدیریت یبشم لطفا کمکم کنید

اگر فقط تیک دسترسی به کنترل پنل ادمین رد برای گروه ادمین برداشتی از دیتابیس میتونی دوباره تیکشو بزنی

اگر کلا اکانت ادمین رو حذف کردی یه اکانت ساده بساز سپس از طریق دیتابیس گروه کاربری شو بزار روی 4 تا درست بشه
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۹:۰۴:۵۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۴، ۱۰:۰۴:۲۶ صبح)
من تا جایی که خودمم امتحان کردم کاربر ادمینی که انجمن رو ساخته اصلا حذف نمیشه Sleepy
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۹:۰۴:۴۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۴، ۱۰:۰۴:۴۲ صبح)
سلام
من سابقا یوزر ادمین رو به گروه غیر مدیریت ارشد تغییر داده بودم و دسترسی های مدیریتی برام محدود شده بود که با تغییر 0 و 1 یوزر اول از فایل کانفیگ ( اگر اشتباه نکنم ) تونستم درستش کنم
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۹:۰۴:۳۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۴، ۱۰:۰۴:۵۴ صبح)
ممنونم درست شد با توضیحاتتون
از دکمه سپاس و یا اعتبار برای تشکر کردن استفاده کنید.

×بسته شد×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۴، ۱۰:۰۵:۰۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان