هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن رسم بنفش آنلاین
Smile 
انجمن رسم بنفش آنلاین همکار مترجم و نویسنده می طلبد .انجمن ما انجمنی آموزشی در تمامی زمینه ها می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به انجمن ما مراجعه فرمائید.Smile
www.rasmebanafsh.ir

ما در تمامی زمینه های آموزشی از جمله رشته های مختلف پزشکی ((تخصص خودم))،آموزش زبانهای خارجه،آموزش نرم افزارهای تخصصی از قبیل برنامه های تخصصی ادوبی -اتودسک ،کنکور و... فعالیت می کنیم.
دانشنامه آموزشی رسم بنفش آنلاین"یاد بگیرید،یاد بدهید"

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۷:۵۸:۵۲ عصر)
من کیانوش حسینی 19 ساله سه چهار ساله دارم روی انجمن ساز ها و cmsها بویژه دروپال دارم کار میکنم سال91-92 بخاطر کنکور نیومدم دنبال این کارا ولی الان واسه رشته ی دانشگاهم(رادیولوژی) بویژه علاقه ی خودم یه گروه نرم افزاری و آموزشی ساختم که البته نسخه اول و تحقیقاتی نرم افزار آموزشی مون تو دانشگاه مون(علوم پزشکی تبریز) ارائه میشه اگه استقبال شد کارمون رو توسعه میدیم اگه خدا بخواد و برنامه نویس جذب گروه میکنیمwinkبرامون دعا کنین موفق شیم.
حالا هم یه انجمن ساختم تا محتوای آموزشی منتشر کنیم.ما در تمامی زمینه های آموزشی از جمله رشته های مختلف پزشکی ((تخصص خودم))،آموزش زبانهای خارجه،آموزش نرم افزارهای تخصصی از قبیل برنامه های تخصصی ادوبی -اتودسک ،کنکور و... فعالیت می کنیم.
اسم انجمن من "رسم بنفش آنلاین" هستش.ومن همکار مترجم ، نویسنده،وارد به انجمن ساز مای بی بی برای توسعه انجمن،برنامه نویس،وارد به سئو و.... نیاز دارم. چون ابتدا کار هستم از دامنه وهاست رایگان استفاده میکنم ولی اگه همکارام زیاد بشه و بازدیدام بیشتر.یه دامنه و هاست اختصاصی میخرم.
ایده ی توسعه زیاد دارم. اگه مایلین به من بپیوندین. برا کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به من به http://www.pconline.tk بیایین.

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
سلام دوباره دوستان عزیز اگه از این انجمن کسی نیس با من همکاری کنه .حداقل اگه میتونین نیاز و تقاضای من رو تو انجمنهای دیگه هم بیان کنین و انجمن منو به کسایی که مایلن معرفی کنین.ممنون از همتون.
یا حق.

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
بنر انجمنتونو خصوصی برام بفرستید به مدت یکماه رایگان در انجمنم میذارم.
بنده به سهم خودم تنها کمکی است که میتونم انجام بدم.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۰، ۱۰:۵۹:۰۰ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۲۰، ۱۱:۵۳:۵۰ صبح) ، kianoosh1373 (۱۳۹۳/۵/۲۰، ۲۰:۲۷:۲۱ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۵/۲۱، ۰۱:۱۴:۵۳ صبح)
بنده خیلی دوست داشتم که میتونستم فعالیت و همکاری عملی و علمی داشته باشم اما متاسفانه بخاطر مشغله های زیادی که دارم نمیتونم اینکار رو قبول کنم.

چون کلا مگس تو انجمن من پر نمیزنه من حداقل 2 ماه بنر شما رو میتونم بذارم تو 2 جای باکسم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۲۰، ۱۱:۵۴:۰۵ صبح) ، kianoosh1373 (۱۳۹۳/۵/۲۱، ۰۸:۰۵:۳۷ صبح) ، mohana (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۲۳:۳۹:۱۲ عصر)
متاسفانه انجمنتون برای من باز نمیشه تا ثبت نام کنم Undecided
پیشنهاد میکنم یک هاست و دامین خریداری کنید تا بتونید کمی بین رقبا مطرح بشید...
پاسخ
 سپاس شده توسطkianoosh1373 (۱۳۹۳/۵/۲۱، ۰۸:۰۵:۴۵ صبح)
سلام دوست عزیز من،سایتم بالا میاد مشکلی نداره ولی به فکرش هستم اگه دوستان بازدیدام وهمکارام بره بالا حتما میخرم هاست. این هم بنر انجمن من که خیلی ساده است و پسوندش pngاست.HeartHeartHeart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان