هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای ملت 2014 - ملت دیزاین
بسمه تعالی

با سری قالب های ملت این بار قالبی رایگان و مناسبتی رو تقدیم حضورتان خواهیم کرد
قالب ملت 2014 مخصوص بازی های جام جهانی 2014 برزیل طراحی شده است

سبک بودن . سئوی خوب . رسپانسیو بودن . پرسرعت بودن . زیبایی و امکانات جالب از ویژگی های این پوسته هست
سی اس اس بودن پست بیت ، افکت های css3 و ایکون های اوسام و... هم که مشهود هست ...

بخش لیست بازی ها هم ساخته شده که میتونید توسعه بدین .
بخش تماشای انلاین بازی هم ایده ای بود که میشه با پخش کننده شبکه 3 ست کرد

قالب رو تقدیم به محضر گرامی حضرت مهدی (عج) میکنم به مناسبت تولد ایشان .
لطفا بعد از دانلود 30 عدد صلوات برای سلامتی و تعجیل بفرستید ... (نفرستید مدیونید)

شات :

دانلود :

.zip   Mellat-2014 template [mellat-design.ir].zip (اندازه: 3.3 MB / تعداد دفعات دریافت: 614)

دوستان ، با عرض پوزش یه کدی در فوتر اضافه مونده :

کد:
<script type="text/javascript" src="{$theme['imgdir']}/js/text.js"></script>

این کد رو از فوتر حذف نمایید ، چون فایل js وجود نداره و برای سئو و سرعت خوب نیست.
نسخه دمو هم اضافه شد :
http://demo.mellat-design.ir/works.php
سرعت هم 89 و 92 درصد هستش

منبع : ملت دیزاین
موفق باشید.
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۰۴:۰۰:۰۱ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۰۵:۲۱:۰۱ صبح) ، حامد پورملک (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۰۹:۲۳:۰۵ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۰۹:۵۶:۲۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۰:۵۵:۰۱ صبح) ، alireza_k (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۳:۰۶:۰۱ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۲۲:۲۶:۵۹ عصر) ، smartphone (۱۳۹۳/۳/۱۹، ۲۰:۴۰:۴۷ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۳/۲۰، ۱۳:۵۹:۰۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۳/۲۲، ۱۸:۵۰:۵۳ عصر) ، funjok (۱۳۹۳/۴/۱۹، ۱۸:۳۶:۴۰ عصر) ، zadora (۱۳۹۳/۵/۶، ۰۴:۰۹:۵۹ صبح) ، SL8 (۱۳۹۳/۵/۷، ۰۹:۴۳:۵۸ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۳:۱۵:۵۲ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۵/۲۵، ۱۸:۵۶:۵۲ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۶/۹، ۱۰:۱۵:۰۶ صبح) ، saraforum (۱۳۹۳/۷/۱۲، ۱۰:۰۶:۰۸ صبح) ، 3per (۱۳۹۳/۸/۱۴، ۱۷:۵۳:۵۹ عصر) ، arsham (۱۳۹۳/۸/۱۵، ۱۹:۰۷:۱۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۵، ۱۴:۳۶:۵۸ عصر) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۴/۲۲، ۱۹:۴۴:۲۲ عصر)
سلام. ممنون. قالب خیلی خوبیه. فک نمیکردم رایگان منتشرش کنید. عجرت با امام زمان(عج)
چند تا سوال دارم لطف کنید جواب بدید.
1- چجوری فرد باید توی پروفایلش بره؟ هر چی گشتم پیدا نکردم. اگه می شد آواتاری که گذاشته شده لینک دار بشه که فرد با کلیک بهش بره توی پروفایل بهتر میشد.
2- رنگ لینک و متن یکیه و تو پست ها قاطی میشه. میدونم اگه لینک رنگی بشه ظاهر انجمن خراب میشه ولی اگه رنگ خاکستری لینک روشن تر بود که میشد با متن تفاوتشون رو تشخیص داد بهتر میشد.
3- عرض صفحه رو چجوری می تونم تو صفحه فیت کنم؟ بعد از لوگو و نوار پنل، عرض صفحه یکم کم میشه و از اطراف فاصله میگیره.
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۸:۴۰:۱۴ عصر)
سلام ،

مرسی ، اجر اینطوری نوشته میشه Smile
دوستان فقط دانلود میکنن نه نظری نه چیزی ادم دلسرد میشه قالب پولی بهتر بودا Smile

1 . خب اون بالا نوشته "سلام x گرامی خوش امدید .. x لینک دار هست ... میشه واسه اواتار هم لینک داد
2. خب میشه به راحتی لینک ها رو متمایز کرد :

کد:
a:link{color:#ccc;}
a:hover{color:#ccc;}

3. global.css میتونید :
کد:
.main{margin:auto 5%;}

margin رو کم کنید
ولی هدر رو هرگز ویرایش نکنید همینطوری خودشو نشون میده
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطalireza_k (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۸:۳۶:۲۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۹:۰۷:۰۳ عصر) ، smartphone (۱۳۹۳/۳/۱۹، ۲۰:۴۰:۴۲ عصر) ، zadora (۱۳۹۳/۵/۶، ۰۴:۱۱:۰۸ صبح)
چون از پرسش استقبال کردید بازم اومدم. ببخشید زیاد زحمت میدیم. اجرت با امام زمان(عج)
میگم در مورد سوال دومم من فهمیدم که تمام این نوشته ها به صورت سفید میاد به خاطر همین معلوم نبود و من فکر کردم نیست و نوار پنل هم یه جورای چسبیده به نام قالب. تو تصویر انتخابشون کردم که کامل مشخص باشند. واسه اطمینان توی یه هاست رایگان هم امتحان کردم همینطوره
[تصویر:  76133133931845622434.jpg]
پاسخ
مرورگرتون چیه ؟ الان من تست کردم سالمه برای من، مثل تصویر نشون میده
---------

پاسخ
خب ممنون، مشکل حل شد. نمیدونم مشکل از چی بود ولی یه بار فایل xml رو پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکل خدارو شکر حل شد.
پاسخ
دوستان ، با عرض پوزش یه کدی در فوتر اضافه مونده :

کد:
<script type="text/javascript" src="{$theme['imgdir']}/js/text.js"></script>

این کد رو از فوتر حذف نمایید ، چون فایل js وجود نداره و برای سئو خوب و سرعت نیست.

نسخه دمو هم اضافه شد :

http://demo.mellat-design.ir/works.php

سرعت هم 89 و 92 درصد هستش
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطsmartphone (۱۳۹۳/۳/۱۹، ۲۰:۴۰:۴۱ عصر)
سلااام
قالب خوبیه و سرعتش هم زیاده ، خیلی خیلی ممنون Big Grin

اما ایرادش Undecided
درسته در هنگام جام جهانی هستیم ولی نباید همه چیزو تحت تاثیر قرار بده
1) قالب مخصوص زمان خاصیه
2)فوترش زیاد به نظر من جالب نیست ، می شد بیشتر روش وقت گذاشت
3) رنگش چشمو اذیت میکنه

فقط چندتا درخواست دارم(خواهشن نگو ریپه ، کپی برداریه ، بی فــــــــــــــــــرهنــــــــــــــــــــــگیه)
1- میشه به جای کلیک دیدن انلاین بازی ، یه کلیک سرچ مثل این سایت بزارید؟
2- میشه رنگشو تغییر بدید و ابی کنید؟(چون چشمو اذیت میکنه)
3- میشه به جای لوگو به اون بزرگی ، یه لوگو کوچیک همراه با رنگ پس زمینه قرار بدید؟
4- لینک شبکه های اجتماعی رو تو فوتر بزاری؟
پاسخ
سلام ،

مواردی که شما ذکر کردید ایراد نیستند !!!

اسم قالبم مشخصه که مخصوص جام جهانیه ! شما اگه برای سایتتون تغییرات و قالب اختصاصی میخوایید میتونیم برای شما انجام بدیم ...

درسته من قالب این سایتو طراحی کردم ولی دلیل بر این نیس که هر طرحی رو در همه کارهام اجرا کنم
کارهای اختصاصی کپی کد نداریم و کسانی هم که دیدم انجام دادن از لحاظ شرعی کاری حرام و از لحاظ قانونی مرتکب جرم شدند... و متاسفم براشون .
---------

پاسخ
شما راست می گید، اگه انجام می دادید ممنون می شدم

اولین باریه که خواستم شبیه Angel باشم
خودم اختصاصیش می کنم ولی چون زیاد بلد نیستم (کد نویسی و مای بی بی رو ) مترستم بعضی چیزای فوتر ........... !!!؟؟؟؟Dodgy
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان