هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربران مخفی
سلام
چطور میتونم مخفی شدن (پنهان شدن ) کاربران رو غیر فعال کنم ؟
پاسخ
HuhHuh
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۱۲، ۰۱:۰۲:۰۸ صبح)komeserr نوشته است: سلام
چطور میتونم مخفی شدن (پنهان شدن ) کاربران رو غیر فعال کنم ؟

به صورت مستقیم و فنی این قابلیّت در MyBB تعبیه نشده است. مگر این‌که به صورت یک پلاگین بتوان این قابلیّت را به MyBB اضافه کرد.

اما روشی غیرمستقیم و غیراصولی وجود دارد که به وسیله‌ی حذف این گزینه در پوسته‌ی انجمن می‌توانید این گزینه را از دید کاربران انجمن پنهان کنید. در نتیجه آن‌ها نمی‌توانند این گزینه را ببینند تا از آن استفاده کنند. برای انجام این کار، مسیرهای زیر را دنبال کنید:

1- کنترل پنل مدیرکل »» قالب‌ها و پوسته‌ها »» قالب‌ها »» قالب مورد نظر*»» گزینه‌ی User Control Panel Templates »» قالب usercp_options

کد‌های* زیر را از قالب فوق حذف کنید و سپس قالب را ذخیره کنید:
کد:
<fieldset class="trow2">
<legend><strong>{$lang->login_cookies_privacy}</strong></legend>
<table cellspacing="0" cellpadding="2">
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="invisible" id="invisible" value="1" {$invisiblecheck} /></td>
<td><span class="smalltext"><label for="invisible">{$lang->invisible_mode}</label></span></td>
</tr>
</table>
</fieldset>
<br />

2- کنترل پنل مدیرکل »» قالب‌ها و پوسته‌ها »» قالب‌ها »» قالب مورد نظر*»» گزینه‌ی Member Templates »» قالب member_register

کد‌های* زیر را از قالب فوق حذف کنید و سپس قالب را ذخیره کنید:
کد:
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="invisible" id="invisible" value="1" {$invisiblecheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="invisible">{$lang->invisible_mode}</label></span></td>
</tr>

3- همچنین اگر می‌خواهید کاربرانی که در حال حاضر پنهان هستند، به حالت نمایان درآیند دستور SQL* زیر را اجر کنید:

کد php:
UPDATE `mybb_usersSET `invisible` = '0' WHERE `invisible` = '1' 

*بدیهی است که اگر تنظیمات مربوط به قالب‌ها در تمام قالب‌ها اجرا نشود، کاربر می‌تواند با تغییر قالب، گزینه را مشاهده و از آن استفاده کند.
*منبع: http://community.mybb.com/thread-77631.html
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۲، ۲۳:۳۴:۴۸ عصر) ، komeserr (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۰:۱۳:۴۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۱۰:۱۲:۳۴ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۴/۱۱، ۰۹:۰۲:۱۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱۰/۱۳، ۱۱:۱۹:۱۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۷/۱۶، ۱۱:۵۰:۱۴ صبح)
گزینه اول و دوم رو انجام دادم

فقط مونده گزینه سوم که متوجه نیستم یا بلد نیستم اگه میشه واضح تر توضیح بدید چی کنم و کجا برم

3- همچنین اگر می‌خواهید کاربرانی که در حال حاضر پنهان هستند، به حالت نمایان درآیند دستور SQL* زیر را اجر کنید:

یه توضیح بدین بترتیب بنویسید انجامش میدم ممنونتون میشم Heart
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۰:۲۶:۱۰ صبح)komeserr نوشته است: گزینه اول و دوم رو انجام دادم

فقط مونده گزینه سوم که متوجه نیستم یا بلد نیستم اگه میشه واضح تر توضیح بدید چی کنم و کجا برم

یه توضیح بدین بترتیب بنویسید انجامش میدم ممنونتون میشم Heart

درود

به PHPMYADMIN در هاست مراجعه کنید ، دیتابس مورد نظر رو انتخاب کنید ، تب SQL را انتخاب کنید و دستور را اجرا کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۰:۴۲:۳۴ صبح) ، komeserr (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۰:۵۲:۰۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۱۰:۱۲:۴۲ صبح)
دقیقا این هستش :

UPDATE `mybb_users` SET `uid`=[value-1],`username`=[value-2],`password`=[value-3],`salt`=[value

پاکش کنم بکنمش این کدی که شما نوشتی ؟

راهمنایی دقیق کنید
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۱:۰۲:۴۷ صبح)komeserr نوشته است: دقیقا این هستش :

UPDATE `mybb_users` SET `uid`=[value-1],`username`=[value-2],`password`=[value-3],`salt`=[value

پاکش کنم بکنمش این کدی که شما نوشتی ؟

راهمنایی دقیق کنید

در مرحله‌ی اول، پس از باز کردن صفحه‌ی phpmyadmin و انتخاب دیتابیس مربوط به MyBB، مطابق شکل، SQL را انتخاب کنید:

سپس در صفحه‌ای که باز می‌شود، دستور مذکور را وارد کنید و Go را انتخاب کنید:

پاسخ
 سپاس شده توسطkomeserr (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۱:۲۲:۴۵ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۳:۱۶:۵۶ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۳:۴۲:۵۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۱۰:۱۲:۴۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۶، ۱۱:۵۰:۲۲ صبح)
حرف نداری محمد زنگنه ی عزیزHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان