هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایندکس شدن مطالب و عدم نمایش داخل جستجو
سلام

الان یک هفته میشه داخل انجمن که مطلب میزارم ایندکس میشه از این طریق میفهمم
Site:baraytoo.ir matlab

ولی داخل گوگل که عنوان مطلب رو جستجو میکنم نیستش Exclamation

قبلا که ایندکس میشد با جستجو عنوان مطلب نمایش داده میشد داخل گوگل یک هفته ای میشه که اینجوری شده

مشکل از چی هست Huh

ادرس: baraytoo.ir
پاسخ
(۱۳۹۲/۹/۲۵، ۱۳:۱۳:۲۳ عصر)ali5866 نوشته است: سلام

الان یک هفته میشه داخل انجمن که مطلب میزارم ایندکس میشه از این طریق میفهمم
Site:baraytoo.ir matlab

ولی داخل گوگل که عنوان مطلب رو جستجو میکنم نیستش Exclamation

قبلا که ایندکس میشد با جستجو عنوان مطلب نمایش داده میشد داخل گوگل یک هفته ای میشه که اینجوری شده

مشکل از چی هست Huh

ادرس: baraytoo.ir

سلام

دوست عزیز با یک ماه کار که نمیتوان به صفحات اول گوگل آمد !

حداقل باید 3 @ 4 ماه سخت تلاش کنید تا در نتایج گوگل رتبه ی خوبی داشته باشید .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۵، ۱۶:۵۹:۳۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۲۵، ۱۹:۰۹:۳۶ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۱۳:۰۶:۱۳ عصر)
من که نگفتم به صفحه اول گوگل بیام Confused

من الان مطلب داخل انجمنم دارم خب بعد بخوام عنوان اون مطلب رو سرج کنم برام نمایش میده داخل سرج

اما جدیدا مطلب میزارم ولی با سرج داخل گوگل نمایش داده نمیشه

مثلا من یک عنوان نوشتم خب که داخل گوگل سرج کنی میزنه یافت نشد حالا نباید عنوان من نمایش داده بشه (مثال بود این Undecided)

خودم میدونم که صفحه اول نمیاد گفتم هم که مطالب قبلی با سرج نمایش داده میشه جدیدا نمایش داده نمیشه حالا این مشکل از چی هست آیا ؟Smile
پاسخ
مطالب شما بعد از 1 روز داخل گوگل ایندکس میشوند Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطali5866 (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۲۰:۵۳:۲۰ عصر)
Big Grin خب منم اول گفتم که ایندکس میشن ولی داخل جستجوی عنوان پیدا نمیشن داخل گوگل

حالا برسی کردم تنها دو تا از عنوانهای مطالب یک هفته پیش داخل سرج پیدا شد برام بقیه هنوز ن
قبلا بعد چند ساعت ایندکس شدن داخل سرج هم نمایش میداد که الان با تاخیر داخل سرج گوگل نمایش میده

ممنون از پاسخگویی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۲۱:۰۷:۰۱ عصر)
دوتا احتمال داره !

1. حتمال داره بدلیل گذاشتن پستهای کپی شده از سایت های دییگر سایت شما توسط گوگل اسپم شناخته شده !
2. امکان داره سایت شما ویروسی شده و به کدی مخرب Mal-ware آلوده شده است
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطali5866 (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۲۱:۱۶:۲۷ عصر)
(۱۳۹۲/۹/۲۶، ۲۰:۵۴:۱۷ عصر)ali5866 نوشته است: Big Grin خب منم اول گفتم که ایندکس میشن ولی داخل جستجوی عنوان پیدا نمیشن داخل گوگل

حالا برسی کردم تنها دو تا از عنوانهای مطالب یک هفته پیش داخل سرج پیدا شد برام بقیه هنوز ن
قبلا بعد چند ساعت ایندکس شدن داخل سرج هم نمایش میداد که الان با تاخیر داخل سرج گوگل نمایش میده

ممنون از پاسخگویی Heart

کلا در گوگل همینطوریه Big Grin

اگر اول کارتون باشه تا حدود 1 هفته هرچی ایندکس داشته باشید میاره صفحه ی اول گوگل و بعد یک هفته کلا لینک هاتون میره صفحه ی X :d
پاسخ
 سپاس شده توسطali5866 (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۲۱:۱۶:۰۲ عصر)
خودم فکر میکنم به خاطر گزینه 1 باشه مطالب کپیSmile

حالا به نظر شما مطالب کپی رو پاک کنم از نو ویرایش شده رو قرار بدم بهتره
یا همینا رو ویرایش کنم بدون حذف کردن؟ HuhBig Grin
پاسخ
توی بحث سئو گوگل content رو پادشاه سایت میدونه و میگه که محتوا پادشاهی میکند !
شما می بایست شروع به فعالیت در زمینه خاص وب سایت خود باشید ، و اقدام به تولید محتوای مناسب
و یا ترجمه محتوا از سایت های خارجی باشید !!! (کلک اکثر وب سایت های موفق ایرانی ! )

و یک نکته رو مدنظر داشته باشید که محتوای تولید رو بر اساس مبحث سئو و ترفند هاش تولید کنید

موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطali5866 (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۲۲:۳۹:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل ایندکس نشدن مطالب در وبمستر ironiha 5 3,047 ۱۳۹۲/۱۲/۷، ۲۱:۱۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Mo
  مشکل در ایندکس شدن مطالب در گوگل mohana 3 2,305 ۱۳۹۱/۱۲/۱۷، ۱۵:۱۹:۱۴ عصر
آخرین ارسال: mohana
  ایندکس نشدن مطالب در گوگل mohammad_m01 3 2,647 ۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۶:۳۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: mamaly12h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان