هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در google seo & plugin library
Exclamation 
سلام دوستان عزیز

من نسخه ی انجمنم 1.6.9 هست و وقتی گوگل سئو و پلاگین لایبرری را در هاست آپلود میکنم گوگل سئو جلوش کدای که باید در httasces بریزیمو میاره اما پلاگین لایبرری نصب نمیشه در قسمت پلاگینا میاره اما میخام نصب کنم و روش کلیک میکنم میگه The selected plugin does not have to be activated.

چکار کنم نصب بشه ممنون میشم راهنمایی کنین Big Grin

بعضی از فایلای که داخل گوگل سئو هست مثل httacses.example اونارو باید چه کار کنیم و کجا آپلود کنیم ؟ Huh
[تصویر:  13708924851.gif]

جهت ورود به سایت کلیک کنید
پاسخ
اموزش نصب گوگل سئو
http://community.mybbiran.com/thread-9843.html
http://community.mybbiran.com/thread-1738.html
------------
از اخرین نسخه plugin library استفاده میکنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۰:۲۲:۱۸ صبح) ، fhrst_name1221 (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۰۲:۰۲:۱۵ صبح)
(۱۳۹۱/۱۰/۲، ۲۳:۴۹:۳۳ عصر)fhrst_name1221 نوشته است: سلام دوستان عزیز

من نسخه ی انجمنم 1.6.9 هست و وقتی گوگل سئو و پلاگین لایبرری را در هاست آپلود میکنم گوگل سئو جلوش کدای که باید در httasces بریزیمو میاره اما پلاگین لایبرری نصب نمیشه در قسمت پلاگینا میاره اما میخام نصب کنم و روش کلیک میکنم میگه The selected plugin does not have to be activated.

چکار کنم نصب بشه ممنون میشم راهنمایی کنین Big Grin

بعضی از فایلای که داخل گوگل سئو هست مثل httacses.example اونارو باید چه کار کنیم و کجا آپلود کنیم ؟ Huh

دوست عزیز پلاگین لایبرری نصب شده شما باهاش کاری نداشته باشین دیگه(اینو برا منم میاورد ولی نصب شده بود یا نیازی به نصبش نبود)
کد هایی که پلاگین بهتون میده تو فایل httacses اضافه کنید
در موردhttacses.example هم که به عنوان نمونه ای ازhttacses قرار داده و نیازی نیسا اپلودش کنید

بهتره تنظیماتشو با لینک های که جناب lab قرار دادن بریین جلو موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۱:۵۹:۱۵ صبح) ، fhrst_name1221 (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۰۱:۵۴:۵۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان