مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [MyBBIran] دعوت به همکاری برای توسعه فعالیت های مای بی بی ایران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
درود

گروه مدیریت مای بی بی ایران برای توسعه فعالیت ها و کامل تر شدن هرچه بیشتر بخش ها در 3 بخش زیر از کاربران واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.

1- پارسی ساز پوسته
نقش این گروه، پارسی کردن کامل قالب های جدید و مجبوب بر اساس رعایت کامل "استاندارد پارسی سازی" مای بی بی ایران است.

2- تهیه کننده آموش ها
نقش این گروه قرار دادن جدید ترین و بهترین آموزش های ممکن برای مای بی بی می باشد.
توجه: این گروه باید وقت کافی برای ترجمه و تهیه آخرین آموزش ها از سایت مادر و همین طور سایت های ترکی که در این امر فعال هستند داشته باشد.

3- پاسخگو
نقش این گروه رسیدگی به آخرین مشکلات کاربران و ارائه راه حل های سازنده و کامل می باشد.

توجه:
در مورد معرفی پلاگین، به دلیل حساسیت موضوع، کاربران های معمولی از معرفی پلاگین خودداری خواهند کرد و این مورد به مدیریت محدود خواهد بود.

لطفا آمادگی خود را در همین تاپیک عنوان کنید.
کاربران واجد شرایط در گروه های کاربری که برای همین منظور آماده خواهد شد قرار خواهند گرفت.

با سپاس

!Omid StaR!

بنده در زمینه های زیر میتونم فعالیت کنم
نمونه کار های بندم هست:

1. ترجمه پلاگین
2. ترجمه قالب
3. طراحی قالب
4.تهیه اموزش
5. پاسخگو
6. تهیه اموزش
7. و به زودی ساخت پلاگین

موفق باشید
امید کریم زاده
سلام
من میتونم در تهیه آموزش و پاسخگو فعالیت کنم.
سلام.
من می تونم در تهیه آموزش ها بدون استفاده از هیچ منبع و ترجمه آموزش های انگلیسی....
پارسی سازی و حتی طراحی پیوسته...
و هم چنین پاسخگویی به سوالات دوستان
و ساخت پلاگین کمک کنم بهتون
جهت پارسی سازی در خدمت هستم
(پلاگین . قالب )
سلام
در زمینه ترجمه پلاگین در خدمت هستم.
ترجمه پلاگین
درود.
می تونم بعنوان پاسخگو به مای بی بی ایران کمک کنم.
lمنم پاسخگو اگر اجازه بدین در خدمتتونمHeart
علیرضا جان کاش میگفتید پ خ کنیم، یه کم ریا میشه اگه اینجا بگیم Wink

اما دوستان بسیاری هستند که واقعا شایسته هستند و تا همین الانش هم داشتند بدون عنوان به دوستان کمک میکردند
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6