مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته MyBB Mod v2
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

پوسته راست چین شده MyBB Mod v2 محصول مای بی بی ایران MybbIran

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: MyBB Mod v2 RTL
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: SoniQuake
[تصویر:  d.png] معرفی:2nd January 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:---
راست چین کننده پوسته: Pars

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=751]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/mybb-mod-v2

کسی می تونه این قالبو به 1.6 ببره؟من نتونستم کمک می خوام خواهشاSad
(۱۳۸۹/۸/۲۶، ۲۲:۵۷:۱۱ عصر)h.gh نوشته است: [ -> ]الان نتست میکنم ببینم

ممنون منتظرمShy
(۱۳۸۹/۸/۲۷، ۱۸:۱۲:۰۵ عصر)h.gh نوشته است: [ -> ]کامل و بدون هیچ مشکللی میتونی رو فروم من ببینی

من لینکش را می خوام برای 1.6Sad
لااقل بگو چه تغییراتی انجام دادیSad
سلام
من با این پوسته یه مشکلی دارم . توی پست بیت امضای هیچکس رو نشون نمیده . چیکار کنم؟ Undecided
مهیار جان اگه می خواهی برات mi bule را به MyBB Mod v2 تبدیل کنم هم سرعتش بیشتر میشه هم قشنگ تر Heart
نه مهران جان . من الان این قالب رو واسه بعضی پلاگین ها ویرایش کردم و همه چیزش رو درست کردم . فقط مونده این مشکل که ممنون میشم راهنماییم کنن .
دوستان راه حل این مشکل رو پیدا کردم . اگر کسی به این مشکل برخورد میتونه از این راه حلش کنه:

به قسمت قالب های MyBB Mod v2 Templates برید و بعد به گروه قالب Post Bit Templates و سپس به قسمت Postbit . و متغیر {$post['signature']} را بعد از متغیر {$post['attachments']} که در خط 44 هستش قرار بدین .
سلام ولي خط امضا سمت چپه راست نميشه گذاشت
سلام
من اين قالب رو نصب كردم . چرا دكمه هاي تشكر وجود نداره . تويه پوشه Images هست اما اصلا هيچ عملكردي واسش نيست . خودتون يه سري بزنيد و راهنمائيم كنيد www.zoorasna.com
صفحه‌ها: 1 2