مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: لحظه شمار نوروز 1391
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1390/11/28 ساعت 21:00 :
پلاگین به روز رسانی شد و مشکلات گزارش شده برطرف گردید به علاوه این‌که زمان سرور‌ها با هم متفاوت است، گزینه‌ی زمان سرور مای بی بی ایران که با دقت کامل تنظیم شده‌است ، برای هماهنگی زمان تمامی انجمن‌ها به تنظیمات اضافه‌شد. (که درصورتی که سرور شما تابع file-get-contents را غیرفعال نکرده باشد، می‌توانید از زمان دقیق و هماهنگ MyBBIran استفاده کنید.)

اگر نسخه‌ی قبل را نصب کرده‌اید، آن را غیر فعال کنید و فایل‌های جدید را آپلود کنید.
==================================================
درود بر دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: [محصول MyBBIran] لحظه شمار نوروز 1391
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Mohammad-Za
[تصویر:  d.png] معرفی: 16th February 2012
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 17th February 2012

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین لحظه شمار نوروز 1391 را در بالای تمامی صفحه‌های انجمن اضافه می‌کند.

ویژگی ها:
  • دارای دو زمان (زمان سرور و زمان سیستم عامل کاربر)
  • دارای سه رنگ پس زمینه
  • نمایش پیام تبریک پس از فرا رسیدن نوروز

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در: کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> لحظه شمار نوروز

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[attachment=5694] [attachment=5675] [attachment=5680]

[تصویر:  name.png] دریافت: (سازگار با MyBB 1.6.X)

پلاگین به روز رسانی شد و در تنظیمات پلاگین، گزینه‌ی مبنای زمان اضافه شد که شامل دو گزینه‌ی زیر است:
  • زمان سرور مای بی بی ایران (که بر اساس زمان سرور وب سایت مای بی بی ایران است که با تمام دقت تنظیم شده‌است و تغییر زمان سیستم عامل کاربر بر روی این زمان اثری ندارد)
  • زمان سیستم عامل کاربر (که اگر کاربر زمان سیستم عامل خود را تغییر دهد، زمان شمارشگر نیز به همان نسبت تغییر خواهد کرد.)

[attachment=5676]
سلام
من پلاگین رو فعال کردم
اما اجمن دیگه بالا نمیاد و پیام زیر رو میده
Fatal error: Cannot redeclare find_replace_templatesets() (previously declared in /home/behvarzo/domains/behvarz.org/public_html/forum/inc/adminfunctions_templates.php:22) in /home/behvarzo/domains/behvarz.org/public_html/forum/inc/adminfunctions_templates.php on line 101
مشکل از کجاست؟
(۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۶:۰۵:۴۱ صبح)behvarz نوشته است: [ -> ]سلام
من پلاگین رو فعال کردم
اما اجمن دیگه بالا نمیاد و پیام زیر رو میده
Fatal error: Cannot redeclare find_replace_templatesets() (previously declared in /home/behvarzo/domains/behvarz.org/public_html/forum/inc/adminfunctions_templates.php:22) in /home/behvarzo/domains/behvarz.org/public_html/forum/inc/adminfunctions_templates.php on line 101
مشکل از کجاست؟

مشکلی در فایل پیوست شده وجود داشت که برطرف شد.
فایل را از اول دریافت کنید.
خیلی عالیه ممنون عالی کار کرد

یه درخواست:

میتونیم تاریخ را تغییر بدیم و همچنین متن را {اگر اجازه بدید}{برای مناسبت های دیگه میخوام}

اگر جوابتون مثبته از کجا تغییر بدم.

ممنونم
(۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۶:۵۶:۰۲ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]خیلی عالیه ممنون عالی کار کرد

یه درخواست:

میتونیم تاریخ را تغییر بدیم و همچنین متن را {اگر اجازه بدید}{برای مناسبت های دیگه میخوام}

اگر جوابتون مثبته از کجا تغییر بدم.

ممنونم

فایل jscripts--> norouz.js را تغییر دهید.

زمان رویداد: TargetDate
متن: DisplayFormat
متن پس از اتمام رویداد: FinishMessage
نمیشه یه کاریش کرد که بر اساس سیستم نباشه

مثلا مثل ساعت و تاریخ خود تالار ؟
(۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۳:۳۷:۳۹ عصر)only-only نوشته است: [ -> ]نمیشه یه کاریش کرد که بر اساس سیستم نباشه

مثلا مثل ساعت و تاریخ خود تالار ؟

پلاگین به روز رسانی شد و در تنظیمات پلاگین، گزینه‌ی مبنای زمان اضافه شد که شامل دو گزینه‌ی زیر است:
  • زمان سرور (که بر اساس زمان سرور وب سایت شماست و تغییر زمان سیستم عامل کاربر بر روی این زمان اثری ندارد)
  • زمان سیستم عامل کاربر (که اگر کاربر زمان سیستم عامل خود را تغییر دهد، زمان شمارشگر نیز به همان نسبت تغییر خواهد کرد.)
سلام
من وقتی از زمان سرور استفاده می کنم حدود 39000 روز باقیمانده نشون میده!!!!!!
چکار کنم که ساعت سرورم درست بشه؟ هاستم رو از ایران هاست گرفتم.
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۰۲:۱۲:۱۸ صبح)goldenaxis نوشته است: [ -> ]سلام
من وقتی از زمان سرور استفاده می کنم حدود 39000 روز باقیمانده نشون میده!!!!!!
چکار کنم که ساعت سرورم درست بشه؟ هاستم رو از ایران هاست گرفتم.
این مسئله روی سرور‌های ویندوز وجود دارد که سال را بدون 20 اول تعیین می‌کنند.

فایل norouz.php واقع در ROOT را باز کنید و سال 2012 را در متغیر $dthen ، به 12 تغییر دهید.
به این صورت:
کد php:
03/20/12 08:44:27 AM UTC+0330 
پس از فعال سازي كادري با عرضي نازك و بدون نوشته !!!!!!!!!

[تصویر:  7zhfcud058hltobe0xl.jpg]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9