مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.6 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
درود
نسخه MyBB 1.6.6 اکنون منتشر شده است و شامل رفع چند مشکل امنیتی می‌باشد.

چه چیزی به نسخه 1.6.6 اضافه شده است یا چه چیزی در آن تغییر کرده است؟
در نسخه 1.6.6 یک مشکل بزرگ و 14 خطر امنیتی با درجه پایین رفع شده اند. تنها مشکلات عنوان شده در پایین در این نسخه رفع شده اند و نسخه تعمیر و نگهداری برای حل سایر مشکلات به زودی منتشر خواهد شد:

نقل‌قول:
Vulnerabilities:
Non Critical: Import a non-CSS stylesheet (Theme)
Low Risk: CSRF vulnerability on Admin CP logout (Issue #1769)
Low Risk: CSRF vulnerability when clearing a stored password (Issue #1824)
Low Risk: CSRF vulnerability when removing a buddy (Issue #1825)
Low Risk: CSRF vulnerability with Admin CP join requests (Issue #1834)
Low Risk: CSRF vulnerability in Group Promotions Enable/Disable
Low Risk: CSRF vulnerability in ACP Edit User (Avatar)
Low Risk: CSRF vulnerability with activating a user
Low Risk: XSS vulnerability when moving an event (Calendar)
Low Risk: XSS vulnerabilities in Akismet plugin
Low Risk: XSS vulnerabilities in Forum Subscriptions (User CP)
Low Risk: XSS vulnerability in Moderator Logs
Low Risk: XSS vulnerability in Edit Post
Low Risk: XSS vulnerability when editing Announcements

Thanks to SQA Team Member Nathan Malcolm for finding all of these!
Vanishing Announcements in 1.6.5 (Issue #1781, #1785) – with thanks to Paul H and Vini Holden.

For more information on these vulnerabilities, please view the 1.6.6 Changes in the Wiki.

به روزرسانی از نسخه 1.6.5 و سایر نسخه ها
قبل از هر کاری انجمن خود را بسته و از دیتابیس خود و همین طور فایل های خود در یک محل امن، پشتیبان گیری کنید.

برای به‌روز‌رسانی، اجرای به‌روز‌رسان الزامی می‌باشد همچنین یک تغییر در فایل زبان و یک تغییر در پوسته در این نسخه اعمال شده است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر تغییرات نسخه 1.6.6 را مطالعه کنید.

اگر از MyBB 1.6.5 استفاده می‌کنید:
اگر از MyBB 1.6.5 استفاده نمی کنید:

آسیب پذیری MyBB 1.6.6
درصورتی که فکر می‌کنید آسیب پذیری امنیتی‌ای در MyBB یافته اید٬ از انتشار آن خودداری کرده و آن را به ما گزارش دهید (لینک گزارش).

با سپاس
تیم MyBB

با عرض سلام ممنون فقط نمی شه انجمن خودمون را ببندیم و آخر انجمن خودمون install/ اضافه کنیم و بروز رسانی کنیم؟.ممنونHeartHeartHeartHeartHeartHeart
نقل‌قول: با عرض سلام ممنون فقط نمی شه انجمن خودمون را ببندیم و آخر انجمن خودمون install/ اضافه کنیم و بروز رسانی کنیم؟.ممنون

درود باید انجمن را ببنید
ما میتوانید طبق آموزش زیر به روز رسانی کنید
http://community.mybbiran.com/thread-60.html

سلام داداش تو تایپک نوشته:
==
1- (این مرحله برای نسخه 1.4.0 به بعد لازم نیست)
===
یعنی آپدیت این نخسه فرق داره داداش چطور می دونی ؟.ممنونHeartHeartHeartHeart
نه فرقی نداره اگر داشت حتما جناب نجفی میگفتن فایل های تغییر یافته را دریافت کن بعد طبق آموزش پیش برو ضمنا بک آپ یادت نرهWink
سلام داداش الان این نخسه 1.6.6 از نظر فارسی که مشکل که نداره من دانلود کنم و نصب و راستی بنظرت می خواهد نصب کنم یا همین 1.6.5 خوبه؟.ممنونHeartHeartHeartHeart
اگر از نسخه 1.6.4 به پایین استفاده می کنید باید از دو فایل کانفیگ و ستینگ جدا بک آپ بگیرید و بعد آپلود فایل ها، دوباره این دو را آپلود کنید. به دلیل اینکه فایل خام کانفیگ نامش فرق دارد این امر در مورد این فایل چندان ضروری نیست. اما در مورد ستینگ وضع فرق می کند.
سلام داداش نخسه ی من 1.6.5 است فایل را دانلو دکنم آپلود کنم داداش حل دیگه اون کار ها را نمی خواهد؟.ممنونHeartHeartHeart
سلام.
بهتر نبود بسته های دانلودی رو توی همین جا آپلود کنید؟
سلام بچه ها الان من بین این دوتا کدوم ها را انجام بدهم:
=========
بروزرسانی از نسخه 1.6.5 و سایر نسخه ها:
قبل از هر کاری انجمن خود را بسته و از دیتابیس خود و همین طور فایل های خود در محل امنی بک آپ بگیرید.

برای ارتقا اجرای فرایند ارتقا برای بروزرسانی ضروری می باشد. یک تغییر در فایل زبان و یک تغییر در پوسته وجود دارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر تغییرات نسخه 1.6.6 را مطالعه کنید.

اگر شما از نسخه 1.6.5 استفاده می کنید.
بسته زیر را که شامل فایل های تعییر کرده است دریافت کرده و سپس ارتقا را انجام دهید.
بسته فایل های تغییر کرده نسبت به 1.6.5
=============
بچه ها فایل ها دانلود نمی شه؟HeartHeartHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14