مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش تعداد موضوع و ارسال برای زیر انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

[تصویر:  1417882547.jpg]

اگر دوست دارید تعداد موضوع ها و ارسال های هر زیر انجمن در مقابل آن به صورت کوچک نمایش داده شود، این آموزش را دنبال کنید.

قیمت: 250تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

سلام ببخشید من این اموزش نجام دادم ولی از زیر مجموعه هام دوتا درست کرده یعنی برای هر زیر مجموعه که دارم یکی دیگه هم ساختهHuhباید چکار کنم
ببخشید این آموزش توی سایت ترکیه هست میتونم اینجا ترجمه شده رو به صورت مجانی بزارم ؟ چرا این چیزای رایگان پول میگیرید آخه ؟ Huh
250 تومن پول یه نخ سیگاره برادر
فرهنگ این قضیه هست که باید جا بیفته نه صرفأ بحث مالیش
Huh
توی چند سایت پارسی رایگانش پیدا میشه،
چند تا قالب هم برداری ویرایش کنی این کد رو می تونی توش پیدا کنی،
پس چه نیاز بود به آموزش اون هم پولیUndecided
شما رایگانشو بذار . کسی مشکلی نداره .
(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۲:۲۰:۰۴ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]شما رایگانشو بذار . کسی مشکلی نداره .
ه .......
گذاشتم.
ولی نه تو این سایت........
ای بابا یکی بگه من باید چکار کنم که از هر زیر انجمن دوتا میسازه و توی مرورگر اکسپلوره کلا قاطی هستن زیرا نجمن ها بعد از گزاشتن این کد
(۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۳:۰۴:۵۰ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود

[تصویر:  1417882547.jpg]

اگر دوست دارید تعداد موضوع ها و ارسال های هر زیر انجمن در مقابل آن به صورت کوچک نمایش داده شود، این آموزش را دنبال کنید.

این مطلب قیمت گذاری شده است

من انجام دادم اما زیر انجمن ها یک ستون شد میخوام دوستونه بشن در ضمن کد وسطی رو هم قرار ندادم.
با تشکر
صفحه‌ها: 1 2