مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیام خصوصی دلیل ویرایش Edit Reason PM
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود خدمت دوستان عزیز

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پلاگین پیام خصوصی دلیل ویرایش Edit Reason PM
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: ahmadb
[تصویر:  d.png] معرفی: 24th January 2012
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  info.png] عملکرد: اضافه کردن دلیل ویرایش به قسمت ویرایش کامل پستها ، به همراه قابلیت ارسال پیام خصوصی به کاربر جهت اطلاع از ویرایش پست
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعال سازی از طریق کنترل پنل مدیر کل
[تصویر:  photos.png] نمونه: ضمیمه شده
[تصویر:  name.png] دانلود: [attachment=5504]
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: به زودی...

!Omid StaR!

درود

بسیار عالی بود
دقیقا یکی از امکاناتی بود که برای مای ب یبی لازم بود
فقط برای ویرایش سریع هم انجام می شود اقای بادکوبه ای؟؟Heart
درود

خیر ، ویرایش سریع اسمش با خودشه دیگه ، ویرایش سریع...Blush
فقط توی ویرایش کامل
غرض از مزاحمت آقا احمد میشه فیلد دلیل ویرایش اجباری باشه؟ Huh چون اینجوری مدیرا از تنبلی و ...... پر نمیکنن
شدنش که میشه ، اما درست کردنش یه کمی دردسر داره ... ان شاا... توی نسخه بعدی...

اما خب تجربه نشون داده که اجباری کردن این جور فیلدها ، معمولا هیچ تأثیری نداره ! چون خیلی راحت با وارد کردن چند کاراکتر الکی (راحت بگم ، زدن یک مشت روی صفحه کلید Big Grin) یه دلیل الکی براش وارد میکنن و ... چون دلیل توی عنوان پست نمایش داده میشه ، به نظرم بهتره که اجباری نباشه ، حداقل یه همچین دلیلی دیگه توی عنوان ظاهر نمیشه Wink اگه کسی بخواد دلیل وارد کنه ، بدون زور هم وارد میکنه، اگه هم نخواد وارد کنه ، با زور هم وارد نمیکنه ... Blush
(۱۳۹۱/۶/۱، ۱۷:۲۹:۰۴ عصر)poma1 نوشته است: [ -> ]سلام
من از متغیرها برای ارسال پیام خصوصی استفاده میکنم، ولی هیچ کدام به درستی کار نمی کنند! دلیلش چیه؟

سلام
یه کم بیشتر توضیح میدید ؟ مشکلتون دقیقا به چه شکله ؟
مشکل منم همینه متغیرا به درستی کار نمیکنن:

[تصویر:  w671_PhotoShare1.png]
آقایون کسی نبود جوابمو بده؟ من به مقررات کاملا واقفم ولی واقعا برام ضروریه لطفا سریعتر جواب بدید. ممنون!
فکر میکنم مشکل از تنظیمات سرور باشه . توی یه جای دیگه هم یه دوستی این مشکل رو داشتن اما به هیچ نتیجه ای در مورد دلیلش نرسیدیم ... HuhSad
دوستان دقت کنید برای1.6.5هسSleepy
صفحه‌ها: 1 2