مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دلیل حذف - Delete Reason
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود خدمت دوستان عزیز

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پلاگین دلیل حذف Delete Reason
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: ahmadb
[تصویر:  d.png] معرفی: 22th January 2012
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  info.png] عملکرد: برای حذف پست سایر کاربران دلایل از پیش تعیین شده ای را به همراه یک پیام ایجاد میکنید و هنگام حذف سریع پست ، دلیل آن را انتخاب کرده تا به طور خودکار پیام مربوط ، جهت اطلاع رسانی به کاربر برای وی ارسال شود .
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعال سازی از طریق پنل مدیریت . سپس تبدیل جدول deletereason به UTF-8 ، سپس انجام تنظیمات
[تصویر:  photos.png] نمونه: ضمیمه شده
[تصویر:  name.png] دانلود: [attachment=5472]
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/delete-reason
درود
امکان درج دلیل به هنگام ویرایش بهتره. اگر اضافه بشه بهتر میشه.
همین طور اگر پ.خ. به کاربر هنگام ویرایش پیامش ارسال بشه. (هنگام حذف ارسال، پ.خ. ارسال شود)
درود

ان شاا... اونم توی پلاگین بعدی... Wink
دوستان با عرض پوزش :

وقتی پلاگین را فعال می کنم دکمه حذف کلا ناپدید میشه و با غیرفعال کردنش درست میشه

راهنمایی می فرمایید لطفا ؟

در ضمن نسخه مای بی بی من 1.6.1 هست

(۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۲:۴۷:۵۵ عصر)kabus نوشته است: [ -> ]دوستان با عرض پوزش :

وقتی پلاگین را فعال می کنم دکمه حذف کلا ناپدید میشه و با غیرفعال کردنش درست میشه

راهنمایی می فرمایید لطفا ؟

در ضمن نسخه مای بی بی من 1.6.1 هست

خب دوست عزیز دلیلش همین نسخه تونه دیگه ! پلاگین بر اساس سیستم پلاگینهای 1.6.5 ساخته شده و روی نسخه های قبلی درست کار نمیکنه .
آخ آخ راست میگین . انقد از پلاگین خوشم اومد که دیگه به نسخه توجه نکردم . شرمنده همه

ضمن تشکر ای کاش میشد برا نسخه های پایین تر هم هماهنگش کرد
درود خدمت آقا احمد
میشه پلاگین رو طوری ویرایش کنید که دلیل از قبل تعیین شده نباشه ؟؟؟؟ ینی هنگام حذف دلیل رو بپرسه و اونجا دلیل رو بنویسیم Heart
درود
ان شاا... توی نسخه بعدی ، چشم Heart
سلام
الان این پلاگینایی که میزارین از کجا باید اپلود بشه و در پنل مدیریت کجاش نصب بشه.
اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
نسخه بعدی انشاله کی آماده میشه ؟
صفحه‌ها: 1 2 3