مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش مدیریت ارسال ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

عده ای از دوستان در مورد مدیریت موضوع ها و ارسال ها سوال می کنند.

مثلا بستن/باز کردن ، انتقال ، کپی کردن ، حذف کردن و ...

برای حذف یک موضوع (برای حذف ارسال از همین الگو در موضوع مورد نظر استفاده کنید):
1- به انجمنی که آن موضوع در آن قرار دارد مراجعه می کنید.
2- گزینه جلوی موضوع مورد نظر را انتخاب کنید تا رنگ نوار مربوط به موضوع تغییر کند.
3- از قسمت پایین عملکرد مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی گزینه مقابل آن (برو) کلیک کنید. تعداد موارد انتخاب شده در کنار همین گزینه نمایش داده می شود.
4- مرحله بعد با توجه به عملکرد انتخاب شده می باشد.

[تصویر:  1351010417.jpg]
با سلام
من یه مشکل جدی در انجمنم به وجود اومده که البته قبل از اون باید یه نکته رو در اینجا بیان کنم
می خواستم بدونم وقتی که من در این انجمن عضو شدم یعنی وقتی دارم از این اسکریپت انجمن استفاده می کنم آیا نباید اونقدر برام ارزش قائل بشین که بتونم یه موضوع جدید باز کنم پس در واقع یعنی اصلاً اینجا عضو نیستم
چون من یه مشکل جدی دارم که کل انجمن رو هم گشتم و مشکلم رو نتونستم جایی یا فرومی پیدا کنم که ارسالش کنم پس به ناچار اینجا رو انتخاب کردم تا مشکلم رو بگم و این رو هم گفتم که کمی هم به کاربرای عضو اینجا بها بدین تا همه مشارکت کنن حالا فرض هم بر این بگیریم که یکی فروم بیخودی باز کنه می تونین یه تذکر بدین و فروم رو حذف کنین نهایتش از این بیشتر که نیست هر چند که کاربرای اینجا خدایش بچه های فهمیده ای هستند و تا حالا این همه من به این انجمن اومدم بی احترامی و ... ندیدم
در هر صورت اگه ارسالها و مشارکت در این انجمن کم هستش من فکر می کنم به خاطر همین هستش
البته این یه انتقاد هستش و من حتم دارم که مدیرای این انجمن درک می کنن حقیقتاً من خیلی ناراحت شدم ولی این دلیل نمی شه که کار بزرگ شما دوستان رو ندیده بگیرم خلاصه کلام اینکه چون این انجمن رو دوست دارم این ها رو نوشتم اگه دوست نداشتم و برام مهم نبود اصلاً به خودم اجازه نمی دادم که این همه تایپ کنم و وقت شما رو هم بگیرم
در هر صورت مشکلی که برام پیش اومده اینه که من نمی دونم چه پلاگینی نصب کردم که حالا اصلاً نمی تونم مطلب و یا موضوعی ارسال کنم و وقتی می خوام یه موضوع رو ارسال کنم خطا :: شما باید متن ارسال کنید میاد :: در صورتی که من چندین خط متن هم نوشتم
اگه امکان داره کمکم کنید
آدرس انجمنم هم http://forum.fruzan.com هستش
پشتیبانی اینجاست و شما هم هر چند تا موضوع دوست دارید باز کنید:
http://community.mybbiran.com/forum-44.html
آقا من هر موقع چند تا موضوع رو تیک میزنم و انتقال میدم این ارورر میاد چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

" پوزش شما هیچ موضوعی را انتخاب نکردید...!!"
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه مشکل مسخره وقتی یک موضوع رو باز میکنم و میخوام یک یا چند ارسال رو منتقل کنم همه جور گزینه مثل حذف ارسال و یا انتقال موضوع هست اما انتقال ارسال رو پیدا نمیکنم انتقال موضوع کجاست ؟
با سلام این مشکلات دوست رو من هم دارم و در چندین جای انجمن مطرح شده با کمی تفاوت اما جوابی داده نشده لطفا به این مشکل رسیدگی فرمایید با تشکر
این مشکلاتی که در یک جا جمع کنید