مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین اطلاعیه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
من با اطلاعیه یا اعلان انجمن مشکل دارم و مشکل در تصویر پیوست شده مشخص شده هست ... در اینترنت اکسپلور سمت چپ خالی هست و همچنین در تمام مرورگرها متن در پایین ترین خط قرار دارد , درحالی که باید در وسط پلاگین باشد و این مشکل باعث ایجاد یک فضای خالی در بالای اعلان شده هست.
با سپاس
اول اینکه تا به حال این پلاگین فکر نکنم روی قالب وی بی نصب شده باشه تا حالا اگر هم نصب شده باشه فکر کنم همین مشکل رو داشته چون خود قالب مشکل داره

با توجه به مشکل این قالب پلاگین هم از اون مشکل بی نصیب نمونده
در ضمن پلاگین رو اگر نصب کنی در قالب های دیگه متوجهش میشی

چون اصلا حتی رنگ این نوار ها هم منو متعجب کرده چون توی قالب ها اکثرا بدین شکل نیست
پیشنهاد میکنم روی چند تا قالب دیگه هم به همین شیوه ای که نصب کردی نصبش کنی و ببینی باز هم همین مشکل هست و اگر چنین مشکلی نبود که مطمئنا هم چنین مشکلی نیست نتیجه میگیریم که مشکل از قالب وی بی هست

سپاس
درود
من روش قرار دادن دستی را در ارسالی نوشاته بودم می توانید آن را هم امتحان کنید.
مشکل از قالب وی بی نیست , فکر کنم بهتره از همون روش قرار دادن دستی استفاده کنم.
بهترین روش همون روش دستی هست که پارس عزیز معرفی کردن.
با درود ، دوستان من با این پلاگین سه رنگ اطلاعیه های من ، به یه مشکل دیگه بر خوردم
متن اطلاعیه رو به محضی که یکم ویرایشش می کنم به عنوان مثال بولدش می کنم نوار از حالت عادیش خارج میشه و جمع و باریک میشه و نوشته از نوار می مونه بیرون توی حاشیه
این تصویرشه :
[تصویر:  68314739903110179228.jpg]

خواهشا یه راهنمایی بکنید ببینید برای چی این عیب به وجود اومده و راه حلش چیه
با تشکر از شما
نه دوست عزیز ، اطلاعیه رو اندازش رو نصف هم کردم ولی فایده نداره همون طوره
ملاحظه بفرمایید
[تصویر:  33021467442960198922.jpg]

چاره چیه ؟؟؟
کدی که گذاشتی را قرار بده فک بدونم برای چیه یک تگ اشتباه وارد میکنی اینطوری میشه تو متن
هر سه اش همین طوره دوست عزیز
دوست عزیز این چیزیه که من توسط بلاگفا درستش کردم و قرارش دادم در تنظیمات اطلاعیه های من:

<div style="text-align: center; color: rgb(0, 0, 0);"><font size="1"><strong>12 نوامبر مصادف با 21 آبانماه ، روز به قدرت رسیدن حزب نازی با کسب 92% از آرای مردم در آلمان و روز تولد رایش سوم را به همه اعضا تبریک می گوییم .
</strong></font></div>
کسی نبود با توجه به اطلاعاتی که دادم عیب کار ما رو متوجه بشه ؟؟؟؟؟؟
اگه کسی اطلاعی داره خواهشا راهنمایی کنه
باسپاس
صفحه‌ها: 1 2