مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [برای 1.6.4]نسخه نهایی و فوق العاده زیبای قالب آشیانه آبی (Ashiyane Blue 3)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

پوسته Ashiyane Blue 3 محصول مای بی بی ایران MyBBIran.com آخرین ورژن از سری قالب های آشیانه آبی

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: Ashiyane Blue 3
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: M48D1
[تصویر:  d.png] معرفی: 12-3-1390
آخرین بروزرسانی: 21-8-1390

مزایای نسخه جدید (3):

- زیبایی هرچه بیشتر نسبت به دو نسخه قبلی

- حذف تمام کد های پلاگین از قالب برای راحتی کاربران و دچار نشدن به مشکل هنگام نصب پلاگین

- فیکس کردن ساب فروم ها در انجمن

- گرد کردن تمام قسمت ها برای زیبایی بیشتر

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  name.png] دانلود:
(اگر از پارسی ساز مای بی بی ایران و پوسته پیشفرض مای بی بی که توسط گروه ما پارسی شده است استفاده می کنید، این پوسته به طور 100% در سیستم شما پارسی خواهد بود)

[attachment=4674]

نمونه قالب پیوست شد
یکی از مدیران این پوسته رو منتقل کنند.

ممنون میشم استفاده کنندگان نظراتشون رو هم بگن
ما که تخصص خاصی نداریم اما از اینکه زحکت کشیدید و برای دوستان قراردادید سپاسگزاری میکنم.
ممنون زیباست Heart
چند بار بتون بگم یه تغییری نسبت به دیفالت بدین لااقل!
فقط تغییر رنگ که نشد طراحی.
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۱:۱۹:۴۷ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]چند بار بتون بگم یه تغییری نسبت به دیفالت بدین لااقل!
فقط تغییر رنگ که نشد طراحی.
ابتدا تشكر به خاطر قالب

ولي مهدي راست ميگه بابا همش تغييرات گرافيكي و سطحي بابا بريد قالب هاي SMF را ببينيد هر كدومش با قبليش 180 درجه تفاوت داره

الان يه قالب نداريم يه منوي متحرك و جذاب داشته باشه
من يه قالب SMF ديدم كه با موس ميشد انجمن هاي قالب را جابجا كرد
و . . .

تنوع کمه توی مای بی بی بعدم من دوست دارم اینطوری طراحی کنم آقا من اصلا فقط تغییر رنگ میدم! اگه دوست ندارید دانلود نکنید
من وقتي شروع به طراحي هم كردن همين رو گفتم ! به نظر من بايد قالب هاي ماي بي بي يه تغيير اساسي بكنن اگر به تغييرات گرافيكي باشه فكر كنم من بتونم بهتر طراحي كنم چون تو كاراي گرافيكي تقريبا حرفه ايم ولي خب ادعايي ندارم چون نميتونم قالبي كه خودم دوست دارم رو طراحي كنم!

در هر صورت ممنون.

ولي مهدي جان شما كه تواناييش رو داري خداييش حيفه به خاطر چند نفر بي فكر كه كپي رايتت رو حذف ميكنن بخواي همه رو به يه چوب بروني ! لطفا دوباره برگرد به عرصه و با قالب هاي جديدت ماي بي بي رو ياري كنHeart
از نظر من قالب سبک و زیبائیه و طیف رنگ مناسبی داره .

از بابت این قالب و دیگر زحمات شما برای این سایت متشکرم .
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۴:۲۷:۲۸ عصر)M48D1 نوشته است: [ -> ]تنوع کمه توی مای بی بی بعدم من دوست دارم اینطوری طراحی کنم آقا من اصلا فقط تغییر رنگ میدم! اگه دوست ندارید دانلود نکنید
مهدي جان خدا را شكر خيلي زود ناراحت ميشي

چيزي كه باعث عقب افتادگي اين مملكت شده همين انتقاد پذير نبودنه

موفق باشي

توی این سایت من رو دارن نقش یه مجرم می کنن شما از خیلی چیز ها خبر نداری!
مسائل بچه گانه ای به من نسبت دادند !
واسه همینه تا الان مدیر نیستم!
صفحه‌ها: 1 2 3