مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغیر ایمیل اصلی مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
من موقع نصب مای بی بی ایمیل admin@...com رو وارد کردم، حالا وقتی تو یک موضوعی اشتراک ایمیلی بگیریم از این ایمیل پیغام اطلاع رسانی ارسال میشه.
چطور میتونم این ایمیل رو عوض کنم؟

دوم اینکه:
وقتی پروفایل افراد رو ببینیم یک قسمت داره به اسم ارسال ایمیل به کاربر که همونجا یک محل برای وارد کردن متن داره و دکمه ارسال (که البته ایمیل شخص مورد نظر رو نشون نیمده). من این قسمت رو تست کردم ایمیل ارسالیم رو بعد از 3 روز فرستاد. این زمان معقوله؟ نمیشه کمترش کرد؟

سوم:
من تو یکی از ارسال هام نوشته بودم مای بی بی ایران ایمیل آگاه سازی رو برام نمیفرسته، که اینجا باید اصلاح کنم که اشکال از ایمیل من بود که ایمیل ورودی رو به صندوق اسپم میبرد (درستش کردم).
درود

1- کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > تنظیمات > General Configuration > گزینه Admin Email

2- بستگی به هاست دارد.

3- Wink
درود
تمام ایمیل های ارسالی سایت من به صندوق اسپم میره. تو اینترنت جستجو کردم یک چیزایی در این باره نوشته بود که من زیاد سر در نیاوردم.
رفتم تا تنظیمات ایمیل رو عوض کنم و از سرور گوگل استفاده کنم. یعنی تو پیکربندی، Mail Settings از قسمت SMTP استفاده کنم.
تنظیمات زیر رو هم دادم اما کار نمیکنه

کد php:
SMTP hostnamesmtp.gmail.com
SMTP port
587 465
SMTP username
info@gmail.com
SMTP password
: *****
SMTP Encryption ModeSSl TLS & default
Mail Logginglog everything
درود
من تو پیکربندی > تنظیمات > General Configuration > گزینه Admin Email هر ایمیلی میذارم باز هم ایمیل های ارسالی از سایت رو با admin@isaze.com ارسال میکنه.
اشکال از کجاس؟
(۱۳۸۸/۱۰/۷، ۱۰:۱۶:۱۸ صبح)jetext نوشته است: [ -> ]درود
من تو پیکربندی > تنظیمات > General Configuration > گزینه Admin Email هر ایمیلی میذارم باز هم ایمیل های ارسالی از سایت رو با admin@isaze.com ارسال میکنه.
اشکال از کجاس؟

دوست عزیز شما از کاربران و گروه ها > وارد پروفایل کاربری خودت شو و در اوجا ایمیلت رو عوض کن ، یا می تونی این کار رو در کنترل پنل کاربر هم انجام بدی