مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته ترجمه نشده Reksio-Elegant
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Tema ismi: Reksio-Elegant
Kullanıcı Tema Yapımcısı: wujek
Version Versiyonlar: 1.6.4

[تصویر:  22694-1312034724-index.PNG]

[تصویر:  22694-1312034743-thread.PNG]

در صورت درخواست اینجا کاربران عزیز. جواب دهند تا پارسی سازی کامل کنم
mihse link hamino bedin Blush
لینکشو بدین خودمون پارسی میکنیمBig GrinBig GrinBig Grin
داداش من همسنو دارم ولی پارسی نیست اگه ممکنه اینو پارسیش کنین ممنون میشم پوسته عالی هستش

ممنون

منتظر پارسیش هستمHeart
میشه لینک دانلود و پیش نمایش رو بذارید تا ما ببینیم .
میشه پارسیش کنید خیلی زیباس !!!
لینک دانلود رو برای من بذارید پارسیش میکنم
درود
دوستان عزیز این قالب رو فارسی کردم . و برای فروش هست
اگر دوستان میخان برام خصوصی کنند هزینشو بپردازند .تا براشون بفرستم

موفق باشید
من خیلی منتظر شدم کسی پارسیش نکرد بالاخره خودم دست بکار شدم و با کمک دوستان دست به فارسی سازیش زدم.
همونطور که دوستان میگن این قالب زیباست ولی...

این قالب 2 تا ایراد بزرگ داره یکی اینکه ادیتورش 100% مورد داره اول اینکه my codesh بصورت دیفالت کلا غیرفعاله
دوم اینکه گرینه پیوست به ارسال براش اصلا کار نمیکنه.

ایراد دوم اینه که قسمت cp که اون بالا نشون میده همیشه پایینه (کشویی نیست) و تقریبا نصف هیدر سایت رو اشغال میکنه و دوم اینکه یه فضای بی معنی ( کادر مربعی خالی سیاه رنگ ) تو همین قسمت قرار داره که معلوم نیست واسه چیه؟؟

و یه ایراد کلی ( چون کلیه نگفتم سومی Big Grin ) با اکثر پلاگینها ناسازکازه مثل امار پیشرفته و... که خوذم تست کردم.

نتیجه اینکه تصمیم گرفتم از استایل این قالب زیبا استفاده کنم و قالب دیفالت رو ویرایش کردم و شبیه این قالب کردم ( نمونه اینجا )

-------------------------------------------------------------------------
اخر :
مدیر عزیز jalal.m اگه همه این موارد رو شما حلش کردین اطلاع بدین من خورم پایه این پوسته ام. Heart

ممنون
درود
دوست عزیز تمام این مشکلات رو بنده حلشون کردم . ولی در این حال . فعلن برای فروش نمیزارم . هر موقع موقعش شد برای فروش خواهم گزاشت نه اینجا در انجمن خودم موفق باشید .
SmileWink
صفحه‌ها: 1 2