مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل عدم نمایش تصویر امنیتی هنگام ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
درود بر دوستان،

برخی از اعضا با مشکل عدم نمایش کد امنیتی هنگام ثبت نام رو به رو هستند که این سه دلیل دارد!

ابتدا برای اطمینان از سالم بودن فایل captcha.php ،آن را از بسته ی MyBB دوباره بر روی سرور خود آپلود کنید و مشکل را بررسی کنید ، اگر مشکل برطرف نشد راه کار های زیر را بررسی کنید.

1- فعال نبودن کتابخانه GD بر روی سرور:

به : کنترل پنل مدیر کل --> ابزار تعمیر و نگهداری --> (منوی سمت راست) مشاهده ی اطلاعات PHP بروید و این خط را پیدا کنید:

GD Support
GD Version
اگر مقدار رو به روی گزینه ی Disabled ، GD Support باشد و یا GD Version کوچکتر یا مساوی عدد 2 باشد ، مشکل از سرور شما است و شما چهار راه دارید:
  1. از سرور خود تقاضا کنید GD را فعال کند و یا نسخه آن را به روز کند.
  2. در بخش General Configuration ، گزینه‌ی CAPTCHA Images for Registration & Posting را بر روی reCAPTCHA تنظیم کنید .
  3. تصویر امنیتی را در هنگام ثبت نام غیر فعال کنید : کنترل پنل مدیر کل --> پیکربندی --> General Configuration --> بخش CAPTCHA Images for Registration & Posting را به خیر تغییر دهید.
  4. سرور خود را تعویض کنید.

2- مشکل Encoding فایل Captcha.php:
در صورتی که کتابخانه GD بر روی سرور شما فعال است و نسخه ی آن بزرگتر از 2 است ، فایل captcha.php را با ویرایشگر Notepad ++ باز کنید و در قسمت Encoding ، گزینه ی UTF8 Without BOM را انتخاب نمایید و فایل را ذخیره کنید و جایگزین فایل قبلی روی سرور خود کنید.

فایل captcha.php با فرمت UTF-8 Without Bom برای نسخه‌ی 1.6.5:

[attachment=5305]

3- مشکل فونت های CAPTCHA:
اگر راه دوم هم کار ساز نبود ، فایل های موجود در پوشه ی inc/captcha_fonts را حذف کنید و مشکل را بررسی کنید.

پیروز باشید.
حرف شما کاملا صحیح است

بخدا من از حرف هایی که زدم منظور خاصی نداشتم چون تازه کارم و کمی هم با عجله

شما به بزرگی خودتون ببخشیدBlush
دوستان من یک مشکل بزرگ دارم
من هم این مشکلو داشتم بعد دیدم اون php تصویر امنیتی از phpmyadmin حذف شده و الآن موقع ثبت نام ارر میده این ارر
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table .mybb_captcha' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_captcha (`imagehash`,`imagestring`,`dateline`) VALUES ('18e249d312d194f700b57a31b8d33e4c','GRGWG','1316264865')
خواهشا کمک کنین چی کار کنم
1146 - Table .mybb_captcha' doesn't exist !!!!!!!!!

تیبل کپچا حذف شده!اینکارو بکن :

www.example.com/admin/index.php
وارد کنترل پنل ادمین شو. بعد به پیکر بندی برو. بعدش به General Configuration (21 تنظیم) برو و گزینه ی CAPTCHA Images for Registration & Posting رو خاموش کن. با اینکار تصویر امنیتی زمان ثبت نام حذف میشه ولی فکر کنم مشکلت حل شه!
ممنون خیلی خیلی سپاس بزرگترین مشکلمو حل کردین یادمه قبلا دنبال چنین گزینه ای بودم ولی پیدا نکردم
ممنون 1000 بارBlush
مشکل من ناسازگاری پلاگین پیغام پروفایل و پروفایل به سبک وی بی هست آیا راهی هست که خودم بتونم حلش کنم؟بدون غیرفعال کردن پلاگین های مورد نظر؟
مشکل من هم توی پیغام های پروفایل (پروفایل کامنتس) هست. ولی پروفایل به سبک وی بی درست کار میکنه! وقتی پروفایل کامنتس رو مینصبم توی هدر ارور مینویسه!
(۱۳۹۰/۶/۲۶، ۲۰:۵۷:۳۰ عصر)aidin نوشته است: [ -> ]مشکل من ناسازگاری پلاگین پیغام پروفایل و پروفایل به سبک وی بی هست آیا راهی هست که خودم بتونم حلش کنم؟بدون غیرفعال کردن پلاگین های مورد نظر؟

لطفا یکی جواب منو بده
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۰۱:۳۲:۰۱ صبح)aidin نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۶/۲۶، ۲۰:۵۷:۳۰ عصر)aidin نوشته است: [ -> ]مشکل من ناسازگاری پلاگین پیغام پروفایل و پروفایل به سبک وی بی هست آیا راهی هست که خودم بتونم حلش کنم؟بدون غیرفعال کردن پلاگین های مورد نظر؟

لطفا یکی جواب منو بده

لطفا یکی جواب منو بده.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۱۳:۰۴:۴۴ عصر)aidin نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۰۱:۳۲:۰۱ صبح)aidin نوشته است: [ -> ]

لطفا یکی جواب منو بده

لطفا یکی جواب منو بده.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

لطفا جواب بدین آخه یکی از کاربرام میگه پلاگین پیام پروفایل رو فعال کنم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8