مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تالار گفتگوی پروکسیما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان

اینجا خواستم تا تالارم رو به شما دوستان عزیز و یاران همیشگی مای بی بی ایران معرفی کنم و نظرتون رو در مورد انجمنم بدونم

فقط حتما نظرات سازندتون رو بیان کنید

با تشکر

مدیریت پروکسیما

انجمن خوبی دارید Smile

اما ببخشید یه سوال مشاا توی انجمنتون همه یا مدیرن یا مدیر یه بخشی هستن اگر میشه یه مقدار سعی کنید حداقل از مدیرانتون بکاهید چون حدااکثر این عوامل باعث سنگینی و دردسر های بعدی میشه Wink

در کل امیدوارم موفق باشید

ممنون
مبارکه انجمنتون زیبا وقشنگهBig Grin
ولی خوبه کاربر زیاد داری که فعالیت کنند
حالا با مدیر کردن یا یه رتبه ای دادن کاربر رو نگه داشتن حرکت قشنگیه
ما که هر کی عضو میشه در میره !
درسته عضوی هام بالاس و از خیلی انجمن ها که زودتر از من بودن زدم جلو اما کاربر فعالی در کار نیست..Huh
اختیار داری رضا جان شما هم انجمن خوبی دارید Rolleyes و قطعا رو به رشد خواهین بود Wink
نقل‌قول: انجمن خوبی دارید Smile

اما ببخشید یه سوال مشاا توی انجمنتون همه یا مدیرن یا مدیر یه بخشی هستن اگر میشه یه مقدار سعی کنید حداقل از مدیرانتون بکاهید چون حدااکثر این عوامل باعث سنگینی و دردسر های بعدی میشه Wink

در کل امیدوارم موفق باشید

ممنون

خیلی ممنون نظر لطفتونه
نه همه مدیر نیستن اون افرادی هم که هستن افراد کاربلد و ماهری هستن که توی انجمن های بزرگ مدیرن Wink

از نظرتون خیلی خیلی ممنونم Heart

نقل‌قول: مبارکه انجمنتون زیبا وقشنگهBig Grin

خیلی ممنون لطف دارید قابل شما رو نداره Big Grin

نقل‌قول: ولی خوبه کاربر زیاد داری که فعالیت کنند
حالا با مدیر کردن یا یه رتبه ای دادن کاربر رو نگه داشتن حرکت قشنگیه
ما که هر کی عضو میشه در میره !
درسته عضوی هام بالاس و از خیلی انجمن ها که زودتر از من بودن زدم جلو اما کاربر فعالی در کار نیست..Huh

مهم تعداد عضو نیست رضا جان

من شخصا انجمن شما رو یکی از بهترین انجمن ها میدونم Wink
(۱۳۸۸/۹/۱۴، ۰۱:۳۰:۲۴ صبح)kavian نوشته است: [ -> ]من شخصا انجمن شما رو یکی از بهترین انجمن ها میدونم Wink
درود
انجمن ما را چه طور؟ Blush
(۱۳۸۸/۹/۱۴، ۰۱:۵۳:۳۲ صبح)Pars نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۸/۹/۱۴، ۰۱:۳۰:۲۴ صبح)kavian نوشته است: [ -> ]من شخصا انجمن شما رو یکی از بهترین انجمن ها میدونم Wink
درود
انجمن ما را
(۱۳۸۸/۹/۱۴، ۰۱:۵۳:۳۲ صبح)Pars نوشته است: [ -> ][quote='kavian' pid='2660' dateline='1259960424']
من شخصا انجمن شما رو یکی از بهترین انجمن ها میدونم Wink
درود
انجمن ما را چه طور؟ Blush

شما که حلوا شکری مای بی بی هستید Big Grin
یه چیزی بگم Dodgy
لینکام 14.400 تا بود تو گوگل امروز شده 3000تاHuh همش پرید اگه تا شب اینجوری باشه فقط ایندکس میمونه !
فردا صب هم اینجوری بود میزنم انجمن تخته شده است، حداقل اون ایندکس بشهAngryAngel

درود بر چشم پلنگ مای بی بی ، مای بی بی ایران
نقل‌قول: انجمن ما را چه طور؟ Blush

شما که دیگه اصلا لازم به گفتن نیست

به قول معروف

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است Big Grin

نقل‌قول: فردا صب هم اینجوری بود میزنم انجمن تخته شده است، حداقل اون ایندکس بشهAngryAngel

Big Grin

خیلی باحال بود خداییش دارم یک ساعت میخندم

انشالله که درست میشه

مشکلی نیست

منم ورودی هام از گوگل هر روز کمتر از دیروز Wink
این مشکلاتی که صفحه ایندکس ما و شما کم میشه همش به خاطر وجود سایت هایی مثل daraje1 | agahiname | oxinads| payamsara| و ... هستExclamation شما میتونید به گوگل اعتراض کنید!
صفحه‌ها: 1 2