مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
درود بر دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: [محصول MyBBIran] پلاگین عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال - MyBB Zarinpal IPN

[تصویر:  version.png] نسخه: 5.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Mohammad-Za
[تصویر:  d.png] معرفی: 20th August 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 22nd September 2014

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین به مدیریت اجازه می دهد تا بسته های عضویت ویژه ای ایجاد کند و برای هر کدام قیمتی قرار دهد و کاربر پس از پرداخت توسط سامانه زرین پال بلافاصله با آن گروه منتقل شود.

ویژگی ها:
  • عضویت کاربر به صورت خودکار
  • خارج کردن کاربر از گروه به صورت خودکار
  • ارسال پیام خصوصی به صورت خودکار از طرف مدیر با اطلاعات کامل
  • اجازه ندادن به کاربرانی که هنوز عضویتشان به پایان نرسیده است برای عضویت مجدد
  • ثبت تمامی تراکنش ها
  • قابلیت جستجو در تراکنش‌ها (پالایش تراکنش‌ها) با تمامی معیار‌های ممکن
  • قابلیت افزودن تراکنش مورد نظر به صورت دستی در مواقع ضروری
  • امنیت بالا
  • قابل استفاده در همه ی کتابخانه ها (SOAP / NUSOAP)
  • ...

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در: کاربران و گروه ها --> منوی سمت راست -->بسته های عضویت آنی (زرین پال)

* لینک دسترسی اعضا به قسمت بسته ها : www.example.com/zarinpal.php است که آن را در هر مکانی از پوسته تان می توانید قرار دهید.
[تصویر:  photos.png] نمونه:  
[attachment=5634] [attachment=5635] [attachment=5636] [attachment=5637] [attachment=5638] [attachment=5639] [attachment=5640]

[تصویر:  name.png] دانلود: (نسخه‌ی 5.0 - سازگار با MyBB 1.6)

[attachment=8632]

نحوه‌ی به‌روز‌رسانی از نسخه‌های پیشین: در صورتی که نسخه‌های پیشین این پلاگین برروی انجمن شما نصب شده‌است، نیازی به حذف یا غیر فعال‌سازی پلاگین نیست.

به کنترل پنل مدیرکل »» پلاگین‌ها »» به‌روزرسان پلاگین عضویت ویژه‌ی زرین‌پال(5.0) را فعال و سپس غیرفعال کنید.
حتماً پس از به‌روز‌رسانی فایل myzp_updater.php را از مسیر انجمن حذف کنید.

=============================================================

نکته: * برای استفاده از این سیستم باید از سایت زرین پال کد MerchantID بگیرید. ابتدا با ایمیل و رمز خود وارد سایت زرین پال شوید و در قسمت منوی کاربری "درخواست درگاه پرداخت" را انتخاب کنید .
* در صورتی که در هنگام انتقال به سایت زرین پال با متن "بازگشت به صفحه ی اصلی وب سایت" رو به رو می شوید در قسمت تنظیمات پلاگین Soap را انتخاب کنید. و اگر پس از فعال کردن Soap با خطایی مواجه شدید از مدیر سرور خود بخواهید یا Soap را برای شما فعال کند و یا توابع curl_exec و curl_multi_exec را برای شما فعال کند.
(در صورتی که curl_exec و curl_multi_exec فعال شوند در قسمت تنظیمات پلاگین NuSoap را انتخاب کنید.)
* به این دلیل این سیستم تنها در داخل ایران کاربرد دارد تنها نسخه ی فارسی آن منتشر شده است.
* هیچ کس حق ویرایش و ثبت این پلاگین به نام خودش را ندارد.
خیر
این سیستم برای این انجمن استفاده شده الان ؟
این سیستم فقط مخصوص باز کردن(بعد از پرداخت)انجمن های مثلا VIP هستش ؟
سلام

من فعال کردم

خوب الان اون پرداخت که توسط اعضا باید انجام بشه را از کجا بیارم ؟

فکر کنم اینجورچیزا بهتره از سایت مرجع گرفته بشه تا یه وقت مشکلی پیش نیادBig Grin
https://www.zarinpal.com/pages/labs/mybb-as/
--------------
آیا اینا باهم فرقی دارند؟؟
سلام مرسي آقا محمد . واقعا دست مريزاد.. زودتر از آنچه قولش داده بودي عمل كردي !! با اين افزونه ميشه چه كارها كه نكرد Big Grin
من به شما يه دونه مثبت يك هم دادم هر چند بايد 20 تا مثبت ميدادم . اگه ميشد اين قسمت اعتبار دهي هم مانند سپاسگذاري اجاكس ميشد خيلي كارايي ماژول بيشتر ميشد . باصراحت ميتونم بگم بيشتر كاربران نميدونن اين اعتبار چي هست يا اگه ميدونن باز نميدونن به درد چي ميخوره يا اگه ميدونن حوصله ندارن صفحه جديد باز كنن.. اگه مثل ماژول سپاسگذاري بصورت اجاكس كار ميكرد خيلي بهتر ميشد . يه درخواست دارم يه سر و دستي هم روي صورت اين ماژول بكشيد .
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۳:۲۵:۰۱ صبح)rizesh نوشته است: [ -> ]این سیستم برای این انجمن استفاده شده الان ؟
این سیستم فقط مخصوص باز کردن(بعد از پرداخت)انجمن های مثلا VIP هستش ؟

بعد از پرداخت بلافاصله کاربر را به گروهی که شما در نظر گرفته اید منتقل می کند .

(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۳:۵۵:۳۰ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]سلام

من فعال کردم

خوب الان اون پرداخت که توسط اعضا باید انجام بشه را از کجا بیارم ؟
www.example.com/zarinpal.php

(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۴:۲۰:۴۷ صبح)mmmahdavi نوشته است: [ -> ]فکر کنم اینجورچیزا بهتره از سایت مرجع گرفته بشه تا یه وقت مشکلی پیش نیادBig Grin
https://www.zarinpal.com/pages/labs/mybb-as/
--------------
آیا اینا باهم فرقی دارند؟؟
شما هنوز تفاوت این پلاگین و آن فایل را نمیدانید!؟

این پلاگین پس از پرداخت کاربر را به گروه منتقل می کند ولی آن فایل گویا برای نوشته ها قیمت می گذارد که خیلی ها در استفاده با آن با مشکل رو به رو شده اند!
در ضمن نویسنده ی آن فایل حتی کد اضافه کردن جدول به دیتابیس را نیز یاد نگرفته است و دیتابیس را باید خودتان دستی!!!!! اضافه کنید . همچنین در هسته ی مای بی بی تغییر ایجاد کرده است!

سلام

جدا دستت درد نکنه هیچ مشکلی نداره

من قبلا از یک کدی استفاده میکردم دیگه اون کد لازم نیست؟

و خیلی با کلاس شده و سریع به پرداخت میره

بازم ممنون و سپاس
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۱:۰۲:۲۸ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]من قبلا از یک کدی استفاده میکردم دیگه اون کد لازم نیست؟

خیر نیازی نیست .
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۱:۲۷:۴۷ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۱:۰۲:۲۸ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]من قبلا از یک کدی استفاده میکردم دیگه اون کد لازم نیست؟

خیر نیازی نیست .

برای پرداخت های دیگه از این نمیشه استفاده کرد یا میتونیم معرفی کنیم؟

مثلا برای تبلیغات و....

من هر دو را استفاده کنم مشکلی پیش نمی یاد؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24