مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر قالب همه بخشهای انجمن از طریق یک فایل سی اس اس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
توی اکثر انجمنها فقط از چند رنگ اصلی و چند تصویر پس زمینه استفاده شده.

اگر بشه از طریق یک فایل سی اس اس این رنگها و تصاویر رو تغییر داد می تونیم یه قالب جدید طراحی کنیم.

لطفا بگید که توی MyBB این قابلیت پیش بینی شده که طراح از طریق تغییر یک فایل سی اس اس بتونه ظاهر همه بخشهای انجمن (کنترل پنل، صفحه اصلی انجمن، ارسال پیام و ...) رو تغییر بده؟

اگر این قابلیت پیش بینی شده لطفا بگید که از طریق چه فایلی می تونم این کار رو انجام بدم. آدرس فایل رو هم بگید.
فکر کنم منظورت global.css باشه.من از اونجا اکثر رنگ های انجمنم رو تغییر دادم .همه cssها اونجا قرار دارند اگه اشتباه نکنم.
همه اين كارها در Global.Css پوسته و قالب ها / پوسته مورد نظر / Global.css / ويرايشگر پيشرفته شما بايد دانش ويرايش و استفاده از Css رو داشته باشيد و در اينجا بتونيد كد هاي رنگ هر قسمت رو تغيير و يا اضافه و حذف كنيد قسمت هاي دلخواهتون رو .
تاپیک زیر هم میتونه کمکتون کنه

http://community.mybbiran.com/thread-444.html
(۱۳۹۰/۵/۳، ۱۴:۳۷:۴۵ عصر)amin_blog نوشته است: [ -> ]فکر کنم منظورت global.css باشه.من از اونجا اکثر رنگ های انجمنم رو تغییر دادم .همه cssها اونجا قرار دارند اگه اشتباه نکنم.

من می خوام از طریق یک فایل بتونم رنگها و یا بهتر بگم قالب تمام بخشهای انجمن رو تغییر بدم.

ما مطمئن هستید که فایل global.css روی همه بخشهای انجمن تاثیر می ذاره؟

به هرحال از نظر طراحی خوب نیست که رنگ یک صفحه با صفحات دیگه تفاوت داشته باشه.
سلام

از فایل global.css میتونی تغییر بدی.
آیا فایل global.css به همه صفحات انجمن اعمال می شه؟

آره دیگه برادر .
شما این کارایی که بچه ها گفتن انجام بده ، بعد اگه نتیجه نگرفتی مشکلتو مطرح کن .
اینایی که دوستان گفتن همه تغییرات مد نظر شما رو اعمال خواهد کرد . تو همه جای انجمن غیر از پنل ادمین .

موفق باشید .
(۱۳۹۰/۵/۳، ۲۰:۰۳:۳۵ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]آره دیگه برادر .
شما این کارایی که بچه ها گفتن انجام بده ، بعد اگه نتیجه نگرفتی مشکلتو مطرح کن .
اینایی که دوستان گفتن همه تغییرات مد نظر شما رو اعمال خواهد کرد . تو همه جای انجمن غیر از پنل ادمین .

موفق باشید .

خب مشکل همینه دیگه.

من یه طراح هستم. وقتی برای یه سایت انجمن مای بی بی رو نصب می کنم باید رنگ و ظاهر همه بخشهای انجمن رو با سایر بخشهای سایت هماهنگ کنم.

چطور باید رنگ های بخش مدیریت ادمین رو تغییر بدم؟
پنل ادمین پوسته جداگانه داره !
صفحه‌ها: 1 2 3