مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
درود
بیس این قالب ، از پوسته قدیمی لیان پرتال هست که سعی شده تا حد امکان شبیه به پوسته مجید آنلاین طراحی بشه.
نمونه شبیه به این قالب رو دستمون AR@KST@R طراحی و در انجمن برای فروش قرار داده اند ، اما جا داره بگم ، ساختار این دو قالب کاملا متفاوت و همونطور که گفتم بیس این کار ، قالب قدیمی لیان پرتال هست.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

[تصویر:  photos.png] نمونه : پیوست شده است
قالب دارای دو نوع هدر می باشد که فایل PSD هر دو نوع هدر بهمراه قالب عرضه می گردد.

قیمت:5 هزار تومان (به درخواست دوستان هزارتومان قیمت کاهش یافت.قیمت قبلی 6 هزار تومان بود)
با امکان خرید آنلاین و تحویل آنی فایل پوسته (از طریق پرداخت آنلاین درگاه زرین پال).
جهت خرید قالب اینجا کلیک کنید.
در این عکس
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=4025
اطلاعات کاربر سمت راست هست ولی در قالب بالای پست هست چجوری می شه آورد سمت راست ؟
سرچ کنید
(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۸:۳۵:۴۱ عصر)esmati نوشته است: [ -> ]سرچ کنید

من که چیزی پیدا نکردم می شه بگید با چه عنوانی سرچ کنم ؟
ستونی رو
پیداش کردم ، ممنون از راهنماییتون
ببخشید درستش عمودی بود از بس دربارشون پرسیدن ادم قاطی میکنهConfused
سلام

میگم یه مسئله . می تونید یکم برام توضیح بدید کلا این قالب با نسخه ای که Arakstar طراحی کردن چه تفاوت هایی داره ؟ کلا میشه یه مقایسه بین این 2 تا نسخه بهم بدید ؟

دوست عزیز این که هنوز قیمتش 3000 تومان هست. فرمودید شده 2000 تومان.
ضمنا میشه تفاوت این قالب با ورژن 2 لیان رو هم بگید. من فقط میخوام یکیشو بگیرم. غیر از هدر و پس زمینه چه تفاوتهایی دارن؟ این قالب عرض صفحه رو کامل پر میکنه درسته؟ یعنی واسه مانیتورهای Wide هم به صورت تمام صفحه هست؟
(۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۵:۴۲:۰۲ عصر)armin3000 نوشته است: [ -> ]دوست عزیز این که هنوز قیمتش 3000 تومان هست. فرمودید شده 2000 تومان.
ضمنا میشه تفاوت این قالب با ورژن 2 لیان رو هم بگید. من فقط میخوام یکیشو بگیرم. غیر از هدر و پس زمینه چه تفاوتهایی دارن؟ این قالب عرض صفحه رو کامل پر میکنه درسته؟ یعنی واسه مانیتورهای Wide هم به صورت تمام صفحه هست؟
دوست عزیز ، قیمت در واقع 5000 بود که شد سه هزار تومان.
تقریبا تمام عرض هست.نمونه رو می تونید این جا ببینید :
http://www.lianportali.gigfa.com/
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11