مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل درورود بعد از تغيير هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.من بعد از اينكه انجمنم را روي يه هاست ديگه انتقال دادم و دامنه بهش متصل كردم ديگه نمي شه واردش شد.
فكركنم مربوط به اتصال دامنه ياشه
البته من روي اين هاست كه قبلا بهش دامنه متصل بود يه پوشه ايجاد كردم به نام forum وفايلها راتوي اون آپ كردم آدرس شد اين:
www.example.info/forum
حالا مشكل اينه كه نميشه واردش شد.
آيا كسي راه حلي داره؟
ممنون ميشمBig GrinBig Grin
سلام
شما اولا آدرس انجمن خود را طبق قوانین این سایت در امضا خود قرار دهید سپس آدرس قبلی و جدید انجمن خود را بدهید تا برای شما بگویم چه تغیرات بیاورید تا مشکل کاملا رفع گردد.
باتشكر چشم

قبلي:
www.olooms.gigfa.com
كنوني:
www.oloom.info/forum

ممنون
اگر وارد میشید و بعد از عملی خارج میشید مربوط به فایل setting.php در inc هست که آدرس جدیدتون رو ست یکنید.
(۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۹:۱۰:۳۶ عصر)parsilu نوشته است: [ -> ]اگر وارد میشید و بعد از عملی خارج میشید مربوط به فایل setting.php در inc هست که آدرس جدیدتون رو ست یکنید.

نه وارد نميشه.يعني منويسه شما با موفقيت وارد شده ايد.براي بازگشت به ..........
ولي وقتي برمي گرده وارد نشده
ادرس جديد را ست كردم تو سه جاش . ولي نشد

خواهش مي كنم يكي جواب بدهSadSadSadSadSad
کلمه "کوکی" رو سرچ کنید به جواب میرسید
شما عبارات زیر را در برابر دو متغیر $settings['bburl'] و $settings['cookiedomain'] در فایل settings.php قرار دهید. بشکل ذیل:

کد:
$settings['bburl'] = "http://www.oloom.info/forum";
و
$settings['cookiedomain'] = ".www.oloom.info/forum";
ممنون.ولي يه مدت درست شد دوباره نميشه
يه مشكل ديگه هم هست. اينكه توي پنل مديريت وقتي وارد مي شم.وقتي مي خوام برم توي قسمتهاي مختلف،باهر بار كليك، صفحه ورود كنترل پنل ظاهر ميشه كه دوباره بايد وارد بشم
تنظيماتم ذخيره نميشه
چكاركنم؟
دوست عزیز این نظر من از پلاگین ها و زبانشون بک آپ بگیرین و تمام اطلاعات انجمن مطالب عکس ها و.. بعد در هاست جدید مای بی بی رو نصب کنین بعد به راحتی دیتابیس و انجمن رو ایمپورت کنین پلاگین ها رو هم بزارین سرجاشون .
(۱۳۹۰/۴/۱۳، ۱۵:۵۴:۴۶ عصر)reza536 نوشته است: [ -> ]ممنون.ولي يه مدت درست شد دوباره نميشه
يه مشكل ديگه هم هست. اينكه توي پنل مديريت وقتي وارد مي شم.وقتي مي خوام برم توي قسمتهاي مختلف،باهر بار كليك، صفحه ورود كنترل پنل ظاهر ميشه كه دوباره بايد وارد بشم
تنظيماتم ذخيره نميشه
چكاركنم؟

براي رفع اين مشكل فايل functions.php در داخل ‌public_html/forum/inc/ رو دوباره آپلود نماييد .